Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Zaloguj się, aby obserwować  
cichy

Czy To Jest Oryginalne Malowanie Gsxr-1000 K5

Polecane posty

cichy   
cichy

Siema!

Moglibyście zerknąć na te aukcje: http://olx.pl/oferta/suzuki-gsxr-1000-k5-k6-k7-k8-doinwestowana-okazja-pomorskie-CID5-IDh4cRJ.html#99b92bb3df

Czy jest to oryginalne malowanie? 

Szczerze mówiąc, to ten motocykl w tym malowaniu po prostu bardzo mi się podoba i chciałbym na weekend pojechać go kupić o ile wszystko będzie ok ;) 

Piuriel   
Piuriel

Ehh

Litrowy plastik mający 10 lat z przebiegiem max 2 letniego moto. Używane opony koleś kupił. 
Nie znam się, ale śmierdzi. 
Jak chcesz jebnąć nad morze to weź sobie zlokalizuj kilka moto do obejrzenia na miejscu, żeby na jednego czasu nie wtopić. 

tuono1000   
tuono1000

Na milion procent to nie jest oryginalne malowanie. Nalepki boczne sa również krzywo naklejone. Nie oznacza to oczywiście dyskwalifikacji motocykla ale proste jest że leżał na którejś stronie. Weź może kogoś kto sie dobrze zna na moto i niech oceni czy warty zakupu czy gruz.

koperta4512   
koperta4512

Suzuki na swojej stronie miało kiedyś rozpiskę malowań GSXR 600/750/1000 ale usunęli to (albo nie mogę tego znaleźć). Na pewno K5 wychodziła niebiesko-biała oraz żółto-czarna ale wątpię żeby w takim malowaniu wychodziła z fabryki.

PS: Pamiętaj że K5 miało akcje serwisową dotyczącą pękającej ramy :smile:

kosmaty   
kosmaty

żaden gixer nigdy nie wychodził w jednolitej barwie, śruby od stelaża czachy i lusterek każda inna i dzidy takie że strach sie na nie nadziać :P w rzuciu również nie kupiłbym motocykla z oklejoną ramą, chyba że gość zgodzi się ją zedrzeć w co wątpie, z resztą z prawej strony coś na tej ramie odchodzi, albo folia albo coś nie tak ze spawami i jest przykryte, także wizualnie d*pa, pytanie jak to technicznie wygląda

krzychoslav   
krzychoslav

po przeczytaniu tytułu aukcji modliłem sie żeby opis nie był JeDnA DuŻa JeDnA MaŁa LiTeRkA, pier***ca można dostać :biggrin:

cichy   
cichy

Dzięki chłopaki ;)

Teraz uważniej się przyjrzałem

pierdziele.. nie chcę strupa, poszukam coś w wyższym zakresie cen ;)

_Michał_   
_Michał_

Ulep jakich wiele na naszym rynku :smile: Za K5-K6 zadbane musisz wyłożyć min. 17-18 koła. Jeśli szukasz takiego moto to nie oglądaj tego "gówna", którego pełno w granicach 15 koła. NIKT o zdrowych zmysłach nie sprzeda takiego moto w tej cenie. Z ciekawostek tylko dodam, że jak nie tak dawno poszukiwałem moto to za igłę K4 1000 cena była w okolicach 17 koła, a K6 1000 około 19-20 koła... 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować