Skocz do zawartości

Gdzie Jest Najwiekszy Wybór Skórzanych Kombi?


Mike666

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko :smile:
Gdzie w Łodzi jest najwiekszy wybór kombinezonów skórzanych? (jednoczęściowych edit: dwuczęściowych)

Chciałbym poprzymierzać troche tak, żeby wiedzieć jakie rozmiary na mnie pasuja z poszczególnych czołowych marek a nie chce w miare mozliwości krążyć od sklepu do sklepu.
Byłem juz w BlackJack. Ktoś pisał o Wolfie ale na stronce maja tylko 2Tschula i 2Alpiny i tyle :/

Dzięki za odp ;)
Pozdrawiam

Edytowane przez Mike666 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Profi na Obywatelskiej, jest dosyć duży wybór w Dainese.

Ewentualnie na Dąbrowskiego w Liberty masz całego Alpinestars'a

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjadź na dąbrowskiego do Liberty.

I pomyśł nad dwuczęściowym, wygodniejszy i praktyczniejszy;) w gorące dni odepniesz górę i możesz się wietrzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam :smile:

Gwoli wyjaśnienia - miałem ciężką sytuację :sad2: i musiałem odłożyć poszukiwania.
 

Dzieki za wskazówki. 

Teraz wróciłem do poszukiwań i myslę, że w sposób bardziej przemyślany :smile:
Wiec szukam kombinezonu dwuczęściowego (tak macie racje  ^_^) w granicach 1500zł.
Wygląda na to, że do wyboru albo nowy Tschul albo jakieś używane lepsze - chyba, że złapie kontakt z jakims importerem to moze wychacze jakąś promocje na nówkę z jakiejś wyższej półki typu np.Berik

 

Problem jest z rozmiarem na mnie, bo jestem jak na wszelkie rozmiarówki za wysoki i za... chudy - albo innymi słowy 'za mało rozjebany w klacie'  :P

 

Jak nie znajdę teraz odpowiedniego to moze uda sie z wiekszym funduszem  wrócic - byle przed sezonem/kwietniem

WRACAJĄC:

Mówicie, że wybór:

  • Dainese w Profi
  • Alpina w Liberty

Od tych zaczynam  ;)​ 

Ktoś coś jeszcze?  Wie ktoś gdzie można przymierzyć właśnie Berika (Arlen Ness), bo właśnie z tych sa ciekawe jakość/cena oferty?

Jeszcze raz dzieki za odpowiedź chłopaki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FLM w Metro :smile:

TsCHUL kupisz w Korando

 

tez planwoalem wziąć tschula w promo za 1000 w Korando (wólczańska), ale ostatecznie poszło na FLM w Metro na wrocławskiej obok manu (takie promo dali, że no nie mogłem inaczej :biggrin:

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FLM ma zdecydowanie lepszą skórę. Szwagier ma FLM i Tschul więc potwierdzone info :biggrin:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Z tym ze FLM jako tako jest trudno dostepne. Z tego co wiem metro juz sie wycofuje z regularnej dystrybucji wiec pozostaje zamawianie z katalogu polo a tam ceny juz sa niemale i na promocje nie ma co liczyc. Jezeli chodzi o tschul to popatrz sobie na model 555. Nie wiem jak z jakoscia ale jest to dosc nowy model i prezentuje sie na prawde ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki zanotowane ;)

Daro co i za ile wyrwałeś?
 

Jezeli chodzi o tschul to popatrz sobie na model 555. Nie wiem jak z jakoscia ale jest to dosc nowy model i prezentuje sie na prawde ciekawie

 

 

u siebie w Moto-GP przymierzałem Tschula 727 ale 52 rozmiar był za duży - no i sprzedawca był na tyle mega uczciwy, że mimo iz sprzedają tylko tą marke powiedział ze to tak średnio z jej jakością i to nie to samo co te wyższe //z delikatna sugestia ze szukałby używek z tą kasą// (choć jego kumpel lata w Tschulu 6sezon i super) + ze nie dostane w Tschulu 48góry i 50dołu a mówi że tak by mi najlepiej pasowało - suma sumarum dobrego Tschula w sumie też jeszcze nie przymierzyłem wiec to też do weryfikacji ;)

Czy na tym kończy się wybór kombi w naszym cudnym mieście?? Ciągle szukam Berika xD a może ktoś po prostu ma jakiś po ludzku dać przymierzyć xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was użytkuje kombi marki seca? Oglądałem w profi i wygląda to bardzo ok, skóra gruba i ładnie zszyta.

 

Tschul w porównaniu z seca wygląda moim zdaniem bardzo słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że SECA ma spoko skóry. Berik również.
Podjedź do Liberty tam teraz mają niezłe przeceny i może jakąś Alpine wyrwiesz w budżecie, bo niektóre sztuką są po -1000zł od metkowej ceny.

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mike666 jak znajdziesz jakiś model który ci sie podoba daj znać, sprawdzimy co da sie zrobić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Z tym ze FLM jako tako jest trudno dostepne. Z tego co wiem metro juz sie wycofuje z regularnej dystrybucji wiec pozostaje zamawianie z katalogu polo a tam ceny juz sa niemale i na promocje nie ma co liczyc. Jezeli chodzi o tschul to popatrz sobie na model 555. Nie wiem jak z jakoscia ale jest to dosc nowy model i prezentuje sie na prawde ciekawie

Nie wycofujemy się z marki FLM, jednak faktycznie na skórzane typowo sportowe kombi w naszym sklepie było małe zapotrzebowanie. A ceny mieliśmy takie jak w Polo po przeliczeniu z € na PLN. Chyba,  że mieliśmy promocję to tak jak Darek mogłeś trafić coś w mega atrakcyjnej cenie. I przypominam, że jesteśmy ludźmi i można się z nami dogadać co do ceny :P nie jesteśmy sztywniakami :biggrin: :D :biggrin:

 

Zawsze możemy zamówić kombi na przymiarkę - Ciebie to nic nie kosztuje (musisz tylko poczekać ok 3-4 dni roboczych) a nie musisz kupować.

 

W tej chwili mamy jeszcze w dobrej cenie kombinezony firefoxa również jest to marka POLO (tak samo jak FLM)

kurtka: http://sklep.metroracing.pl/pl/kurtki/653-firefox-mugello.html

spodnie: sklep.metroracing.pl/pl/skorzane/654-firefox-mugello.html

 

 

Wpadnij do sklepu  na Wrocławskiej to damy Ci katalog z polo :smile:

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kejcior - może źle się wyraziłem ale miałem na myśli dokładnie to co napisałeś (edit: napisałaś :blush::smile: Sam skorzystałem z waszej promocji i kupiłem spodnie FLM w bardzo dobrej cenie, natomiast nie zmienia to faktu, że jeżeli zrezygnujecie z uzupełniania oferty na miejscu i sportowe kombi zostaną tylko na zamówienie to na takie promocje jak dotychczas na te produkty nie ma co liczyć ;)

Edytowane przez Bocian@13 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kejcior - może źle się wyraziłem ale miałem na myśli dokładnie to co napisałeś (edit: napisałaś :blush:) :smile: Sam skorzystałem z waszej promocji i kupiłem spodnie FLM w bardzo dobrej cenie, natomiast nie zmienia to faktu, że jeżeli zrezygnujecie z uzupełniania oferty na miejscu i sportowe kombi zostaną tylko na zamówienie to na takie promocje jak dotychczas na te produkty nie ma co liczyć ;)

Być może jeszcze się to zmieni, jesteśmy przed spotkaniem dealerskim więc może coś się pojawi :smile: Ale na chwilę obecną jest tak jak pisałam w poście wyżej :smile:

 

 

Bocian@13, dnia 09 Sty 2017 - 13:50, napisał: Kejcior - .... to co napisałeś :smile:

no no no ja wiem, że panuje teraz gender ale bez takich mi tu :P:whip::hihi:

Serdecznie zapraszam :
logo_czarny_racing.png.34e721961f718874ac5554676f49a17f.png
Sklep Metro
Wrocławska 1
91-052 Łódź
42 654 29 68

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiego Berika ma kumpel na sprzedaż.

https://www.olx.pl/oferta/kombinezon-motocyklowy-berik-meski-dwuczesciowy-roz-l-52-CID5-IDhtfpL.html#f6bfb7b999

 

 

Używany w ładnym stanie. Powołaj się na mnie dostaniesz zniżke.

 

Adam

Live slow!!!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki zwodnicza Kejcior :whip:   :P  Popatrzę co macie w ofercie i sie odezwę.

Kosmaty dam znac  ;) 

Rebel najpierw trzeba poprzymierzac (a oferta nie z Łodzi)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...