Jump to content

Potrzebni Motocykliści Do "podchodów" 04.06.2016R Bełchatów


PięknyMarian
 Share

Recommended Posts

PięknyMarian

Hej :smile:

 

Wiem, że 4.06. to newralgiczna data z uwagi na zaległy "Dzień Dziecka" i milion imprez temu towarzyszących ale zaryzykuję bo może akurat ktoś z Was będzie miał ochotę wziąć w tym udział :smile:

 

W tą sobotę 4.06 w Bełchatowie, w godz. 16.00-18.00 organizuję zabawę w plenerze dla mojej chrześnicy, jej gości i opiekunów - łącznie uczestników zabawy będzie ok 17 osób. Trasa prowadzić będzie od jej domu do mojego przez osiedle domów jednorodzinnych, łąki, las, itp. 

 

Z uwagi na to, że chciałabym wprowadzić trochę pożytecznych wątków w tym bezpieczeństwo na drodze pomyślałam, że fantastycznym pomysłem byłaby grupa motocyklistów oczekująca na nich przy jednym z "punktów zadaniowych".

Motocykliści zadawaliby dzieciakom przygotowane przeze mnie wcześniej pytania dot. bezpieczeństwa na drodze,chodnikach, numery alarmowe, itp. a w nagrodę wręczaliby odblaski na rękę. Oczywiście to nie koniec !!! dodatkowo zadaliby im zadania sprawnościowe i sędziowali czy prawidłowo je wykonują, a na koniec po wykonaniu zadań wspólne zdjęcie i wskazanie uczestnikom zabawy, gdzie ukryłam kolejną wskazówkę.

 

W grupie uczestników zabawy będzie moja siostra, szwagier, siostrzeniec i jego dziewczyna- również motocykliści, więc dla nich byłaby to duża przyjemność i niespodzianka :smile:)

 

Oczywiście po wszystkim zapraszam na kiełbaskę, kawałek tortu i szampana w gronie małych i dużych :smile:))

 

 

Link to comment
Share on other sites

Przemyśle sprawę jak co to może się uda podjechać choć nie ukrywam że w tym czasie mamy dni Aleksandrów łódzki i też szykuje się sporo imprez .

Link to comment
Share on other sites

PięknyMarian

Przemyśle sprawę jak co to może się uda podjechać choć nie ukrywam że w tym czasie mamy dni Aleksandrów łódzki i też szykuje się sporo imprez .

Wiem wiem Sławek, że bawicie się u Was dlatego nie nastawiam się za bardzo ale dziękuje wiem, że pomocny jesteś !  :cheers:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...