Skocz do zawartości

Wyjazd Np Do Niemiec Po Moto


Aidekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Post dodaję w imieniu innego użytkownika forum, nick: Lubiany. Ten kto był w bunkrach na Jeleniu powinien ogarniać osobę ;)

 

Poszukiwane są osoby, które chcą kupić moto. Grzesiek planuje wyjazd do Niemiec czy Holandii na jakaś giełdę (najbliżej chyba pod Berlin) w celu nabycia motocykla. Sami wiecie jak to jest, oglądanie moto w PL to cedzenie między łatanymi wrakami, totalnie wyeksploatowanym sprzętem a nielicznymi perełkami.

 

Jeśli są chętni pojechać to proszę piszcie w tym poście. Grzesiek, Ty też coś napisz jak wrócisz z roboty żeby ludzie wiedzieli że jesteś tematem zainteresowany.

 

P.S.

Moja kumpela Gosia tez planuje zmianę moto i jest zainteresowana wyjazdem więc to na dobry początek ;)

 

Suchy: Wątek przeniesiony.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję koledze za dodanie posta. Jestem bardzo zainteresowany wyjazdem bo jakąś maszynę.Interesuje mnie minimum 1000 , oczywiście pojemności. W rozsądnej cenie do 20 000 PLN.Czekam na odzew osób zainteresowanych wyjazdem.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak u was z porozumiewaniem się w poza ojczystym języku ? :smile: - Może miałbym chętnego na wypad za granicę po motocykl, ale wypadałoby mieć jakiś wstępny plan i "dobre gadane", aby negocjować ceny.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jechanie w zasadzie w ciemno to dobry pomysł. Najlepiej wygrzebać na stronach z motoryzacją niemiecką coś ciekawego najlepiej prosto od Helmuta nie na giełdach. No i Niemcy to Nie Polacy nie mają tradycji kręcenia licznika.

Kryptoreklama:

Mam kolegę, który od lat wyszukuje na niemieckim rynku perełki i sprowadza je do Polski (Łodzi).

http://moto-bikers.pl

Sklep przy Curie-Skłodowskiej, między Żeromskiego a Gdańską.

Group of Franc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie jakies szczegóły, jakie macie plan? Jechać busem, wracać moto czy z moto na przyczepie? termin pewnie do ustalenia. Moze kumpel ze Skłodowskiej da parę rad albo jakby nas się kilku zebrało to może coś się znim utarguje. Pomysł fajny. Przywlekłem kilka aut z niemiec ale język tylko angielski. Wschodnie niemcy raczej go nie znają. Ja jeździłem pod Essen.

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę wrócić moto, tylko podajcie ewentualny termin w jakim mielibyśmy wybrać się po sprzęty - zainwestowałem pieniądze i nie wiem, na kiedy ewentualnie miałbym je wyciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na moto mam około 6 tysi co nie jest bez znaczenia bodla mnie dużo zależy od tego ilu nas będzie = ile będzie kosztował wyjazdtrzeba wziąć pod uwagę, że można nic nie trafić w związku z czym ew. powrót na pusto a nie na moto więc jakiś transport trzeba mieć. Może zabrać się z kimś nie wiem?Można poszukać ogłoszeń w necie ale już od dawna ogłoszenia na mobile, autoscout itp są dużo droższe niż bezpośrednio na miejscu. Najlepszą opcją byłoby dowiedzieć się gdzie można zobaczyć większą ilość motorków albo obrać duże miasto np Berlin, Hannover ale wtedy potrzebujemy kogoś z podstawowym niemieckim i ew. transport po mieście. Jeżeli poważnie podchodzimy do tematu to może zacząć od tego znajomego Entera? Co do terminu to czerwiec dla mnie jest zbyt odległy

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat chyba niekatulany - bo jego pomysłodawca kupił ładną, białą Hondę :DNo chyba, ze inni się zgadają na wyjazd ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...