Jump to content

Yamaha R1 Yoshimura

Lans
 Share

Recommended Posts

YAMAHA R1

Po ciężkich poszukiwaniach Bestia schwytana :biggrin::D:D

Kupiłem ją od prawdziwego motocyklisty-pasjonata. Motocykl świetnie wyposażony i zadbany :smile:

Wydech Yoshimura, manetki harris, napęd DID, amortyzator skrętu, przewody hamulcowe w stalowym oplocie, klocki hamulcowe Lucas.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Kamień spadł z serca, będzie czym latać na zloty :smile:

No piękna maszyna. Kawał bestii i to dobrze wyposażony ;P

Kamień spadł z serca, będzie czym latać na zloty

Teraz kamień się dopiero pojawi

Super maszynka, faktycznie wygląda na zadbaną i dopieszczoną - gratulacje :riding:

Gratulacje z zakupu i życzę bez awaryjnej jazdy :)Powiedz mi tylko czy leżała kiedyś ?? Bo ma chyba malowane plastiki pomiędzy czaszą, a pługiem.

Gratulacje z zakupu i życzę bez awaryjnej jazdy :)Powiedz mi tylko czy leżała kiedyś ?? Bo ma chyba malowane plastiki pomiędzy czaszą, a pługiem.

Wywrotka na parkingu, ale na ramie i deklach nie ma nawet ryski.+Dokumentacja zdięciowa zdarzenia.

Dlaczego ? :biggrin:

Jeszcze pytasz ?? to R one a nie jakaś popierdółka.Ja tak myślałem o 900 rr ale mam dla kogo żyć wieć strzele sobie tylko 600cc

Pocisk jest konkretny!!!Niestety pogoda dzisiaj, jak na powrót, była kiepska :/Wydech też jest kozacki, mruczy jak potwór, aż ogień idzie :biggrin:

maszyna elegancko utrzymana, tylko pozazdrościć.Ja sam na litra się raczej nigdy już nie zdecyduje(miałem zx10r i wiem czym grozi posiadanie ok.180kucy pod reką :smile: ), ale tobie gratuluje zakupu. Z miła chęcią bym też posłuchał jak ten yoshimura pracuje :smile:

Wywrotka na parkingu, ale na ramie i deklach nie ma nawet ryski.+Dokumentacja zdięciowa zdarzenia.

Aha no to dobrze.Jeszcze raz gratulacje.

gratulować jest już czym :riding: szerokości życzyć

Naprawde piekna, jest to pierwszw r1 ale widac ze zadbana i podoba mi sie to malowanie! fajny wydech amorek na kozaka:)

Sweet, tylko uważaj na siebie bo koniki łatwo parskają a ciężej je opanować... zresztą chyba wiesz :biggrin:

Krzysztofor

Pogratulować zacnej maszynki :)Piękna ta Bestia :riding:

Nie mogę i ja nie pogratulować maszyny :riding: super sprzęt! :drool: Tylko nie pociskaj jej za często, przy takiej mocy nie może zabraknąć rozwagi.. Jeszcze raz gratulacje :cheers:

właśnie wróciłem z urlopu i co widzę , że wojtkowi udało się uchodzić ładny egzemplaż . Gratulacje . I widzę że stała pod nosem , po co daleko jeździć

właśnie wróciłem z urlopu i co widzę , że wojtkowi udało się uchodzić ładny egzemplaż . Gratulacje . I widzę że stała pod nosem , po co daleko jeździć

Dokładnie, nie ma co daleko szukać. Dzień wcześniej zrobiłem ponad 400km na marne :/

POLATANE :smile:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika