Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Zaloguj się, aby obserwować  
Awezik

Pierwszy Motor

Polecane posty

Awezik   
Awezik

Cześć. Jestem nowym użytkownikiem tego forum i z racji że niedługo będę mieć jakiś motor zostanę tu na dłużej. :smile:

Chciałbym się zapytać co na taki początek kupić do 3tyś. Mam 180cm i moja waga to 70kg. Miałem już start z motorami np. w wieku 4lat mały crossik, 10lat skuter chinczyk, 14lat jezdzilem dluzej husqvarna 610 te.. ale teraz juz sam wyrobilem karte i chcialbym legalnie jezdzic po polskich drogach  :riding:  Co polecacie na taki lepszy poczatek, tym bardziej ze od poczatku chcialbym sie uczyc stuntu ;)

Piuriel   
Piuriel

Dużo jest zmot stunterskich na alledrogo. Najlepiej kup coś takiego. Obite już rusztowaniami najczęściej maszyny za jakieś małe hajsy. Najczęściej silnik trzeba dokładnie zbadać w takich, ale może się trafić coś ciekawego. 

Jak nie chcesz gotowca to najlepiej jakiegoś sporta, bo na starcie są najlżejsze a o to w stuncie chodzi. 

Edit. Doczytałem, że masz budżet do 3k. Kup to co nie będzie wymagało włożenia kolejnych 3k i ciesz się jazdą. Nie nastawiaj się jednak na stunt maszyną za 3k, bo sobie zrobisz krzywdę. Po prostu szukaj kółek w najlepszym możliwym stanie w zakładanym budżecie. 

krzychoslav   
krzychoslav

ewentualnie szukaj jakiegoś motka po szlifie z pierwszych lat produkcji (cbr na przyklad) za małe pieniądze i dołóż klatkę i kierę - na początek starczy, zarobisz i stopniowo dołożysz sobie zębatką i całą tę stuntową resztę :smile:

Edytowano przez krzychoslav (zobacz historię edycji)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować