Skocz do zawartości

Oszust Z Allegro


Lans

Rekomendowane odpowiedzi

Uważajcie na użytkownika z allegro: Wojtek-gsxrOszust i kłamca !!! Zapewniał że motocykl jest w 100% bezwypadkowy , w idealnym stanie. Na miejscu okazuje się że jest po poważnym wypadku, wymieniane lagi, krzywa kierownica, obtarte pokrywy silnika i malowane (miały nie być malowane). Poza tym wiele elementów i plastików poobcierane w wyniku szlifa :/Wielkie luzy na wachaczu, łańcuch naciągnięty do oporu bez 1mm luzu :/Przez cwela straciłem cały dzień, kase i nerwy :/ 400km trasy :/Dawno sie tak nie wku......Typ kupuje rozbite motocykle i składa je z części :/Cały garaż miał w gratach :/Odrazu jak go zobaczyłem, wiedziałem że jakiś cwaniaczek. Jeszcze debila z siebie robił i twierdził że dla niego jest idealny stan i nie ma sie do czego przyczepić.Adres gościa :Opatów ul. Czernika 27woj. świętokrzyskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na aukcjach widać że ma sporo gratów

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo pojechać ze "szwagrem" i mu .... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie na użytkownika z allegro: Wojtek-gsxrOszust i kłamca !!! Zapewniał że motocykl jest w 100% bezwypadkowy , w idealnym stanie.Na miejscu okazuje się że jest po poważnym wypadku, wymieniane lagi, krzywa kierownica, obtarte pokrywy silnika i malowane (miały nie być malowane). Poza tym wiele elementów i plastików poobcierane w wyniku szlifa :/Wielkie luzy na wachaczu, łańcuch naciągnięty do oporu bez 1mm luzu :/Przez cwela straciłem cały dzień, kase i nerwy :/ 400km trasy :/Dawno sie tak nie wku......Typ kupuje rozbite motocykle i składa je z części :/Cały garaż miał w gratach :/Odrazu jak go zobaczyłem, wiedziałem że jakiś cwaniaczek. Jeszcze debila z siebie robił i twierdził że dla niego jest idealny stan i nie ma sie do czego przyczepić.Adres gościa :Opatów ul. Czernika 27woj. świętokrzyskie

Normalka u nas, i lepiej po jakichś forach szukać moto niż allegro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dlatego jak ostatnio też szukałem moto, to w najdalszą trasę udałem się do Zgierza...Na 6 moto obejrzanych, wszystko złomy i wcale nie w cenie kg złomu :)a definicja bezwypadkowości w Polsce oznacza - że nikt na nim nie zginął, albo nie więcej niż 1 osoba...Szkoda że nie ma u nas, że jak coś się nie zgadza, to sprawa w sądzie i do paki.Tylko gdzie by się Ci wszyscy handlarze pomieścili, trzeba by tysiące więzień dobudować.

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie byl u siebie na podworku to by dostal po ryj .Najlepsze ze sciemnial ze na 100% bezwypadkowy i ze owiewki nie klejone, jak mu pokazalismy klej od spodu, to stwierdzil ze nie pamietal tego. :DJego aukcjie zglosilem do serwisu allegro, na drugi dzien dzwonil z grozba ze jak bede na forach pisal o nim to oskarzy mnie w sadzie o oczernianie :biggrin: Wysmialem typa i powiedzialem mu ze nie ma problemu, nawet mozemy rzeczoznawce wziasc, ktory oceni ,,bezwypatkowosc,, jego padaki. Gosc mnie rozwalil tym telefonem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w ciemno dalekie wycieczki po moto tak sie kończą w wiekszości... jak chcesz dobra maszyne to radze wejsc na forum odpowiedniej marki i tam dorwac kogoś kto mieszka w okolicy i może ci go sprawdzić albo coś juz wie ;) ja tak robiłem jak szukałem kawy i chłopaki tam odrazu dawali info co i jak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że typowi nie można wystawić negatywa bez aukcji o obiciu ryja się nie powtarzam. Co za syf! Już raz wracałem na pusto autem i raz pociągiem i zgadzam się z Mario, ze nie ma się co wypuszczać w dalekie trasy. Cenna uwaga Blefta bo sam się rozglądam za moto i jak czytam już kolejną taką akcję to się tylko wkur.... Tylko czy inni są tacy pomocni? Jeżeli się wybiorę gdzieś dalej to w kilku chłopa bo to też robi swoje żeby kase za wache odebrać.

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam

Miałem podobnie pojechałem za Wieluń oglądać Kawę z750 wcześniej omawiane telefonicznie no laleczka.

Na miejscu po przejechaniu 100 metrów miałem dosyć tak krzywego moto nie widziałem a gość ze dla niego jest ok hahahaha ale było wesoło byliśmy w 3-ke więc smialismy sie ze to wersja dla kogoś kto ma jedna rękę krótsza :smile:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak moto w znacznej odległości to lepiej jest wejść na forum jakieś i poszukać ludzi mieszkających niedaleko aby mogli wstępnie ocenić sprzęt.

Ja tak robiłem i nie było z tym problemu, za każdym razem ktoś się zgłosił i nie musiałem na próżno jechać. Także polecam taki sposób :smile:

Kupię "użytkowe sm"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak moto w znacznej odległości to lepiej jest wejść na forum jakieś i poszukać ludzi mieszkających niedaleko aby mogli wstępnie ocenić sprzęt. Ja tak robiłem i nie było z tym problemu, za każdym razem ktoś się zgłosił i nie musiałem na próżno jechać. Także polecam taki sposób :smile:

Zgadza się :smile: Ja w ten sposób w zeszłym roku zaoszczędziłem na "wycieczce" do Warszawy i Poznania...

 

Dlatego też uważam, że warto założyć na forum osobny dział pt. "sprzęty zgruzowane" i wklejać screen shoty z aukcji ;) Jak ktoś oglądał moto bądź miał cynk od kogoś znajomego że jest ulepek...

 

Dla przykładu, kolejna perełka: http://otomoto.pl/kawasaki-zxr-zx6r-M3329426.html

Moto już jakiś czas temu było najpierw za 16500 zł z opisem "bezwypadkowe"... Nóż w kieszeni się otwiera... Wgniota na ramie z lewej strony od kiery i mega wgniota na wahaczu po prawej stronie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po każdej takiej akcji z oszustem powinniśmy wsiadać na moto i przejechać sie do takiego frajera w 10 -20 motongów. Ale by miał mine. Zesrał by sie ze strachu na dzień dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie chore czasy. Z motocyklem dobrze trafiłem za pierwszym razem, ale z puszkami miałem już takie przygody, że książkę mógłbym napisać. Trzaba być czujnym jak ważka i sprawdzić wszystko co się tylko da. Pozdrawiam i i życzę uczciwych sprzedwaców i udanych zakupów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie chore czasy. Z motocyklem dobrze trafiłem za pierwszym razem, ale z puszkami miałem już takie przygody, że książkę mógłbym napisać. Trzaba być czujnym jak ważka i sprawdzić wszystko co się tylko da. Pozdrawiam i i życzę uczciwych sprzedwaców i udanych zakupów.

 

Nie tylko Ty, nawet w komisie probowali mi zloma wcisnac.

Samochod 2 letni - stan idealny.

Po sprawdzeniu na stacji diagnostycznej okazalo sie ze samochod caly malowany, i zespawany z 3 czesci, w dodatku zle. Nadawal sie jedynie na zlom.

Dla niepoznaki komis obiecywal pisemna, swoja gwarancje na kilka miesiecy.

Takze lepiej nie zalowac pieniedzy za sprawdzenie pojazdu w porzadnej stacji diagnostycznej. Zreszta ja nie zaplacilem za to badanie, sprzedawca musial niestety odzyskac dowod od stacji i mial problem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne rodzynki...

 

1) piękną ZX6R 2008 r - http://allegro.pl/kawasaki-ninja-zx6r-2008r-sliczna-okazja-i2601052411.html

Ludziska!!! Jaka okazja!!!!!! 100% bezwypadek!!!

Pominę fakt krzywo naklejonych nalepek, ale wgniotka na ramie z lewej strony pierwsza klasa :decayed: Ale moto piękne i za 18 koła jedyne http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 

2) Piękny GIXXX - o takim właśnie marzę... http://allegro.pl/suzuki-gsx-r-600-k6-czarny-mat-arrow-womet-i2580662109.html

Szkoda, że nieźle zaliczył lewą stronę... Pięknie zryta rama :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups gixxer konkretnie oberwał ale tak to jest ze sprzetami z USA I UK

co do kawy to chyba kolejny rodzynek na naszym rynku :smile:

Michał czyżbyś 600ccm szukał ??

TZR 80RR->GSXR 600K2->CBR 600 RR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kpt. Bomba

2) Piękny GIXXX - o takim właśnie marzę... SUZUKI GSX-R 600 K6, CZARNY MAT+ARROW+WOMET (2580662109) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Szkoda, że nieźle zaliczył lewą stronę... Pięknie zryta rama

z tego co widze to raczej prawa strona jest zryta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

przeca allegro to wylęgarnia takich typów, przestałam tam zamawiać. Ja na szczęście nie "przejechałam" się na lipnych motorach tylko na książkach, mniej boli:-)

Zajrzyj jeśli interesują Cię nowe wózki widłowe

Kupno i sprzedaż koparko ładowarek Komatsu

Deawoo http://wozki-jezdniowe.pl/wozki-widlowe-daewoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś oglądał maszynę, to służę pomocą fachową ze strony lakierniczej i blacharskiej oraz plastikowej :biggrin: Oczywiście o oględzinach mowa. Mogę z chętnym podjechać i oblukać czy nie polepiony i nie zakitowany szpachlą... 

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...