• Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
fuckout2

Fcmoto.de Ktoś Kupował ?

3 posty w tym temacie

Witajcie , nie wiem czy dobry dział ,ale daje tutaj ;) Planuje zakupić kombiaka , raczej padnie na Alpinestars Atem lub Motegi ,a do tego ochraniacz pleców też od alpiny model bodajże KR-1 lub KR. Do sedna ... znalazłem niemiecką stronę FCmoto.de gdzie jest sporo ubrań motocyklowych itp. Dość spory sklep z tego co widzę i jest dostępny w różnych językach ( Polskiego oczywiście brak :P ) , ceny mają oszałamiająco strasznie małe w porównaniu do tych u nas . Pytanie czy ktoś zamawiał od nich coś ? Produkty są 100% oryginalne ? 

Jeszcze pytanie czy jeśli kupię kombi Alpiny to muszę na ewentualną gwarancje odesłać do sklepu w którym kupiłem wdzianko czy mogę oddać do jakiegoś innego sprzedawcy tej marki ?

Porównywałem ceny i po dostawie owszem nadal jest taniej, ale już tylko troszeczkę.

Przy gwarancji jednak mogą być kwiatki z wysyłkami do DE itp.

Pomyśl czy te parę złotych oszczędności jest warte zachodu przy ewentualnej potrzebie oddania na gwarancji.
Proponuję pojeździć u nas po sklepach pogadać z chłopakami. Myślę, że rabacik zawsze jakiś można dostać ;)

ja korzystam i polecam EBAY na takie zakupy

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0