• Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
trafic

Pogrzeb Mamy Tomka Skrzydlaka

4 posty w tym temacie

Witam wszystkich.Sprawa jest następująca,dzisiaj umarła mama Tomka Skrzydlaka(shrek78),najprawdopodobniej pogrzeb odbędzie się w piątek godzina??? na Zarzewie.Jeżeli macie czas to byśmy Tomka wsparli swoją obecnością w tym za***iście trudnym dniu. Szczegóły co do godziny podam jutro.Co do zbiórki pieniążków na wieniec dogadamy się w środę na gymkanie i czwartek na spocie.Myślę że parę osób powinno się stawić ponieważ jak obstawiamy śluby to jest nas przynajmniej kilkunastu.Dziękuje za uwagę.

Pytałeś/wiesz, że chciałby aby ktoś z publicznego forum uczestniczył w tej bardzo rodzinnej ceremonii ?

Myślę, że osoby najbliższe (z forum czy nie) wiedzą i chyba to nie jest najlepszy pomysł aby w takiej chwili obcy ludzie obserwowali pogrążoną w żałobie rodzinę.

Piszę od siebie bo ja w takiej sytuacji wolałbym zachować swoje smutki w prywatnym gronie rodzinnym. 

3 osoby lubią to

Pytałeś/wiesz, że chciałby aby ktoś z publicznego forum uczestniczył w tej bardzo rodzinnej ceremonii ?

Myślę, że osoby najbliższe (z forum czy nie) wiedzą i chyba to nie jest najlepszy pomysł aby w takiej chwili obcy ludzie obserwowali pogrążoną w żałobie rodzinę.

Piszę od siebie bo ja w takiej sytuacji wolałbym zachować swoje smutki w prywatnym gronie rodzinnym. 

Pytałem i jest zgoda.Ja nie mówię żeby nas setka była,ale kilkunastu.A przynajmniej Ci którzy z nim jeżdżą na moto.

Edytowano przez trafic (zobacz historię edycji)

Pogrzeb odbędzie się 26.08.16 o godz 12 na cm. Zarzew. Komunalny.Kto będzie mógł szczegóły omówimy w środę i czwartek.

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0