Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Opoczno


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Lans

    18

  • Bulba

    11

  • Suchy-wolk

    10

  • Maniuś

    9

Top użytkownicy w tym temacie

no dobra to ja się dopisuję, Tym razem pojadę :smile:

 

 

1. Mario83 +plecaczek i 1moto

2. htr

3. Darcio

4. Jarek Wadowiec

5. Aidekk (może + plecaczek)

6. Zidus (dołącza w Tomaszowie Maz!)

7. czako (jak będzie pogoda)

8. Przemekdsf

9. bocianlask (jak będzie pogoda lub nie będę miał wyjazdu z klientem)

10. Mario (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi tym)

11. lansl (jak bedzie pogoda)

12. Klaudia (jak będzie pogoda)

13. AndrzejCBRF2 + plecak (jak bedzie pogoda)

14. lupo1978

15. Strozz + 2Friends

16. piyok (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi w tym)

17. Remi (pogoda)

18. Nameless

​19. Konradi Asia ( jeżeli pogoda będzie ok... nie chcemy powtórki z Częstochowy )

20. Martini

21. Krzysztofor (95%) impreza odeszła na inny termin

22. MarcinMaster

23. Mariobros + plecaczek ;

24. Maniuś

25. スティグ

26. Koper - jeśli nie zaleję gaźnika dzień wcześniej.(Będę punktualnie albo wcale)

27. Kajman (też jadę).

28. Enlil

29. Mateusz

30. Leszczu + 1Friends ( bede pracował na noc dlatego ciezko mi powiedzieć czy napewno wybiore sie z wami)

31. Kark (jest trzydziestka)

32. Tomgixxer+plecaczek

33. Fatcartman+plecak+ 2 moto

34.Preker84 + żonka + drugi fazer z małzonką oraz potomkiem:]-zony w puszce(gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi nam w tym- nie mamy wy....ego kombinezonu ze skóry który chroni przed wszystkim, nawet przed końcem świata).

35. Pablo74 + 1 biały Tiger

36. Mibu27

 

 

see you soon http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa się powiększ :biggrin:http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/ohyea.gif :riding: :riding: :riding: dopisuję kolegę!

1. Mario83 +plecaczek i 1moto

2. htr

3. Darcio

4. Jarek Wadowiec

5. Aidekk (może + plecaczek)

6. Zidus (dołącza w Tomaszowie Maz!)

7. czako (jak będzie pogoda)

8. Przemekdsf

9. bocianlask (jak będzie pogoda lub nie będę miał wyjazdu z klientem)

10. Mario (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi tym)

11. lansl (jak bedzie pogoda)

12. Klaudia (jak będzie pogoda)

13. AndrzejCBRF2 + plecak (jak bedzie pogoda)

14. lupo1978

15. Strozz + 2Friends

16. piyok (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi w tym)

17. Remi (pogoda)

18. Nameless

​19. Konradi Asia ( jeżeli pogoda będzie ok... nie chcemy powtórki z Częstochowy )

20. Martini

21. Krzysztofor (95%) impreza odeszła na inny termin

22. MarcinMaster

23. Mariobros + plecaczek ;

24. Maniuś+Jastrząb na Hajabusie

25. スティグ

26. Koper - jeśli nie zaleję gaźnika dzień wcześniej.(Będę punktualnie albo wcale)

27. Kajman (też jadę).

28. Enlil

29. Mateusz

30. Leszczu + 1Friends ( bede pracował na noc dlatego ciezko mi powiedzieć czy napewno wybiore sie z wami)

31. Kark (jest trzydziestka)

32. Tomgixxer+plecaczek

33. Fatcartman+plecak+ 2 moto

34.Preker84 + żonka + drugi fazer z małzonką oraz potomkiem:]-zony w puszce(gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi nam w tym- nie mamy wy....ego kombinezonu ze skóry który chroni przed wszystkim, nawet przed końcem świata).

35. Pablo74 + 1 biały Tiger

36. Mibu27

_________________________________________

Nie szukam śmierci! ... ja gonię swoje marzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az podjade Was kawalek odprowadzic :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja + Plecaczek + GSXR + R1 wyjeżdżamy z Łasku i będziemy jechali przez Piotrków, jeżeli ktoś jedzie przez Tomaszów, to możemy się tam spotkać i dalej razem do Opoczna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uradzili tak zrobili

Najpierw sie spotkali

 

https://picasaweb.google.com/109017166832530357700/Opoczno2012?authkey=Gv1sRgCPmaxP6ugLDxZA

 

 

A potem pojechali

 

 

I zostawili Bulbe samego :P

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ból jak diabli, bo jeszcze nie jest mi dane śmigać, zwłaszcza że widziałem ekipę w Gałkówku jak się zbierała, ale mam nadzieję, że jeśli nie na zakończenie, to może na otwarcie w przyszłym roku będę mógł już wyskoczyć....

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaliście zauważeni przez moją rodzinę: "Ty wiesz, że tam tych motocykli to stało i stało" :smile:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki, żałuję ale tak wyszło, że tym razem wybrałem rower. Niemniej jak ktoś ma czas i ochotę 5 maja wpaść do mnie na działkę na ognicho to zapraszam. Założę zaraz nowy wątek, żeby tu nie bałaganić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duze brawa dla prowadzacego grupe do opoczna wszyscy dojechali razem. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

Dziękuje bardzo! :biggrin: I i polecam się na przyszłość.Brawa należą się również kolegom którzy blokowali skrzyżowania, dobra robota.Było zaj...iście!!! :biggrin: :D :biggrin:

_________________________________________

Nie szukam śmierci! ... ja gonię swoje marzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrociliscie rowniez w "kupie" ?

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrociliscie rowniez w "kupie" ?

Wróciliśmy nie w kupie, my w 7 motocykli jeszcze polecieliśmy na tamę, gdzie w cieniu było bardzo zacnie, a i łatiwej pogadać. Potem bardzo elegancki powrót w 4 sztuki, bo część została na rybie. Były nawet śmiałek, który zaliczył kąpiel ;]Czekam na więcej zdjęć,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Opocznie rozbiliśmy się na kilka grup - Ja byłem w tej ekipie co pojechała na Sulejów i Kruszów :riding: (nie byłem na tyle sprawny psychicznie, aby brać udział w paradzie) :decayed:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 10:00 gadales calkiem do rzeczy :DDDDD

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj grubo grubo, sporo maszyn, super pogodaPiyok a Ty co ludzi nie poznajesz na placu podczas mszy

pewnie nie tyle co nie poznałem co nie zobaczyłem, ja ogólnie z tych ślepych jestem, sorki :smile:

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo! :biggrin: I i polecam się na przyszłość.Brawa należą się również kolegom którzy blokowali skrzyżowania, dobra robota.Było zaj...iście!!! :biggrin: :D :biggrin:

Good job Panowie.Zwłaszcza dla chłopaków którzy ofiarnie blokowali rondo w Ujeździe. Szacunek za cierpliwość do gościa ze srebnej rav 4.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz moje media :biggrin:

Ogólnie dzięki za wypad, za***iscie sie jechało w takiej grupie, szczególnie przez moje miasto, powolutku paradując a potem po wyjeździe z miasta to już było widać kto ile leci xD

 

 

 

 

 

 

http://imageshack.us/g/19/sl370766b.jpg/

 

foty rzucam tak bo nie chcą mi się coś wgrywać http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...