Skocz do zawartości

Yamaha V Max 1200


Wladca-Swiata

Rekomendowane odpowiedzi

No może Mistrzu nie czytałeś całości, tylko odcinki. Nie chcę być źle zrozumiany - entuzjazmu mi nie brakuje. Jednak większość bebechów, które naprawiałeś, wymieniałeś czy nawet ulepszałeś zadziwia, że to tam jest i to konieczne do działania. Po takiej robocie wymieniasz sporą listę następnych wyzwań. Końca nie widać, to nawet fajnie. Jednak mimo obycia technicznego, które wydawało mi się że mam spozycjonowałem się trochę powyżej poprawnej wymiany dętki w Wigry 2.

Po otrząśnięciu się zwycięża na razie u mnie pozytywno-maksymalistyczna natura, która w tej sytuacji i dzięki Tobie przestać kwękać nad moim sprzętem. Biorę się do roboty!

A jak Cię mam na bajerce, to odniosę się bezczelnie do szybki w karterze. Tak sobie myślę czytając i oglądając - ale wiocha. "Podziwiaj se jak to sie pierze". Potem... qdre widać, że jest olej - git, widać kolor - git do kwadratu. No i poleciało. Też chcę taki mieć i jeszcze kombinuję, jak tam podświetlenie założyć! Mieszkam na wsi - ziomale się zesr.....

Zapytam jak w "Ziemi obiecanej" - samś Pan to zrobił? (Poznański odpowiedział - sam zapłaciłem, proszę się nie unosić moim domniemaniem zapewne nieprawdziwym o nieznajomości tekstu. Zamieszczam dla kogoś, komu to być  może to umknęło)

W pierwszej opcji proszę wskazać jak, w drugiej gdzie.

Sorry, że przewlekam tekst no zagadać nie ma do kogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zrobiłem. Tam jest wstawiony poliwęglan grubości 5 lub 6mm. Na laserze wycięli mi ten pierścień dociskający "szybkę" do pokrywy. Sam dekiel był frezowany na frezarce CNC. Mam dostęp do takich maszyn, także nie było to jakieś wyzwanie. Przy odrobinie samozaparcia da to się zrobić samemu ręcznie, jeśli oczywiście konstrukcja pokrywy to umożliwia. W Vmaxie jej kształt wyjątkowo sprawę ułatwia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Rzeźbiarz artysta. To nie wypada plagiatować. Dzięki za odpowiedź - już więcej nie stalkuję.

U mnie chyba podobne. Teraz robiąc zdjęcie kapnąłem się, że kółko na karterze ma 73mm, a na skrzyni samo centrum (YAMAHA) 160 i mikro szybkę, za którą nic nie widać.

Oooo, teraz popatrzyłem na twojego vmaxa to jednak inaczej. W końcu jest różnica między podwójnym widlakiem, a rzędówką. Qrna jestem bystry inaczej🤐

Może wybaczą ten OT.

DSC_0002 (1).JPG

Edytowane przez veetak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przemyśl, bo fajny. Ja też bardzo mało jeżdżę, ale nie specjalnie mi to robi, że mój więcej stoi niż jeździ (co by to nie miało znaczyć 😉). Wsiadam, kiedy mam czas i frajdę.

Ale decyzja Twoja, choć trudna.

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kompletnie nie mam czasu jeździć. Każda chwila na moto to święto i z.....e przeżycie. Nie sprzedawaj, zwłaszcza po tym co razem przeszliście.

Gdybym miał kasę, to bym go kupił i Ci go dał. Ale nie mam ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...