Skocz do zawartości

Buty Do 400 Pln


Muodyv6

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję dla siebie butów na moto oczywiśćie. I mam takie pytanko bo chce takie troche za kostke ale, żadnych na nogach nie miałem.. i żeby one nie były jakieś zbyt ciężkie, a mogły by być wygodne. takie bardziej sportowe jakbyI ktoś miał do czynienia z jakimiś albo może polecić do kwoty np 400 zł?

Edytowane przez Suchy-wolk
: Zmiana nazwy tematu. (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj był podobny temat - http://motocykle-lodz.pl/topic/648-jakie-buty-wybrac-300-pln/Moje zdanie się nie zmieniło - krótkie buty są super do jazdy po mieście i na niedalekie podróże, a długie buty lepsze na dłuższe podróże. Mimo wszystko będę jeździł póki co w krótkich buciorach, ze względu na komfort i brak kasy na zakup drugiej pary - wysokich butów :)P.S. Do 400 PLN znajdziesz firmy MODEKA na pewno. Jakieś lepsze marki, to 500-600 złociszy.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA W TAMTYM SEZONIE KUPIŁEM TAKIE BUTY http://moto.allegro.pl/fazer-profesjonalne-buty-metro-rozmiary-40-45-i2207299095.html sezon wytrzymały, dalej się okażę :decayed: nie są to super wysoka półka jak sidi itd ale spełniają swoje podstawowe warunki użytkowania.,zakupu. żakupiłem je w sklepie metro wrocławska róg lutomierskiej ..

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj był podobny temat - Jakie Buty Wybrać - 300 Pln - Forum Łódzkich MotocyklistówMoje zdanie się nie zmieniło - krótkie buty są super do jazdy po mieście i na niedalekie podróże, a długie buty lepsze na dłuższe podróże. Mimo wszystko będę jeździł póki co w krótkich buciorach, ze względu na komfort i brak kasy na zakup drugiej pary - wysokich butów :)P.S. Do 400 PLN znajdziesz firmy MODEKA na pewno. Jakieś lepsze marki, to 500-600 złociszy.

Ale w krótkich będzie mi skarpetki widać;D bo kombi wszędzie jest dobry tylko zdziebko troche nad kostkę.. i dlatego wole dłuższe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w krótkich będzie mi skarpetki widać;D bo kombi wszędzie jest dobry tylko zdziebko troche nad kostkę.. i dlatego wole dłuższe.

To może dobierz buty kolorystycznie do skarpetek i po problemie http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie adrenaline był całkiem oki. Na mnie nie mieli rozmiaru i musiałem zmienić budżet :smile:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AAi jeszcze ozone i held był w granicach 400 może parę dyszek więcej na wólczańskiej w motorwings.pl

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tych kapci jeszcze nie kupiłem od tamtego czasu ,choć byłem w paru sklepach,i miałem już para kapci na nogach ale mam już namiar na firmę niemiecką POLO cena jakieś 350zl jakość jest owiele lepsza niż ADRENALINA co przymieżałem tylko czekam na rozmiar sklep Wrocławska 1METRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym sezonie kupiłem buty TCX X-Cube za mniej więcej 450 zł w Motopublice. bardzo fajnie sprawdzają się w mieście, można w nich nawet chodzić http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif Myślę, że również w dłuższej trasie, ze względu na membranę i większą długość, powinny być ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakie wybrałeś ?? Bo ja dziś zakupiłem Alpinestars SMX-5 :biggrin: wszystkie inne jakie oglądałem to były straszne gnioty. Jedyne czego nie widziałem to butów modeki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...