Jump to content

Rondo Łódzkich Motocyklistów - Na Olechowie

Suchy-wolk
 Share

Recommended Posts

W komisji 7 radnych było "za", nikt nie był "przeciw", jeden "wstrzymał się". Liczę, że na Sesji 6 lipca będzie podobnie :smile: Pomysł dla mnie nie powinien wywoływać kontrowersji, choć u mnie na profilu na FB już się hejterzy pojawili. :smile:

Zacna uchwała, zacna Komisja Kultury Rady Miejskiej w Łodzi :smile: to i Zacne rondo będzie :biggrin:

Apetyt rośnie w miarę jedzienia więc może by tam jeszcze koło ronda jakiś parking dla motocyklistów .......

Tak poważ nie to fajnie że inicjatywa przeszła, oby tak dalej

Inicjatywa ma na razie poparcie Komisji Kultury, która zajmuje się nazewnictwem, ale nie spodziewam się oporów większości radnych na środowej Sesji. Dam znać na bieżąco. A niektórych chyba boli, że będzie Rondo Łódzkich Motocyklistów, a nie łódzkich rowerzystów...

To mógł Pan HB inicjatywę zgłosić w końcu w urzędzie jest często 😀

Będzie wypadało podjechać na otwarcie czy chrzest czy jak to zwał :moto:

Beda strzelaly korki w szampanach

I korki w chlodnicach po paleniu gumy :biggrin:

Jest okazja podczas chrztu na konkretna parade po naszych ulicach ;)

Edited by Bulba (see edit history)

"Nie każda nazwa musi być związana z marszałkiem Piłsudskim czy papieżem."

BRAWO TY !!!!!!

Ps.

Nie kandydujesz czasem na prezydenta ? :smile:))

Edited by Bulba (see edit history)

Ps. Coś czuje że gdyby nasz kolega Tomek został prezydentem to motocykliści mieli by zniesie podatki i zniżke na paliwo :biggrin: :D

A tak wracając do tematu to świetna inicjatywa. I niezmiernie się ciesze ze w urzędzie mamy osobę o głowie tak pełnej pomysłów ;)

Inicjatywa bardzo dobra, nazwa nautralna politycznie, ale wywiady już takie nie są :smile:

zawsze śmieje się, gdy czytam magiczne słowa 'ekwiwalent reklamowy' :biggrin:

Po namyśle mnie trochę nie odpowiada przymiotnik "Łódzkich", sorki, ale mieszkam obok.

Oczywiście nie będę psioczył i się nadyma i pojadę na chrzest :smile: ronda kolegów, w końcu to forum też ma w nazwie ten przymiotnik :whistling:

"Nie każda nazwa musi być związana z marszałkiem Piłsudskim czy papieżem."

BRAWO TY !!!!!

Ps.

Nie kandydujesz czasem na prezydenta ? :smile:))

Dzięki, na razie nie planuję, ale w przyszłości - kto wie :smile:

Ps. Coś czuje że gdyby nasz kolega Tomek został prezydentem to motocykliści mieli by zniesie podatki i zniżke na paliwo :biggrin: :D

A tak wracając do tematu to świetna inicjatywa. I niezmiernie się ciesze ze w urzędzie mamy osobę o głowie tak pełnej pomysłów ;)

Gdyby tak samorząd ustalał ceny paliwa :smile:) Ach, kuszące :-) A ja się cieszę, że pomysł się podoba. Przyznam, ze nie byłem pewny Waszej reakcji :smile:)

Po namyśle mnie trochę nie odpowiada przymiotnik "Łódzkich", sorki, ale mieszkam obok.

Oczywiście nie będę psioczył i się nadyma i pojadę na chrzest :smile: ronda kolegów, w końcu to forum też ma w nazwie ten przymiotnik :whistling:

Przymiotnik jest ważny, bo podkreśla łódzkich motocyklistów, ale "łódzki" to także z regionu łódzkiego - tak więc mieścisz się w tym gronie :smile:

No to trzeba będzie dowiedzieć się gdzie jest to rondo aby nie było wstydu

Szczerze  mówiąc ,ta inicjatywa jest dla mnie pusta jak bańka mydlana,po co komu taka nazwa....

Edited by Jastrząb (see edit history)

jak jeszcze dodasz że forumowicze z poza Łodzi won od tego forum to już mnie rozwalisz.

A niech sobie jakiś polityk buduje poparcie udzielając się na rzecz motocyklistów.

Jeśli jego pokrywają się z moimi to ma moje poparcie, jak mi się nie spodoba jego plan lub malowanie motocykla to go skreślę :smile:

Jak to mówią, na forum nie zajmujmy się polityką tylko motocyklami 

Szczerze  mówiąc ,ta inicjatywa jest dla mnie pusta jak bańka mydlana,po co komu taka nazwa....

A po co jest np. ul. Rydzowa? Dla uczczenia rydzów?! Źle zadałeś sobie pytanie. Ja uważam, że tego typu akcje są jakąś częścią kształtowania otaczającego nas świata. Nazywamy rzeczy tak jak nam się podoba, więc skoro powstanie Rondo Łódzkich Motocyklistów, to można mniemać, że rada miasta nas dostrzega i nie ma nic przeciwko nam. To jest dobre :smile:

Ale o czym ta dyskusja wogole ja sie pytam.

Ktos na sile probuje znalezc problem tam gdzie go nie ma.

No chyba ze ukrytym celem jest zablysniecie na forum.

Znaczy się:

"Nic mnie już nie bawi,

Nic mnie już nie nęci,

Odkąd cioci Mani

Biust się w magiel wkręcił" ;)