Skocz do zawartości

Niedzielna Szkoła - Czyli Jak Zejść Na Kolano By Nie Skończyło Się Raną!


karpiu

Rekomendowane odpowiedzi

A ja trzeci raz nie zdałem. k**wa. Tym razem potrąciłem słupek na slalomie szybkim. pier**le, jeżdżę bez do oporu. :smile:

 

all right partner, keep on rollin' baby!

tak, tylko wiesz, że teraz twoje ubezbieczenie to działa tylko wtedy gdy nim nie jedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, wszystko wiem. Kończę offtop. Musze odsapnac i przemyśleć swoje postępowanie.

 

all right partner, keep on rollin' baby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu:

Mam pdf* z "Twist of the wrist" I i II cz jak coś. 

Są po ang. 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcemy zmienic (na ile sie da) podejscie do jazdy oraz mentalnosc tych ktorzy chca to w sobie poprawic i nie drzec przed kazdym winklem ze wyleci z zakretu lub zaliczy uslizg.

 

Potwierdzam, że jakimś cudem po 10 min rozmowy i kilku wskazówkach na postoju przestała mi się ślizgać d*pa na zakrętach :smile:

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnei szukam jakiegoś terminu kiedy sobie winklujecie i nie widzę :moto:

 

ale jak się dowiem to chętnie dołączę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze fajna grupa się zbiera, Matthew zapoczątkowałeś nowa rzecz, nowy spot. Cieszę się są osoby które rownolegle z przebiegiem licznika chcą jeździć pewniej, lepiej i doskonalić technikę

 

 

Sent from a not-so-smartphone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę, jeżdżący po mieście jak wariaci powodują ze puszkarze nie lubią motocyklistów za stwarzanie zagrożenia na drodze. A później dziwimy się że nie chcą nas puszczać między samochodami w korku. Ja też lubię docisnąć ale nie w mieście poza miastem gdzie jest bezpieczniej. 

Chętnie poćwiczę umiejętności wchodzenia bezpiecznie w zakręty nie koniecznie 200 km/h. 

Oczywiście najpierw teoria i trochę filmików na YouTube.

 

 

Cześć Mateusz.

Kilka słów wyjaśnienia.

 

Moja wypowiedź dotyczyła "wariatów" motocyklowych   :whip: dzięki którym motocykliści są często nie najlepiej postrzegani na drodze.

Nie miałem tu na myśli Ciebie, zresztą jechałem z Tobą do Bełchatowa i faktycznie jeździsz odpowiedzialnie i bardzo dobrze technicznie. 
 
Pisząc że:
"Chętnie poćwiczę umiejętności wchodzenia bezpiecznie w zakręty nie koniecznie 200 km/h. " 
miałem na myśli spokojne ćwiczenia na bezludnym fragmencie grogi a nie za kasę na torze gdzie można jeździć szybko.
 
Ciesze się :biggrin: że chcesz poświęcić swój czas na podpowiedź innym jak pokonywać bezpieczniej winkle, sam chętnie się przyłącze do niedzielno -czwartkowej szkółki.
LwG za pomysł i chęci, zachęcam pozostałych forumowiczów do wspólnych wygibasów na  :moto: .
Edytowane przez Wolf (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matthews, adoptuj mnie :smile:)

Ty jesteś adoptowany :P

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro proponuje godz. 17.00 Statoil Przybyszewskiego. Ustalimy plan dzialania i ruszamy? A na 19 podjedziemy pod Auchan na nasz spocik.

O 17 wyjdę z pracy (crosspoint na Rydza Śmigłego), dajcie mi z 5min na dotarcie :smile:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matthews, ja będę na afterku ale nie piję

jednak chętnie Ci poleję!

mogę wspomóc FŁM i za hajs zrobić laskom striptease  :decayed:

 

Lepiej tańczę niż jeżdżę  :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matthews, ja będę na afterku ale nie piję

jednak chętnie Ci poleję!

mogę wspomóc FŁM i za hajs zrobić laskom striptease  :decayed:

 

Lepiej tańczę niż jeżdżę  :riding:

 

Hehehe :-D

Dobre, dobre :-D

 

P.S. Też podjadę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

O 17 wyjdę z pracy (crosspoint na Rydza Śmigłego), dajcie mi z 5min na dotarcie

 

mam podobnie ale postaram się odebrać z pól godziny i być na czas, w końcu taka okazja :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cb208254271b6cb0407dbcf847b11777.jpg

 

Coraz bardziej mi się to podoba.

Mógłbym nie schodzić

Karpiu żyjesz?

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze zeby jak najwieksza liczba osob zmienila podejscie i zaczela sie doszkalac przed zmiana motocykla na mocniejszy. Panuje tendencja ze im wiekszy silnik tym jestem lepszy gosc! I tak jest tylko u nielicznych ale to sie zmieni jak ludzie zaczna inaczej do tego podchodzic i przestana narzekac na opony, zla pogode, kiepski asfalt itp a podniosa swoje umiejetnosci przed przesiadka na 150-200 KM mocy. Wtedy wszystkim w grupie bedzie jezdzilo sie przyjemniej. I nie bedzie zal niewykorzystanego potencjalu mocniejszego motocykla w winklach. A moze tendencja do pilowania i gumowania na prostej spadnie na rzecz przyjemnosci z plynnej i pewnej jazdy po prawdziwych zakretach a nie tylko lekkich łukach!

Popieram w końcu ktoś coś robi dla motocyklistów nie odpłatnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej w ktorys weekend i najlepiej jak bysmy wynajeli caly tor dla siebie.

Bydgoszcz to 2100 zł za 6 h w weekend. W Radomiu mogę się zapytać jak teraz będę jaki jest koszt wynajęcia toru na wyłączność w weekend. 

 

Pomysł mi się bardzo podoba, ale do tego potrzeba więcej niż 5 chętnych:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...