Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Opoczno


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Lans

    18

  • Bulba

    11

  • Suchy-wolk

    10

  • Maniuś

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Ilość motocykli porażająca :smile: I nad wyraz dobra organizacja przejazdu :smile: Dziękujemy za fajną wycieczkę. My polecieliśmy do Spały później. BTW Gdyby ktoś chciał odwiedzić "wille Gierka" w Konewce w tym sezonie to niestety zaorali i zrównali z ziemią :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było świetnie! Wszyscy chwalą prowadzącego i blokujących. Ja też ich CHWALĘ. A NIKT NIE POCHWALI ZAMYKAJĄCEGO??? Normalnie się poryczę.Wielkie dzięki ekipie co pojechała na tamę. Oby jak najwięcej takich wypadów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek nie płacz ;) Pomyśl co ja czuję, zamiast pojechać z Wami cały dzień przesiedziałem w domu. Dobrze, ze chociaż pod Tulipanem była okazja dwa słowa zamienić i porobić za modela :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chiałbym podziękować za bardzo udany wypad :biggrin: , kąpiel w miedznej była super :smile:))))))))))))))) o Jeździe to nie musze chyba wpominać :smile: Jazda do Opoczna bardzo dobrze zgrana :biggrin: Dziękóweczka Ludzikom z którymi się wracało :riding: :riding: :riding: :riding:

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin: :D

Było świetnie! Wszyscy chwalą prowadzącego i blokujących. Ja też ich CHWALĘ. A NIKT NIE POCHWALI ZAMYKAJĄCEGO??? Normalnie się poryczę.Wielkie dzięki ekipie co pojechała na tamę. Oby jak najwięcej takich wypadów!!!

Radziu nie rycz!!! Po prostu myśleliśmy że wiesz iż jesteś zaj...istym zamykającym i niepotrzebujesz pochwał :P:biggrin: :D :biggrin: ,ale ja bardzo Cię pochwale (przygotowany w kamizelce, ogolony, wyperfumowany,naprawdę najleprzy zamykający z jakim jechałem!!! SZACUN RADZIU I JUŻ SIĘ NIE MARZ!!! ;):biggrin:

_________________________________________

Nie szukam śmierci! ... ja gonię swoje marzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja czekam na jakieś foteczki, które się pojawia w galerii w końcu :smile: Było tylu fotografów, a mało zdjęć http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotograf którego ja poprosiłem o pomoc niestety już śpi :Pale wyjazd pomimo wielkiego upału uważam za na prawdę udany :Dwielki szacun dla tych co blokowali skrzyżowania :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziekuje wszystkim za udany wypad :)Szkoda tylko że nie wszyscy z ostatniego rozpoczęcia, mogli pojechać z nami :(Zaraz wrzuce fotki, wcześniej nie miałem jak bo jeszcze troche polatałem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy beda fotki te bardziej profesjonalne ?

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również wielkie dzieki. Jazda taką paką robi wrażenie :biggrin: Moim zdaniem przydałby się krótki postój przed opocznem zeby zebrać się w kupę. Jechałem w końcu i za Tomaszowem nawet 150 km/h nie pomogło żeby Was a przy takim wietrze nie było co przesadzać. Jak się później okazało za mną było jeszcze kilka moto bo nasi zgarnęli ekipe z Tomaszowa co nie zmienia faktu, że organizacja wypadła super. Nie można inaczej jak się powtórzyć i podziękować za prowadzenie, zamykanie i blokowanie. Zielona kamizelka też zrobiła swoje!!! Oby częściej. PZDR

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wracając ze zlotu z opoczna jeden z motocyklistow poniosl śmierć wyjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Motocyklista z okolic sulejowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jak wracaliśmy to na Trasie Tomaszów - Łódź przed Rokicinami pani wpadła do rowu czarną Corsą.. ale chyba nikomu nic się nie stało na szczęście...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałem podziękować za miło spędzoną niedzielę, byłem pierwszy raz na takim spotkaniu i bardzo mi się podobało a jazda z taką grupą to sama przyjemność :smile: Mam nadzieję że będe miał więcej okazji aby z wami polatać :smile:

 

Pozdrawiam http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postaram się jutro sklecić jakieś cuś ze zdjęć i filmów, które jak na szybko patrzyłem wyszły całkiem ;)

obecnie jakoś mi się nie chce, chyba za gorąco (leń złapał) http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś prowadził statystykę ilu było nas z forum w Opocznie to można i mnie doliczyć. Dotarłem na otwarcie na własną rękę bo startowałem z Łasku i z małym poślizgiem (dosłownie niestety). Wypatrzył mnie Konrad85 i miałem przyjemność chwilę pobyć z Wami. Potem zawinąłem się z parady przy wylocie na Piotrków i poturlałem się "leczyć rany". Na szczęście niewielkie zarówno moje i jak i motocykla. No i trochę duma ucierpiała :smile: Może przy innej okazji będę się zbierał ze wszystkimi już z Łodzi. Pozdro dla wszystkich http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Jarku - bo gdybyś pojechał to by były dwie XJRki :)Dziękuję ekipie z którą wracałem - zacne towarzystwo: dwa fazery, kawa i xjr.

Również dzięki ekipie z którą wracałem trasa super a i prędkość przelotowa fajna momentami nawet bardzo fajna.Oczywiście dziękuje wszystkim z którymi miałem przyjemność jechać do Opoczna. Oby wiecej takich wypadów . Pzdr i Lwg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...