Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Opoczno


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Również dzięki ekipie z którą wracałem trasa super a i prędkość przelotowa fajna momentami nawet bardzo fajna.Oczywiście dziękuje wszystkim z którymi miałem przyjemność jechać do Opoczna. Oby wiecej takich wypadów . Pzdr i Lwg

Dzięki za super wyprawę!!! Pozdrawiam wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Lans

    18

  • Bulba

    11

  • Suchy-wolk

    10

  • Maniuś

    9

Top użytkownicy w tym temacie

a ode mnie obiecany filmik (z kilkoma fotami) ;)miłego oglądania, as always ;)

ps. of course, dostępna również wersja w HDku.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaquzie teraz wiadomo dlaczego nie było Cię z nami...Podobno było nas 50 moto, jak dla mnie na filmie było min. 100 (wrażenie? bo liczyć mi się nie chce)

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ode mnie obiecany filmik (z kilkoma fotami) ;) miłego oglądania, as always ;)

Filmik i zdjęcia pierwsza klasa! Miło sie z wami jechało, ale jeszcze milej sie na to patrzy :DMam nadzieję, że filmik będzie rodzajem reklamy dla forum, a przede wszystkim pamiątką dla tych, którzy byli, a mobilizacją i zachętą dla tych, którzy być nie mogli, po to abyśmy częściej organizowali się w takim gronie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik i zdjęcia pierwsza klasa! Miło sie z wami jechało, ale jeszcze milej sie na to patrzy :DMam nadzieję, że filmik będzie rodzajem reklamy dla forum, a przede wszystkim pamiątką dla tych, którzy byli, a mobilizacją i zachętą dla tych, którzy być nie mogli, po to abyśmy częściej organizowali się w takim gronie.

jeżeli mnie pamięć nie myli to nie było jeszcze tak licznej ekipy na naszym forum... chyba nawet na zakończeniu sezonu w Złotym Młynie nie był tylu osób...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...