Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Opoczno


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałem upoważniony przez organizatora do zaproszenia na rozpoczęcie sezonu, które odbędzie się 29 kwietnia w Opocznie. Byłem rok temu i było zajefajnie. Jedzenie z kilku grilli,koncert kapeli rockowej, pokazy freestyle,msza z poświęceniem maszyn i nie tylko. Nawet organizator zatroszczył się o podstawki pod stopki. Wszystko zapięte na ostatni guzik.

Dołączona grafika

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Lans

    18

  • Bulba

    11

  • Suchy-wolk

    10

  • Maniuś

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Akurat przed majówką - też się postaram :)PS- Polecam wszystkim zatrzymać się w Inowłodzu na tamtejsze lody (i nie mam na myśli niczego zboczonego ;P) Ale tamtejsze lody a'la śnieżka, takie śmietankowe w wafelku - polecam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak na razie tylko piątkowe wypady z ekipą się udawały no i Olsztyn, który niestety pominąłem. Teraz widzę się rozkręca. Już mi się podoba :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zamierzam się wybrać. PS - do tych co się deklarują, polecam zrobić 2 listy:lista tych co jadą jak będzie pogodalista tych co jadą tak czy inaczej :DBędzie od razu wiadomo jak to wygląda bez prognozowania czy pogoda dopisze czy też nie.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zamierzam się wybrać. PS - do tych co się deklarują, polecam zrobić 2 listy: lista tych co jadą jak będzie pogoda lista tych co jadą tak czy inaczej

Może sprawdzajmy obecność w dniu wycieczki? :huh:P.S. Po co w ogóle są tworzone takie listy (sam się chyba na jedną wpisałem), skoro przyjeżdżają często zupełnie inni ludzie, spoza listy. Kto będzie to będzie.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Po co w ogóle są tworzone takie listy (sam się chyba na jedną wpisałem), skoro przyjeżdżają często zupełnie inni ludzie, spoza listy. Kto będzie to będzie.

I tak i nie. Bo widzisz, chciałbym rano wstając takiego właśnie dnia, kiedy jedziemy a pogoda nie dopisze z góry wiedzieć, na ile osób moge liczyć. Poza motocyklem mam tez inne zajęcia i zlot gdzie jadą 2 czy 3 osoby + ja móc zbojkotować zanim na niego pojadę. Z całym szacunkiem dla osób, które w takim przypadku by przybyły - ale raczej głupio powiedzieć to na miejscu.Nie rozumiem też tych, którzy piszą że będą a ich nie ma. Ja jeśli piszę, że będę to jestem. Rozumiem wpis "będę jeśli będzie pogoda" - tutaj wszystko jasne. Nie rozumiem wpisów "będę jeśli będzie pogoda", pogoda jest a delikwenta nie ma. Po co w ogóle się w takim przypadku deklarować? Dla mnie przeszkadza to jedynie osobom, którym na tych wyjazdach zależy! Wszystko w temacie.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem listy sa dobra sprawa, tak jak napisal Aidekk.Wiadomo ile osob jest chetnych i czy warto sie wybrac.Rowniez dzieki temu mozna cos wczesniej zaplanowac, wiedzac ile bedzie osob np: parade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to trochę dziwne co piszecie, to Wy jeździcie dla frekwencji ?

Jak jest 10 osób to tak, a jak 3 to już nie... :smile:

Zawsze wydawało mi się że jeździ się dla przyjemności, czy zwiedzania różnych miejsc...

jedynie przy paradzie miałoby to znaczenie, ale w tych tematach o paradę akurat nie chodzi

(zresztą parada na 10 moto to lekkie nadużycie tego słowa).

Dlatego ja bym nie demonizował całej tej sytuacji, a tym bardziej nie oceniał nikogo przez pryzmat 'prawdziwego motocyklisty',

z soplem na brodzie i uśmiechem na zmokniętych ustach http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze każdy ma swoje powody dla których jeździ i są rzeczy dzięki, którym jeździ chętniej i z większym bananem na ustach :DJa osobiście lubię się turlać w DUŻEJ grupie ponad 10 moto (a najlepiej 20+) na takie rzeczy jak zloty i parady. Wg mnie taka jest właśnie idea zlotów, żeby nie jechać samemu tylko dużą grupą. Oczywiście każdy jeździ tak jak lubi i co do samej jazdy to od czasu do czasu w tyg lecę sam i jest ok. Ale na zlot lubię dużą grupą, żeby się razem pośmiać, pogadać a nie tylko zajechać na miejsce, odhaczyć event i powrót.Poza tym, jesteśmy w końcu jakąś społecznością i wypadałoby się organizować :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram słowa kolegi wyżej. Dodatkowo dzieki listą, można ustalić miejsca spotkania, godz., prędkości przelotowe, podzielić się na grupy itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...