Jump to content

Bielizna Termoaktywna Nordcamp

Darcio
 Share

Recommended Posts

Powitać wszystkim przymierzam się do kupienia bielizny. Na Allegro wypatrzyłem komplet Firmy Nordcamp, może ktoś z forum miał okazję korzystania z niej ? Czy taka bielizna spełnia swoje właściwości ? Interesuje mnie ze względu na cenę i wygląd (prosty, zwykły).

1) http://allegro.pl/te...2219133034.html

2) http://allegro.pl/su...2221589128.html

Pozdrawiam :smile:

Nie miałem okazji przetestować tej bielizny polecam brubeck ale jest sporo droższy ale można w przystepnej cenie załatwić jak będzie trzeba ale niech inni wypowiedzą się na ten temat żeby i nie była to żadna reklama

Też jeżdżę w Brubeck-u, ale to co podałeś wygląda ok. W takiej bieliźnie podstawa to materiał - a ten wydaje się być ok. Ma nawet srebrną nitkę.Ważne tylko żeby nie kupić za dużej, to powinno opinać ciało. No i zero bawełny czy czegoś takiego na wierzch - inaczej taka bielizna traci sens.

Ojtamojtam, zaraz zamarznę. Trzeba być bardziej twardym niż bardziej mientkim :smile: :)Tak naprawdę to latem Ci spokojnie wystarczy. W chłody zakładasz na bieliznę też coś oddychającego - np. cienki polartec.Bawełna jest 'antyoddychająca'.

Aha no rozumiem to dzięki za wskazówki :smile: Jak by ktoś jeszcze chciał sie wypowiedzieć na temat ten bielizny to chętnie poczytam oczywiście ktoś kto ja praktykuje . ;P

Pamiętaj że bielizna jest przede wszystkim po to żebyś nie kleił się podszewki z kurtki czy spodni większy komfort i nie tak bardzo czujesz się jak w worku