Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Zaloguj się, aby obserwować  
master611

Gsxr 750 K6 Exup

Polecane posty

master611

zdechl mi silniczek od exupa w gsxr,odlaczylem od niego wtyczki itd,generalnie jest caly czas otwarty; blad oczywiscie sie pali ; przerabial to ktos kiedys? olac to i nie kupowac silniczka? ktos cos?

arteklik

Ja w takim przypadku wywaliłem. Robiłem to w motomoto, zresztą za ich namową. Generalnie różnice w momencie niewyczuwalne, a dźwięk trochę lepszy ;)

Osobiście jestem zadowolony.

Jak w każdej przeróbce są plusy i minusy. Najlepiej podejdź do jakiegoś mechanika i podpytaj.

Edytowano przez arteklik (zobacz historię edycji)

master611

z tego co sie pytalem i czytalem to sa opinie na tak i na nie : p

najbardziej mnie denerwuje blad na wyswietlaczu -.- osobiscie tez nie odczulem jakis negatywnych skutkow

Madpawel

W K6 1000 wypina sie jeden pin z modułu i nie ma błedu ,poszukaj w necie moze w 750 tez tak sie da.

master611

W K6 1000 wypina sie jeden pin z modułu i nie ma błedu ,poszukaj w necie moze w 750 tez tak sie da.

da sie,tylko jak zobaczylem te kostke to nie mam 100%pewnosci ze akurat o ten kabel chodzi a poza tym przeraza mnie fakt wyjecia pinu z tej kostki . . .

rafalek_s

z tego co sie pytalem i czytalem to sa opinie na tak i na nie : p

najbardziej mnie denerwuje blad na wyswietlaczu -.- osobiscie tez nie odczulem jakis negatywnych skutkow

Może da się wstawić rezystor tam gdzie powinien być silniczek? Tak jak robią spece od puszek z poduszkami powietrznymi :P

master611

troche odswieze temat;

wyjecie pinu z kostki sprawia ze nie wywala bledu o odlaczonym exupie, a co w kwestii wywalenia seryjnego wydechu i zamontowania akcesoryjnego? trza to stroic ze wzgedu na brak katalizatora? czy jednak zostawic oryginal i podlaczyc exupa?

arteklik

Przy kompletnym układzie wydechowym bez nowej mapy się nie obejdzie. Jeśli tylko końcówka to bym sobie darował, przeciętny zapierdalacz nie poczuje różnicy ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować