Jump to content

Koko Koko, Euro Spoko

Żółtodziub_Z_Łodzi
 Share

Recommended Posts

Żółtodziub_Z_Łodzi

Zauważyłem, że nie ma tutaj tematu Euro 2016. Nikt się nie interesuje piłką? :biggrin: 

Jak oceniacie pierwszą kolejkę. Dla mnie na razie poziom bardzo słaby, ale najważniejszy mecz do przodu ;) 

Szkoda tylko,że studio w Polsacie i TVP to kpina... 

Nie powiedziałbym że poziom słaby. Nasi zagrali fajny mecz , choć jestem ciekaw co bedzie grając z Niemcami. Belogowie i Włosi tak samo pokazali kawał dobrego futbolu. Jedynym rozczarowaniem jak dla mnie do tej pory jest gra Francji , ale zobaczymy co będzie w następnych meczach.

Komentarz Tomasza Hajto żałosny (choć czasem jest sie z czego pośmiać :biggrin:), nie powinien się brać za takie rzeczy :P

Żółtodziub_Z_Łodzi

Tomasz Hajto to materiał na piękną książkę :biggrin: Mnie na razie rozczarowuje poziom. Liczyłem na coś więcej. Największe zaskoczenie in plus - Payet. su***syn za***iście gra! 

• 2 weeks later...
Żółtodziub_Z_Łodzi

Zobaczymy czy jutro będzie spoko

A czemu miałoby nie być? :smile: 

Żółtodziub_Z_Łodzi

Powiem tak... łzy leciały. Szkoda, że się nie udało, ale nie sądziłem, że kiedykolwiek doczekam tego, że nasza kadra będzie w najlepszej 8 Europy. Że zagramy lepiej od Hiszpanii i Anglii na dużym turnieju. Człowiek chciałby tego półfinału, ale to też pokazuje, że UEFA wypacza sens turnieju skoro drużyna, która nie wygrała ani jednego spotkania może do 1/2 awansować.