Jump to content

Potrzebni Motocykliści Do "podchodów" 04.06.2016R Bełchatów

PięknyMarian
 Share

Recommended Posts

PięknyMarian

Hej :smile:

Wiem, że 4.06. to newralgiczna data z uwagi na zaległy "Dzień Dziecka" i milion imprez temu towarzyszących ale zaryzykuję bo może akurat ktoś z Was będzie miał ochotę wziąć w tym udział :smile:

W tą sobotę 4.06 w Bełchatowie, w godz. 16.00-18.00 organizuję zabawę w plenerze dla mojej chrześnicy, jej gości i opiekunów - łącznie uczestników zabawy będzie ok 17 osób. Trasa prowadzić będzie od jej domu do mojego przez osiedle domów jednorodzinnych, łąki, las, itp. 

Z uwagi na to, że chciałabym wprowadzić trochę pożytecznych wątków w tym bezpieczeństwo na drodze pomyślałam, że fantastycznym pomysłem byłaby grupa motocyklistów oczekująca na nich przy jednym z "punktów zadaniowych".

Motocykliści zadawaliby dzieciakom przygotowane przeze mnie wcześniej pytania dot. bezpieczeństwa na drodze,chodnikach, numery alarmowe, itp. a w nagrodę wręczaliby odblaski na rękę. Oczywiście to nie koniec !!! dodatkowo zadaliby im zadania sprawnościowe i sędziowali czy prawidłowo je wykonują, a na koniec po wykonaniu zadań wspólne zdjęcie i wskazanie uczestnikom zabawy, gdzie ukryłam kolejną wskazówkę.

W grupie uczestników zabawy będzie moja siostra, szwagier, siostrzeniec i jego dziewczyna- również motocykliści, więc dla nich byłaby to duża przyjemność i niespodzianka :smile:)

Oczywiście po wszystkim zapraszam na kiełbaskę, kawałek tortu i szampana w gronie małych i dużych :smile:))

Przemyśle sprawę jak co to może się uda podjechać choć nie ukrywam że w tym czasie mamy dni Aleksandrów łódzki i też szykuje się sporo imprez .

PięknyMarian

Przemyśle sprawę jak co to może się uda podjechać choć nie ukrywam że w tym czasie mamy dni Aleksandrów łódzki i też szykuje się sporo imprez .

Wiem wiem Sławek, że bawicie się u Was dlatego nie nastawiam się za bardzo ale dziękuje wiem, że pomocny jesteś !  :cheers: