Jump to content

Rozpoczęcie Sezonu Opoczno


krzysiek
 Share

Recommended Posts

Zostałem upoważniony przez organizatora do zaproszenia na rozpoczęcie sezonu, które odbędzie się 29 kwietnia w Opocznie. Byłem rok temu i było zajefajnie. Jedzenie z kilku grilli,koncert kapeli rockowej, pokazy freestyle,msza z poświęceniem maszyn i nie tylko. Nawet organizator zatroszczył się o podstawki pod stopki. Wszystko zapięte na ostatni guzik.

Dołączona grafika

Link to comment
Share on other sites

 • Replies 208
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

 • Suchy-wolk

  10

 • Konrad85

  9

 • Lans

  18

 • Bulba

  11

Akurat przed majówką - też się postaram :)PS- Polecam wszystkim zatrzymać się w Inowłodzu na tamtejsze lody (i nie mam na myśli niczego zboczonego ;P) Ale tamtejsze lody a'la śnieżka, takie śmietankowe w wafelku - polecam :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

to już trzeci zlot na kwiecień tydzień po tygodniu jak dam rade sie wyrwać z chałupy to też z checia dołącze

Link to comment
Share on other sites

No jak na razie tylko piątkowe wypady z ekipą się udawały no i Olsztyn, który niestety pominąłem. Teraz widzę się rozkręca. Już mi się podoba :smile:

Link to comment
Share on other sites

Jadę na 1000% z plecaczkiem ;) tylko jedna sprawa to taka że trzeba zacząć gdzieś to wszystko notować bo zaczyna robić się ciasno w kalendarzu :smile:

Link to comment
Share on other sites

Krzysztofor

Chyba nieuknione też, że się wybiore :smile:

Link to comment
Share on other sites

No ja zamierzam się wybrać. PS - do tych co się deklarują, polecam zrobić 2 listy:lista tych co jadą jak będzie pogodalista tych co jadą tak czy inaczej :DBędzie od razu wiadomo jak to wygląda bez prognozowania czy pogoda dopisze czy też nie.

Link to comment
Share on other sites

No ja zamierzam się wybrać. PS - do tych co się deklarują, polecam zrobić 2 listy: lista tych co jadą jak będzie pogoda lista tych co jadą tak czy inaczej

Może sprawdzajmy obecność w dniu wycieczki? :huh:P.S. Po co w ogóle są tworzone takie listy (sam się chyba na jedną wpisałem), skoro przyjeżdżają często zupełnie inni ludzie, spoza listy. Kto będzie to będzie.
Link to comment
Share on other sites

P.S. Po co w ogóle są tworzone takie listy (sam się chyba na jedną wpisałem), skoro przyjeżdżają często zupełnie inni ludzie, spoza listy. Kto będzie to będzie.

I tak i nie. Bo widzisz, chciałbym rano wstając takiego właśnie dnia, kiedy jedziemy a pogoda nie dopisze z góry wiedzieć, na ile osób moge liczyć. Poza motocyklem mam tez inne zajęcia i zlot gdzie jadą 2 czy 3 osoby + ja móc zbojkotować zanim na niego pojadę. Z całym szacunkiem dla osób, które w takim przypadku by przybyły - ale raczej głupio powiedzieć to na miejscu.Nie rozumiem też tych, którzy piszą że będą a ich nie ma. Ja jeśli piszę, że będę to jestem. Rozumiem wpis "będę jeśli będzie pogoda" - tutaj wszystko jasne. Nie rozumiem wpisów "będę jeśli będzie pogoda", pogoda jest a delikwenta nie ma. Po co w ogóle się w takim przypadku deklarować? Dla mnie przeszkadza to jedynie osobom, którym na tych wyjazdach zależy! Wszystko w temacie.
Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem listy sa dobra sprawa, tak jak napisal Aidekk.Wiadomo ile osob jest chetnych i czy warto sie wybrac.Rowniez dzieki temu mozna cos wczesniej zaplanowac, wiedzac ile bedzie osob np: parade.

Link to comment
Share on other sites

W sumie to trochę dziwne co piszecie, to Wy jeździcie dla frekwencji ?

Jak jest 10 osób to tak, a jak 3 to już nie... :smile:

Zawsze wydawało mi się że jeździ się dla przyjemności, czy zwiedzania różnych miejsc...

jedynie przy paradzie miałoby to znaczenie, ale w tych tematach o paradę akurat nie chodzi

(zresztą parada na 10 moto to lekkie nadużycie tego słowa).

Dlatego ja bym nie demonizował całej tej sytuacji, a tym bardziej nie oceniał nikogo przez pryzmat 'prawdziwego motocyklisty',

z soplem na brodzie i uśmiechem na zmokniętych ustach http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Link to comment
Share on other sites

Myślę, ze każdy ma swoje powody dla których jeździ i są rzeczy dzięki, którym jeździ chętniej i z większym bananem na ustach :DJa osobiście lubię się turlać w DUŻEJ grupie ponad 10 moto (a najlepiej 20+) na takie rzeczy jak zloty i parady. Wg mnie taka jest właśnie idea zlotów, żeby nie jechać samemu tylko dużą grupą. Oczywiście każdy jeździ tak jak lubi i co do samej jazdy to od czasu do czasu w tyg lecę sam i jest ok. Ale na zlot lubię dużą grupą, żeby się razem pośmiać, pogadać a nie tylko zajechać na miejsce, odhaczyć event i powrót.Poza tym, jesteśmy w końcu jakąś społecznością i wypadałoby się organizować :smile:

Link to comment
Share on other sites

Popieram słowa kolegi wyżej. Dodatkowo dzieki listą, można ustalić miejsca spotkania, godz., prędkości przelotowe, podzielić się na grupy itp

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
 • Create New...