Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Opoczno


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Lans

    18

  • Bulba

    11

  • Suchy-wolk

    10

  • Maniuś

    9

Top użytkownicy w tym temacie

1. Mario83 +plecaczek i 1moto

2. htr

3. Darcio

4. Jarek Wadowiec

5. Aidekk (może + plecaczek)

6. Zidus (dołącza w Tomaszowie Maz!)

7. czako (jak będzie pogoda)

8. Przemekdsf

9. bocianlask (jak będzie pogoda lub nie będę miał wyjazdu z klientem)

10. Mario (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi tym)

11. lansl (jak bedzie pogoda)

12. Klaudia (jak będzie pogoda)

13. AndrzejCBRF2 + plecak (jak bedzie pogoda)

14. lupo1978

15. Strozz + 2Friends

16. piyok (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi w tym)

17. Remi (pogoda)

18. Nameless

​19. Konradi Asia ( jeżeli pogoda będzie ok... nie chcemy powtórki z Częstochowy :biggrin: )

20. Martini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wyjedziecie koło 10:30 to w Tomaszowie będziecie koło 11.10? Określcie się którędy jechać, czy wyjechać po was na droge łódzi na tomaszów czy dworzec czy może stacje? Ogólnie macie mój tel 507133617 jakby co informować na bierząco : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mario83 +plecaczek i 1moto2. htr3. Darcio4. Jarek Wadowiec5. Aidekk (może + plecaczek)6. Zidus (dołącza w Tomaszowie Maz!)7. czako (jak będzie pogoda)8. Przemekdsf9. bocianlask (jak będzie pogoda lub nie będę miał wyjazdu z klientem)10. Mario (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi tym)11. lansl (jak bedzie pogoda)12. Klaudia (jak będzie pogoda)13. AndrzejCBRF2 + plecak (jak bedzie pogoda)14. lupo197815. Strozz + 2Friends16. piyok (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi w tym)17. Remi (pogoda)18. Nameless​19. Konradi Asia ( jeżeli pogoda będzie ok... nie chcemy powtórki z Częstochowy )20. Martini21. Krzysztofor (95%) impreza odeszła na inny termin :P

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mario83 +plecaczek i 1moto2. htr3. Darcio4. Jarek Wadowiec5. Aidekk (może + plecaczek)6. Zidus (dołącza w Tomaszowie Maz!)7. czako (jak będzie pogoda)8. Przemekdsf9. bocianlask (jak będzie pogoda lub nie będę miał wyjazdu z klientem)10. Mario (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi tym)11. lansl (jak bedzie pogoda)12. Klaudia (jak będzie pogoda)13. AndrzejCBRF2 + plecak (jak bedzie pogoda)14. lupo197815. Strozz + 2Friends16. piyok (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi w tym)17. Remi (pogoda)18. Nameless​19. Konradi Asia ( jeżeli pogoda będzie ok... nie chcemy powtórki z Częstochowy )20. Martini21. Krzysztofor (95%) impreza odeszła na inny termin :P22. MarcinMaster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mario83 +plecaczek i 1moto2. htr3. Darcio4. Jarek Wadowiec5. Aidekk (może + plecaczek)6. Zidus (dołącza w Tomaszowie Maz!)7. czako (jak będzie pogoda)8. Przemekdsf9. bocianlask (jak będzie pogoda lub nie będę miał wyjazdu z klientem)10. Mario (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi tym)11. lansl (jak bedzie pogoda)12. Klaudia (jak będzie pogoda)13. AndrzejCBRF2 + plecak (jak bedzie pogoda)14. lupo197815. Strozz + 2Friends16. piyok (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi w tym)17. Remi (pogoda)18. Nameless​19. Konradi Asia ( jeżeli pogoda będzie ok... nie chcemy powtórki z Częstochowy )20. Martini21. Krzysztofor (95%) impreza odeszła na inny termin :P22. MarcinMaster23. Mariobros + plecaczek ; :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecę z wami na 100% i dopisuję się do listy.Będę pod Tulipanem o 10-ej. Będę czekał i was witał ;) :DZnam trase na Opoczno więc jeśli koleżanki i koledzy nie będą mieli nic przeciwko to mogę nas poprowadzić :riding::biggrin: ale tylko do Opoczna bo nie znam dokładnego miejsca, ale kościół jakoś się znajdzie :DOstatnio ze Zgierza do Bełchatowa ja prowadziłem i również z Bełchatowa do Łodzi i nikt się nie żalił to może się zgodzicie1. Mario83 +plecaczek i 1moto2. htr3. Darcio4. Jarek Wadowiec5. Aidekk (może + plecaczek)6. Zidus (dołącza w Tomaszowie Maz!)7. czako (jak będzie pogoda)8. Przemekdsf9. bocianlask (jak będzie pogoda lub nie będę miał wyjazdu z klientem)10. Mario (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi tym)11. lansl (jak bedzie pogoda)12. Klaudia (jak będzie pogoda)13. AndrzejCBRF2 + plecak (jak bedzie pogoda)14. lupo197815. Strozz + 2Friends16. piyok (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi w tym)17. Remi (pogoda)18. Nameless​19. Konradi Asia ( jeżeli pogoda będzie ok... nie chcemy powtórki z Częstochowy )20. Martini21. Krzysztofor (95%) impreza odeszła na inny termin :P22. MarcinMaster23. Mariobros + plecaczek ; :riding:24. Maniuś

_________________________________________

Nie szukam śmierci! ... ja gonię swoje marzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mario83 +plecaczek i 1moto2. htr3. Darcio4. Jarek Wadowiec5. Aidekk (może + plecaczek)6. Zidus (dołącza w Tomaszowie Maz!)7. czako (jak będzie pogoda)8. Przemekdsf9. bocianlask (jak będzie pogoda lub nie będę miał wyjazdu z klientem)10. Mario (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi tym)11. lansl (jak bedzie pogoda)12. Klaudia (jak będzie pogoda)13. AndrzejCBRF2 + plecak (jak bedzie pogoda)14. lupo197815. Strozz + 2Friends16. piyok (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi w tym)17. Remi (pogoda)18. Nameless​19. Konradi Asia ( jeżeli pogoda będzie ok... nie chcemy powtórki z Częstochowy )20. Martini21. Krzysztofor (95%) impreza odeszła na inny termin :P22. MarcinMaster23. Mariobros + plecaczek ; :riding:24. Maniuś25. スティグI jeszcze tak na marginesie: POGODA jest zawsze :smile: - może być ładna pogoda, brzydka, deszczowa, zimowa itp. Ale pogoda jako taka jest zawsze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mario83 +plecaczek i 1moto

2. htr

3. Darcio

4. Jarek Wadowiec

5. Aidekk (może + plecaczek)

6. Zidus (dołącza w Tomaszowie Maz!)

7. czako (jak będzie pogoda)

8. Przemekdsf

9. bocianlask (jak będzie pogoda lub nie będę miał wyjazdu z klientem)

10. Mario (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi tym)

11. lansl (jak bedzie pogoda)

12. Klaudia (jak będzie pogoda)

13. AndrzejCBRF2 + plecak (jak bedzie pogoda)

14. lupo1978

15. Strozz + 2Friends

16. piyok (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi w tym)

17. Remi (pogoda)

18. Nameless

​19. Konradi Asia ( jeżeli pogoda będzie ok... nie chcemy powtórki z Częstochowy )

20. Martini

21. Krzysztofor (95%) impreza odeszła na inny termin :P

22. MarcinMaster

23. Mariobros + plecaczek ; :riding:

24. Maniuś

25. スティグ

26. Koper - jeśli nie zaleję gaźnika dzień wcześniej.(Będę punktualnie albo wcale) :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mario83 +plecaczek i 1moto

2. htr

3. Darcio

4. Jarek Wadowiec

5. Aidekk (może + plecaczek)

6. Zidus (dołącza w Tomaszowie Maz!)

7. czako (jak będzie pogoda)

8. Przemekdsf

9. bocianlask (jak będzie pogoda lub nie będę miał wyjazdu z klientem)

10. Mario (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi tym)

11. lansl (jak bedzie pogoda)

12. Klaudia (jak będzie pogoda)

13. AndrzejCBRF2 + plecak (jak bedzie pogoda)

14. lupo1978

15. Strozz + 2Friends

16. piyok (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi w tym)

17. Remi (pogoda)

18. Nameless

​19. Konradi Asia ( jeżeli pogoda będzie ok... nie chcemy powtórki z Częstochowy )

20. Martini

21. Krzysztofor (95%) impreza odeszła na inny termin :P

22. MarcinMaster

23. Mariobros + plecaczek ; :riding:

24. Maniuś

25. スティグ

26. Koper - jeśli nie zaleję gaźnika dzień wcześniej.(Będę punktualnie albo wcale) :biggrin:

27. Kajman (też jadę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecę z wami na 100% i dopisuję się do listy.Będę pod Tulipanem o 10-ej. Będę czekał i was witał ;) :DZnam trase na Opoczno więc jeśli koleżanki i koledzy nie będą mieli nic przeciwko to mogę nas poprowadzić :riding::biggrin: ale tylko do Opoczna bo nie znam dokładnego miejsca, ale kościół jakoś się znajdzie :DOstatnio ze Zgierza do Bełchatowa ja prowadziłem i również z Bełchatowa do Łodzi i nikt się nie żalił to może się zgodzicie

Nie ma innej opcji :biggrin:http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif :riding: :riding:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie bo nie będę powtarzać :P (tak tak - Allo Allo) :Prozmawiam ze znajomym fotografem, który przyjdzie nam porobić zdjęcia na parkingu c. h. Tulipan-a... na 90% fotograf się zjawi a jutro dam ostateczną odpowiedź :)proszę wiec zbierać się od 10 i czekamy na spóźnialskich :smile: warto znowu mieć mega wypasione grupowe zdjęcie FŁM :biggrin: ostatnio takie mieliśmy w drodze do Bełchatowa na zakończenie sezonu na parkingu Portu Łódź :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a można wpaść na samo foto ? :riding:

na 14 muszę być w robocie żesz kurde.... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

 

 

ps. dopisane.

co ja gadam, przecież to jutro http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

i właśnie doczytałem, że będzie Eris is my Homegirl. ślepota nie boli http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie się wybieram, ale jestem z Koluszek, więc mógłbym do was dołaczyć? I czy dał bym radę z Wami moją Honda CBR 125? ; )

myślę że taką ekipą prędkość przelotowa to 100 mw :smile: zapierdzielanie w licznym gronie jest nierozsądne bo przy hamowaniu możemy powpadać na siebie :/ nie widzę podziału na grupy zapierdalaczy i turystycznej jazdy wiec jedziemy razem :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także się z Wami wybiorę - tak sprawnie wypadła trasa do Bełchatowa.

1. Mario83 +plecaczek i 1moto

2. htr

3. Darcio

4. Jarek Wadowiec

5. Aidekk (może + plecaczek)

6. Zidus (dołącza w Tomaszowie Maz!)

7. czako (jak będzie pogoda)

8. Przemekdsf

9. bocianlask (jak będzie pogoda lub nie będę miał wyjazdu z klientem)

10. Mario (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi tym)

11. lansl (jak bedzie pogoda)

12. Klaudia (jak będzie pogoda)

13. AndrzejCBRF2 + plecak (jak bedzie pogoda)

14. lupo1978

15. Strozz + 2Friends

16. piyok (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi w tym)

17. Remi (pogoda)

18. Nameless

​19. Konradi Asia ( jeżeli pogoda będzie ok... nie chcemy powtórki z Częstochowy )

20. Martini

21. Krzysztofor (95%) impreza odeszła na inny termin :P

22. MarcinMaster

23. Mariobros + plecaczek ; :riding:

24. Maniuś

25. スティグ

26. Koper - jeśli nie zaleję gaźnika dzień wcześniej.(Będę punktualnie albo wcale) :biggrin:

27. Kajman (też jadę).

28. Enlil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mario83 +plecaczek i 1moto

2. htr

3. Darcio

4. Jarek Wadowiec

5. Aidekk (może + plecaczek)

6. Zidus (dołącza w Tomaszowie Maz!)

7. czako (jak będzie pogoda)

8. Przemekdsf

9. bocianlask (jak będzie pogoda lub nie będę miał wyjazdu z klientem)

10. Mario (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi tym)

11. lansl (jak bedzie pogoda)

12. Klaudia (jak będzie pogoda)

13. AndrzejCBRF2 + plecak (jak bedzie pogoda)

14. lupo1978

15. Strozz + 2Friends

16. piyok (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi w tym)

17. Remi (pogoda)

18. Nameless

​19. Konradi Asia ( jeżeli pogoda będzie ok... nie chcemy powtórki z Częstochowy )

20. Martini

21. Krzysztofor (95%) impreza odeszła na inny termin :P

22. MarcinMaster

23. Mariobros + plecaczek ; :riding:

24. Maniuś

25. スティグ

26. Koper - jeśli nie zaleję gaźnika dzień wcześniej.(Będę punktualnie albo wcale) :biggrin:

27. Kajman (też jadę).

28. Enlil

29. Mateusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...