Skocz do zawartości

Forum Łódzkich Motocyklistów używa ciasteczek. Więcej informacji - Polityka prywatności. Aby usunąć komunikat kliknij na przycisk:    Akceptuję

Zdjęcie
- - - - -

Pogrzeb Mamy Tomka Skrzydlaka

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 trafic

trafic
  • Dawca
  • 117 postów
  • Imię:Rafał
  • Motocykl:2koła (fz6s2) 4koła (e34)

Napisano 22 sierpień 2016 - 21:02

Witam wszystkich.Sprawa jest następująca,dzisiaj umarła mama Tomka Skrzydlaka(shrek78),najprawdopodobniej pogrzeb odbędzie się w piątek godzina??? na Zarzewie.Jeżeli macie czas to byśmy Tomka wsparli swoją obecnością w tym za***iście trudnym dniu. Szczegóły co do godziny podam jutro.Co do zbiórki pieniążków na wieniec dogadamy się w środę na gymkanie i czwartek na spocie.Myślę że parę osób powinno się stawić ponieważ jak obstawiamy śluby to jest nas przynajmniej kilkunastu.Dziękuje za uwagę.

#2 PIT

PIT
  • Członek Stowarzyszenia
  • 984 postów
  • Imię:Piotrek
  • Motocykl:Kawasaki ZX10R

Napisano 22 sierpień 2016 - 22:25

Pytałeś/wiesz, że chciałby aby ktoś z publicznego forum uczestniczył w tej bardzo rodzinnej ceremonii ?

Myślę, że osoby najbliższe (z forum czy nie) wiedzą i chyba to nie jest najlepszy pomysł aby w takiej chwili obcy ludzie obserwowali pogrążoną w żałobie rodzinę.

Piszę od siebie bo ja w takiej sytuacji wolałbym zachować swoje smutki w prywatnym gronie rodzinnym. 

• malyanio, Juśka i SamotnyJeździec lubią to

#3 trafic

trafic
  • Autor tematu
  • Dawca
  • 117 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 23:32

Pytałeś/wiesz, że chciałby aby ktoś z publicznego forum uczestniczył w tej bardzo rodzinnej ceremonii ?

Myślę, że osoby najbliższe (z forum czy nie) wiedzą i chyba to nie jest najlepszy pomysł aby w takiej chwili obcy ludzie obserwowali pogrążoną w żałobie rodzinę.

Piszę od siebie bo ja w takiej sytuacji wolałbym zachować swoje smutki w prywatnym gronie rodzinnym. 

Pytałem i jest zgoda.Ja nie mówię żeby nas setka była,ale kilkunastu.A przynajmniej Ci którzy z nim jeżdżą na moto.

Użytkownik trafic edytował ten post 22 sierpień 2016 - 23:36

#4 trafic

trafic
  • Autor tematu
  • Dawca
  • 117 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 16:30

Pogrzeb odbędzie się 26.08.16 o godz 12 na cm. Zarzew. Komunalny.Kto będzie mógł szczegóły omówimy w środę i czwartek.