Jump to content

Motocykl Do Oceny + Pomoc

wrobli77
 Share

Recommended Posts

Cześć,

ponieważ jestem świeżak i ma to być mój pierwszy motocykl na kategorie A proszę o:

1) opinie odnośnie tego ogłoszenia - coś wiecie o sprzedawcy -tym egzemplarzu moto lub tym modelu.

http://olx.pl/oferta/kawasaki-kle-650-versys-raty-transport-CID5-IDb6l4x.html#c9c66174cb

2) Czy ktoś dysponuje wiedzą, czasem i chciałby mi pomóc sprawdzić stan techniczny tego motocykla (pojedziemy razem moim samochodem, a za usługę zapłacę)

Pozdrawiam.

Michał

Mogę Ci tylko powiedzieć, ze ten gość z Teresina skupuje gruzy z aukcji z ubezpieczalni. Ode mnie kupował bandziora po dzwonie, a na lawecie już 2 gruzy stały. Odpowiedź nasuwa się sama.

Mogę Ci tylko powiedzieć, ze ten gość z Teresina skupuje gruzy z aukcji z ubezpieczalni. Ode mnie kupował bandziora po dzwonie, a na lawecie już 2 gruzy stały. Odpowiedź nasuwa się sama.

Dziękuje

Czy w takim razie polecacie jakiegoś handlarza do 100km od Łodzi bez kantowania ludzi w składania kilku w jeden motocykl?

A czemu akurat handlarz? Nie może być zwykły człowiek? :P

A czemu akurat handlarz? Nie może być zwykły człowiek? :P

Obejrzałem już kilkaset ofert - zjeździłem 1000km oglądając i jak do tej pory nie znalazłem czegoś co byłoby warte uwagi, sprawdzenia w serwisie - ciągle jakieś przekręty. Od zwykłych motocyklistów tez szukam, ale nic mi nie wpada z mojej listy.

a czego wgl szukasz? moze ktos z forum ma na sprzedaz cos Cie zainteresuje :smile: