Skocz do zawartości

Podgrzewane Manetki I Alarm


Smoozi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam informacji, które podgrzewane manetki się dobrze sprawdzają i są porządnie wykonane. Podobnie i alarm, dobrej jakości żeby się wszystko nie rozpadło przy pierwszych opadach.

Lewa w górę i bezpiecznie do celu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarm, to za matką polką firma stig wszystkie ich alarmy są godne polecenia, kilka już zakładałem i chwalą i sam miałem;), co do manetek to nie jestem w stanie odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alarm, to za matką polką firma stig wszystkie ich alarmy są godne polecenia, kilka już zakładałem i chwalą i sam miałem;), co do manetek to nie jestem w stanie odpowiedzieć.

Witam kupiłem ich alarm piszesz ,ze już kilka zakładałeś,ile byą wzią za załozenie mam virazkę 750Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do alarmu to trudno mi powiedzieć cokolwiek oprócz tego, że mam PartolLine i są lepsze moim zdaniem. Kwestia też zapewne podłączeń bo w Yamahach, serwisy wszystkiego nie podłączają. Wiem też, że w Suzuki swego czasu były alarmy FOX i one miały bardzo fajną rzecz, czyli czujnik przechylenia. Jak postawiło się rumaka na bocznej i włączyło alarm, to on reagował na postawienie moto do pionu, więc jak jakiś ćwok chciał d*pę posadzić pod nieobecność właściciela to alarm się uruchamiał.Co do manetek to mam Oxforda i ja jestem jak dotąd zadowolony choć słyszałem opinie z forum XJR, że jakiś tam moduł czy sterownik w nich pada i trzeba reklamować, z wprawdzie nie ma kłopotów ale jednak dodatkowy zabieg jest żeby to wymontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o manetki to użytkuje 3 sezon oxford sports.

Dołączona grafika

Z montażem nie ma najmniejszego problemu. Moge polecić je w 100% użytkuje je od wczesnej wiosny do póżnej jesieni. Zakres grzanie obejmuje całą manetkę regulacj jest prosta i skuteczna. Przez cały okres użytkowania nie miałem z nimi najmniejszego problemu, grzeją cały czas z taką samą siłą, guma sie nie wyciera , nie odbarwia , nie kruszeje .Tylko trzeba pamiętać o wyłączeniu ich po skończonej jeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia podłączenia. Ja mam Oxfordy i grzeją tylko po przekręceniu stacyjki, więc nie muszę pamietać o ich wyłączeniu.Co do alarmu, to w poprzednim motocyklu miałem FOXa i polecam,większość funkcji można samemu programować. Teraz mam PatrolLine i średnio jestem zadowolony.Samemu można ustawić tylko czułość czujnika wstrząsowego, do innych funkcji jest potrzebny jakiś pilot serwisowy. W Patrolu jest tylko fajna funkcja przypominania o wyłączeniu kierunkowskazów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też te manetki Oxforda (moduł kontrolujący taki jak wyżej). Grzanie jest super, bardzo przydaje się w deszczu, nie mówiąc już o niższych temperaturach. Moje jedyne zastrzeżenie dotyczy obsługi tego panelu, ciężko jest mi podczas jazdy paluchem w rękawicznce zmienić intensywność grzania. Ale ogólnie bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też o Oxfordzie słyszałem i to co wyczytałem upewnia mnie w przekonaniu, że niedługo będą montowane :riding: Nad alarmem się zastanawiam, bo motor w sumie nowy nie jest i (mam nadzieję) nie ukradną go, ale chodzi o to żeby nikt się nie dosiadał, najlepiej z funkcją pre-alarmu.

Lewa w górę i bezpiecznie do celu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam oxfordy i sprawują się dobrze, mam podłączone niestety tak, że dwa razy już mi rozładowały akumulator ale w wakacje popracuję nad elektroniką. Polecam je!

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ktoś kiedyś mówił, że takie manetki to w zasadzie lipa. Ponoć oki grzeją od spodu ale wierzch dłoni nadal marznie.CO wy na to ?? bo skutecznie mnie zniechęcono do takich wynalazków ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do alarmu to do stiga mam mieszane uczucia. Mialem go w poprzednim motocyklu i mi czujnik wstrzasu padl. Handluja nim kolo carrefoura na chojnach na ul.jozefa. manetki mam firmy R&G kupione w motorwings na wolczanskiej grzeja nic z nimi sie nie dzieje. Nie wiem jak Oxfordy ale te posiadaja wylacznik jakis. Jak motocykl Ci zgasnie to i manetka sie wylacza trzeba ja wlaczyc. Co do wierzchu dloni tak jest ze marznie ale nie az tak bardzo przy -9 rozkrecone na maksa daly spokojnie rade, tylko tyle ze mam handbarry jeszcze. Na bank poprawilo komfort. Jest grubsza i lepiej sie je trzyma. Montaz smieszny a jezeli zostawisz wlaczone nic sie za wiele nie wydarzy. Zapomnialem wylaczyc i stal grube kilka godzin z wlaczonymi i nie zezarl zbyt duzo baterii. W Oxfordach czytalem ze lepiej wybierac te z manualnym sterowaniem bo podobno elektronika siada. Wywrotke tez przezyly. Z mojej strony to tyle.Koszt 170zl komfort za***isty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ktoś kiedyś mówił, że takie manetki to w zasadzie lipa. Ponoć oki grzeją od spodu ale wierzch dłoni nadal marznie.CO wy na to ?? bo skutecznie mnie zniechęcono do takich wynalazków ;)

częściowo zgadza się, jazda ponad 100km/h przez dłuższy czas przy temp 5-6 stopni powoduje marznięcie rąk, ale zdecydowanie mniejsze niż w przypadku braku takich manetek. Ja akurat kupiłem moto od razu z grzanymi manetkami, więc nie miałem tego problemu. Tak jak pisałem - ogólnie polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

częściowo zgadza się, jazda ponad 100km/h przez dłuższy czas przy temp 5-6 stopni powoduje marznięcie rąk, ale zdecydowanie mniejsze niż w przypadku braku takich manetek. Ja akurat kupiłem moto od razu z grzanymi manetkami, więc nie miałem tego problemu. Tak jak pisałem - ogólnie polecam.

marzną mało powiedziane a o ile spowalnia reakcję palców. jak dobrze zmarzną
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, jeszcze trochę i wyjdzie na to, że najlepiej jeździć 'puszką' z klimą :decayed: W XJ-cie handbary też się by przydały tylko czy to estetycznie w S-ce wyglądać będzie, dlatego podgrzewane mi przyszły jako pierwsze na myśl, no i w deszczu lepszy komfort zawsze.

Lewa w górę i bezpiecznie do celu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...