Jump to content

Chorągiewki- Przepisy


Rado
 Share

Recommended Posts

Nigdy nie jeździłem z żadną chorągiewką czy flagą ale ostatnio temat wypłynął w dyskusji. Czy ktoś z Was wie jak to wygląda od strony prawnej ? Tj- dozwolone wymiary chorągiewki/ "masztu" ? Będę wdzięczny za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

w końcu 1 maja się zbliża :smile: a tak na poważnie to sprecyzuj co chcesz założyć bo jak małą chorągiewkę to nikt się nie doczepi i możesz sobie wieszać i jeździć, ale jak będzie chciał śmigać po mieście z 3 metrową chorągwią to ...

Link to comment
Share on other sites

LOL Czy sprecyzuję czy nie, przepis będzie taki sam, nie ? :smile: A mówiąc zupełnie poważnie- idzie o zakład, chodzi o przyczepienie sobie do pleców takiej "samurajskiej" chorągiewki i przejechanie dość długiej trasy. Jak by to wyglądało z punktu widzenia prawa ?

 

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

Jak do pleców sobie to przyczepisz to jest kwestia ubrania twojego a nie wyposażenia motocykla a przepisy ruchu drogowego nie specyfikują w co możesz byc ubrany.Jedynie jest mowa, że musisz mieć kask.O ile pamiętam filmiki ze zlotów to kolesie przy chopperach mieli takie instalacje jak huzaria na plecach i nikt im się do tego nie przyczepił.W najgorszym razie pan policjant poprosi o zdjęcie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...