Jump to content

Kilka Nieoryginalnych Akcesorii Do Gs500

Steelo
 Share

Recommended Posts

Witam, żeby nie spamować Forum zapytam w jednym temacie..

1. Chciałbym wymienić manetki w Mojej Zuzi, na mniej oryginalne, a nowe i ciekawy Design, ktoś coś? i czy to jest Uniwersalne czy trzeba szukać do konkretnego Rocznika?

2. Migacze, ledowe strzałki, chce założyć, również pytanie, uniwersalne to są?

3. podnóżki, ładne, najlepiej srebrne gdzie kupić?

4. Kierownica, w Suzuki GS500 92r, jest doś ładna, jednak chciałbym ją wymienić na taką, dlatego że często używam Telefonu.. Yanosik, te sprawy :biggrin: Bardzo skomplikowane? jakieś porady?

rzkD1235416417.jpg

5. Klamki sprzęgło oraz hampel, chciałbym założyć takie krótkie sportowe, gdzieś w łodzi to dostanę?

6. Ktoś widział w GS500 Ledową tylną lampę? Chodzi mi o tą środkową :biggrin:

Edited by Steelo (see edit history)

Podjedź do dowolnego sklepu moto w łodzi. Dowiesz się wszystkiego. Każdy ma inne potrzeby i budżet a od tego trzeba zacząć, bo za klamkę możesz dać i 50zł i 400zł gdzie cena nie koniecznie świadczy o jakości :smile:

1. Manetki są raczej uniwersalne w japoni - jak jeździsz dużo to polecam podgrzewane (mam oxfordy i są ok)

2. Migacze, ledowe strzałki, - uniwersalne, ale będziesz potrzebował do nich jeszcze przerywacz

5. Klamki sprzęgło oraz hampel, chciałbym założyć takie krótkie sportowe, gdzieś w łodzi to dostanę?

Tu możesz mieć największy problem. musisz pogooglać czy podejdą ci same klamki do mocowań. Jeśli nie to czeka cie wymiana całej klamki sprzęgła z mocowaniem na taką od jakiegoś sporta do którego będą pasować te ładne krótkie oraz takie które pasują do twojego sprzęgła (mają taki sam skok). To samo z hamulcem, jeśli nie jest to plug&play, to czeka cię wymiana pompy hamulcowej (masz jedną tarczę z przodu, i taką pompę byś musiał zakładać). Więc dobrze pogooglaj  za tym i policz czy ci się to opłaca.

Ja kupowałam klamki go GSa tutaj:

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5691999773

Na moje potrzeby są ok

O Właśnie takie mi chodzi, pasują idealnie? coś zmieniałeś? pokażesz jak to u Ciebie wygląda?

1. Manetki są raczej uniwersalne w japoni - jak jeździsz dużo to polecam podgrzewane (mam oxfordy i są ok)

2. Migacze, ledowe strzałki, - uniwersalne, ale będziesz potrzebował do nich jeszcze przerywacz

Tu możesz mieć największy problem. musisz pogooglać czy podejdą ci same klamki do mocowań. Jeśli nie to czeka cie wymiana całej klamki sprzęgła z mocowaniem na taką od jakiegoś sporta do którego będą pasować te ładne krótkie oraz takie które pasują do twojego sprzęgła (mają taki sam skok). To samo z hamulcem, jeśli nie jest to plug&play, to czeka cię wymiana pompy hamulcowej (masz jedną tarczę z przodu, i taką pompę byś musiał zakładać). Więc dobrze pogooglaj za tym i policz czy ci się to opłaca.

Fajnie dzieki za odpowiedz. A wiesz moze ile taki przerywacz ?

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Pasują, ale musisz najpierw zadzwonić i podać dokładnie który rok i model. Jutro zrobię fotki to podeślę.

Przerywacz kosztuje ok 15 zł.

A co do kierownicy... Masz pewnie pałki? Żeby zmienić na całą kierownicę musisz półkę zmienić.

Pasują, ale musisz najpierw zadzwonić i podać dokładnie który rok i model. Jutro zrobię fotki to podeślę.

Przerywacz kosztuje ok 15 zł.

A co do kierownicy... Masz pewnie pałki? Żeby zmienić na całą kierownicę musisz półkę zmienić.

Tak mam te pałki, a orientujesz się w cenie? i ewentualnie czy Ciężko to zmienić? Ktoś mi mówił że ingerujesz w lagi przy zmianie tego, i sam nie wiem.