Skocz do zawartości

Yamaha R1 Yoshimura


Lans

Rekomendowane odpowiedzi

jak to się stało ze tajniaki Cie zgarnely i gdzie? Jak to wyglądało jakieś punkty mandat?

Za własną głupote :biggrin: Za jazde na gumie na dniach Ozorkowa :biggrin: I zagiętą tablice rejestracyjna :DNa szczęście skończyło się na pouczeniu :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to jakiś wyjątkowo wyrozumiałych trafiłeś :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
działkowy emeryt

wąż jak wąż, ale ten szewrolet lacetti z czarnymi szybami - to dopiero jest fason! :decayed:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka... z wężem podobnym filmik po sieci lata jak koles leci z 200 i mu wąż po kierownicy wyłazi, też taki jasny ;)

 

lacetti z czarnymi szybam

Też takie mam i szyby czane :biggrin: i nie ma co się śmiać ... :smile:

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadaj z Lanslem, może go w czwartek jako plecak przywiezie :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wężydło śliczne , sama mam dwa więc wiem jakie to milusie zwierzątka , maszynka natomiast piękna i sama w sobie kusi a nie na wężydło zrzucasz winę :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja wlasnie na R1 z tego rocznika sie wje..łem jak mlody ...tez wypucowana jak ta lala byla ..nie wiem jak to handlarz zrobil ale na testach 2-ka idelnie chodzila a szarpalem ją niemilosiernie ..po 2 dniach zaczela juz szarpac ..a potem tu juz szereg porazek ..i poszla za psie pieniadze gdzies do zakopanego :smile:

 

natomiast plus gaznikowców jest taki ze "dół" maja lepszy ..i wg mnie s abardziej zwariowane ...

 

choc w mojej jak exup sie otowrzy to tez milutko "ciągnie" ( bez skojarzen :smile: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

plus gaznikowców jest taki ze "dół" maja lepszy ..i wg mnie s abardziej zwariowane ...

 

choc w mojej jak exup sie otowrzy to tez milutko "ciągnie" ( bez skojarzen :smile: )

 

Podobno rocznik 1999 jest najbardziej wściekły.

Do końca 2 biegu, inne, nowe, litrowe maszyny mają problemy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...