Skocz do zawartości

Niedzielna Szkoła - Czyli Jak Zejść Na Kolano By Nie Skończyło Się Raną!


karpiu

Rekomendowane odpowiedzi

W 2 zawsze taniej, bo idzie sie zmiescic w ponizej 100 zl ze sniadankiem

 

W jedynce spokojnie się można zmieścić w 100zł. 

Np dzisiaj 2* za 99zł [edit: nie umiem linka do oferty, ciągle wyświetla się spis, chodzi o Akor]

 

Parkingi często są ogrodzone i monitorowane, ale rzadko mają dachy, podziemny parking to praktycznie tylko w lepszych hotelach. 

 

Ja w ten weekend jak jechałem na tor to spałem w Ibisie, parking ogrodzony ale bez dachu, przypiąłem zapinką do barierki i z okna widziałem. 

 

Ogólnie dostosuję się do Waszego wyboru, z tym że ja raczej pojedynczy pokój bym preferował.

Edytowane przez kabzior (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, mi w sumie tez obojętne jaki pokój. 

 

Wcześniej jak byłem w Bydgoszczy, to spałem z Fokus. parking jak parking, brama płotek i tyle, ale motocykle jakoś ustały  :moto:

 

w sumie wybór duży, ale pojechać zawsze można w grupie, to będzie raźniej  :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą 3 pewnie. Bartek ode mnie ma tez podleciec że mną.

No i mam pełny luz na 5 sierpnia. Podlizalem się żonie i kupiłem Jej i Jej przyjaciółce bilety na Rihanne do Wawy. Możemy po torowaniu uderzyć w szyję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niefortunnie akurat w środę od 17 do 21 jedyna w tym tygodniu wielka burza (według prognozy meteo). Jeśli się mylą to oczywiście będę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, dziś faktycznie znowu duchota, mam nadzieję że ta burza jednak pójdzie bokiem  :riding:

 

w sobotę dzień po torowaniu jest Czarnocin, to tak informacyjne, jakby kto miał ochotę  również. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie lało to podlece ocenić wydech.

 

 

Sent from a not-so-smartphone.

Jak nie będzie lało to podlece ocenić wydech.

 

 

Sent from a not-so-smartphone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie lało to podlece ocenić wydech.

 

 

Sent from a not-so-smartphone.

Jak nie będzie lało to podlece ocenić wydech.

 

 

Sent from a not-so-smartphone.

Twój wydech jest mruczek. Cholera szkoda, ze mnie nie ma, bo pojade na tor na ślepo z wydechem.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Mateusza i na 99% przekładamy. Dla mnie z Kanzasu to wyprawa a pogoda zmienia się z minuty na minutę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie uświadomiłem sobie, że na zajęcia ze studentami z biofizyki mamy w robocie jakiś super czuły mega drogi audiometr który mierzy między innymi ilość dB. Muszę się zorientować co to za ustrojstwo i czy się nada to mierzenia głośności wydechów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moto pomierzone i wszystko gra na db killerze :smile:
Nawet buta i sety wczoraj kilka razy przytarłem na zakręcie :P

 

Fajne to nawet, może się wkręcę :biggrin:

 

No i urlop przyklepany! :]]

Edytowane przez karpiu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest temat. Mam słabe heble w moto i wstępnie byłem umówiony na środę na wymianę klocków i założenie oplotu. Zakładam, że tak jak i w aucie po wymianie wszystko potrzebuje tam czasu i kilometrów żeby się ułożyło. Jest sens robić to w środę jeśli praktycznie od razu po wymianie jadę na tor? Musiałbym w czwartek wykręcić z 200km ewentualnie żeby to się dogralo. Wspomozcie proszę wiedzą i doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam słabe heble w moto i wstępnie byłem umówiony na środę na wymianę klocków i założenie oplotu.

 

Przed oplotem proponuję rozłożyć hamulce do każdej śrubki, przeczyścić wszystko, wyjąć i nasmarować tłoczki, zalać nowym płynem i dobrze odpowietrzyć - możliwe, że uda się bez oplotów. Ogólnie, hamulce w banditach, svkach powinno się nazywać spowalniaczami :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zamówione więc będzie oplot i już. Dlatego ładuje nowe klocki i oplot. Oczywiście będzie nowy płyn itp. Najbardziej interesuje mnie sama kwestia wymiany na dzień przed wyjazdem na tor, czy dla takiego swieżaka jak ja nie będzie to strzał w kolano?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz jechać, chyba że chcesz się na wbijać innym pod łokieć na dohamowywaniu to w takim razie przydałyby się hamulce które będą w szczycie formy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz dociera wszystko w 15min.

Dasz mu kowadło to dotrze i ułoży w łabądka do śniadania.

 

Zapytam czy jedzie ktoś na kołach moze na tor?

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze Szklarskiej, może zmienimy kierunek bo tam takie winkle ze szok !  :moto:

P.S.

Ekipa na busa ostatecznie w czw. pakujemy moto na auto. Myśle ze tak na godz.18 chyba że wszyscy na spot jada, ale pózniej będzie ciemno, a rano w pt. nie będzie czasu. 

Rozumiem ze deklarowani sa nadal chetni? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz dociera wszystko w 15min.

Dasz mu kowadło to dotrze i ułoży w łabądka do śniadania.

 

Zapytam czy jedzie ktoś na kołach moze na tor?

jadę w czwartek, jak coś daj znać na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...