Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
pati.moto

Gdzie Się Ubrać?

9 postów w tym temacie

Hej. do te pory się zastanawiam jaki będzie najlepszy sklep na zakup wszystkiego. Znajomi kupowali i polecają moto-akcesoria.pl i są bardzo zadowoleni. A wy? znacie? polecacie? ;)

Ja większość rzeczy kupuje w wolfie na Drewnowskiej, dobre ceny i obsługa. 

A ja uważam, że jak podjedziesz do Kosmatego do BlackJack to wyjdziesz nie tylko ubrana co jeszcze dokształcona o wiedzę co i jak i z czym. Ceny też są spoko.
Polecam tego pana :cheers:

Edytowano przez Piuriel (zobacz historię edycji)
2 osoby lubią to

Ja również zaopatrywałem się w Wolfie i u Kosmatego w Black Jack. Także jak najbardziej polecam;)

Ja polecam motorwingsów, kupuję u nich drugi sezon i mam od nich od skarpetek po buty i resztę ciuchów. Polecam

Jak przeczytałem pierwszy post to pierwsza myśl: to konto jest tylko po to żeby reklamować motoakcesoria  :hihi:  :whip:  żeby nie spamować, najlepiej odwiedzić kilka sklepów. W każdym znajdzie się coś co może najlepiej pasować.

Ps. pamiętaj tylko nie motoakcesoria  :hihi:  :decayed:

:riding:

1 osoba lubi to

Dodaję do listy Metro przy Wrocławskiej- Ubiór i akcesoria kompletuję tam, zawsze kończąc zakupy w pozytywnym nastroju. Do tego żaden z zakupów z Metro mnie jeszcze nie zawiódł- od akcesoriów podróżnych po ubrania uczestniczące w moim wypadku.

Hej. do te pory się zastanawiam jaki będzie najlepszy sklep na zakup wszystkiego.

Zapraszamy do nas :smile: Wpadł do nas nowy asortyment, więc wybór jest naprawdę spory. Spokojnie możesz poprzeglądać i przymierzyć rzeczy, które Cię zainteresują.

ja się zaopatruję w Metro u Kasi. wszystko świetnie, jak być powinno, kupiłem tam kask, kurtkę i dużo innych rzeczy -  POLECAM

oraz u Tomka w Black Jack, spodnie, oleje, jakieś środki motula - również polecam :smile:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0