Jump to content

NoPel

NoPel
 Share

Recommended Posts

Witam. Nazywam się Kuba, mam 15 lat, jestem z łodzi. Narazie motorower, zetka 50, ale za rok na a1 planuje kupić mito evo. A teraz coś więcej (edit):Przygoda z motocyklami zaczęła się, kiedy mój Tata jeździł - był zapalonym jeźdzcem, miał f4, potem 2x 600rr, ale o tym później. Ja, w wieku coś okolo 9-10 lat dostałem crossa dla dzieci - yamahe pw80. Już wtedy mnie to wciagnęło. Ale, mój Tata miał wypadek, na torze w poznaniu (głównie tam jeździł). Zabronił mi jeździć, on sam sprzedał to co zostało z cebry, i skończył jeździć, chyba już na zawsze (a szkoda, bo naprawdę dobrze jeździl... :/). Moje pw poszło do siostrzeńca. Jakiś rok temu, ubłagałem go, abym mógł znowu dostać pw - oczywiście, było dla mnei za małe. No, i tak kupiłem zetke - czemu chińczyk? Prosta sprawa - Nie będę na rok - dwa lata kupował motocykla markowego. Dopiero za rok jakiś markowy sprzęt, który wystarczy mi do zrobienia czasu kiedy zrobie prawko na normane moto. Pozdrawiam ;) O forum dowiedziałem się dzięki Adikkowi - Spotaklismy sie w lesie łagiewnickim, i porozmawialiśmy o moto :biggrin:

Witam i do zobaczenia na szosie. Polecam dział zloty, wypady... tam dowiesz się o wszystkim :smile:

Siemanko siemanko. Mój starszy woził mnie na cezecie do przedszkola a potem łobuz nie pozwalał zrobić prawka :whip:Teraz pożycza ode mnie moto :riding: także witaj i jedź ostrożnie