Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Opoczno


krzysiek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 208
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Lans

    18

  • Bulba

    11

  • Suchy-wolk

    10

  • Maniuś

    9

Top użytkownicy w tym temacie

Jak będzie pogoda, wyrobię się z pracą i moto będzie całe to jade w 100%. Oczywiście mapę biore i jadę swoim tempem wiec jak ktoś chce sie ze mną toczyć 100-110 to może jechać ze mną. Najważniejsze żeby pogoda była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jeszcze miejsce i godz zbiórki by się przydała

Na Opoczno lecimy przez Tomaszów pewnie, więc może stacja Neste przy OBI/Selgrosie lub Dell? :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Opoczno lecimy przez Tomaszów pewnie, więc może stacja Neste przy OBI/Selgrosie lub Dell? :riding:

Osobiście jestem za zbiórką na parkingu pod OBI (OBI/Selgros na Rokicińskiej)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze bym sie tez wybral, jak bedzie duza grupa to mozemy razem leciec, a jak mniejsza to preferuje szybszy przelot 150+ tak jak powrot z Belchatowa :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lecicie przez Tomaszów to dajcie znać o której wyruszacie i bedziecie przejeżdżać bo chce do was dołączyć!! Narazie jestem w Łodzi, wracam do domu w sobote wieczór lub niedziela o 6 bo tam mam moto! Nie zapomnijcie o mnie prosze :biggrin: PW z harmonogramem przejazdu mile widziane. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowana trasa przez Tomaszów:

Dołączona grafika

 

Zbiórke proponuję na stacji PKP Łódź Widzew lub na Selgrosie - najbardziej znane punkty i chyba nikt nie będzie miał problemu trafić ;)

 

Jako że to już za tydzień, pozbierałem listę i przedstawia się to tak:

1. Mario83 +plecaczek i 1moto

2. htr

3. Darcio

4. Jarek Wadowiec

5. Aidekk (może + plecaczek)

6. Zidus (dołącza w Tomaszowie Maz!)

7. czako (jak będzie pogoda)

8. Przemekdsf

9. Krzysztofor

10. bocianlask

 

 

Dopisujcie się tylko jak jesteście pewni wyjazdu, ewentualnie w stylu: NICK (jak będzie pogoda).

 

Jeśli kogoś wpisałem z tych co się deklarowali a coś się nie zgadza czy też nie może jechać proszę o poprawienie listy!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mario83 +plecaczek i 1moto

2. htr

3. Darcio

4. Jarek Wadowiec

5. Aidekk (może + plecaczek)

6. Zidus (dołącza w Tomaszowie Maz!)

7. czako (jak będzie pogoda)

8. Przemekdsf

9. Krzysztofor

10. bocianlask

11. Mario (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi tym) http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/angelnot.gif

 

ps. pogoda - podobno jest zawsze ;)

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie i o kturej zbiórka ?

W poście z mapką rzuciłem 2 propozycja co do miejsca: Stacja PKP Łódź Widzew i Selgrosa. Wyjazd proponuję o 10;30, o 12;00 jest msza więc posiedzimy gdzieś w parku i pewnie jakaś parada będzie jak to zwykle

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mario83 +plecaczek i 1moto2. htr3. Darcio4. Jarek Wadowiec5. Aidekk (może + plecaczek)6. Zidus (dołącza w Tomaszowie Maz!)7. czako (jak będzie pogoda)8. Przemekdsf9. Krzysztofor10. bocianlask11. Mario (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi tym) 12. lansl (jak bedzie pogoda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mario83 +plecaczek i 1moto2. htr3. Darcio4. Jarek Wadowiec5. Aidekk (może + plecaczek)6. Zidus (dołącza w Tomaszowie Maz!)7. czako (jak będzie pogoda)8. Przemekdsf9. Krzysztofor10. bocianlask (jak będzie pogoda lub nie będę miał wyjazdu z klientem)11. Mario (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi tym)12. lansl (jak bedzie pogoda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mario83 +plecaczek i 1moto

2. htr

3. Darcio

4. Jarek Wadowiec

5. Aidekk (może + plecaczek)

6. Zidus (dołącza w Tomaszowie Maz!)

7. czako (jak będzie pogoda)

8. Przemekdsf

9. Krzysztofor

10. bocianlask (jak będzie pogoda lub nie będę miał wyjazdu z klientem)

11. Mario (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi tym)

12. lansl (jak bedzie pogoda)

13. Klaudia (jak będzie pogoda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mario83 +plecaczek i 1moto2. htr3. Darcio4. Jarek Wadowiec5. Aidekk (może + plecaczek)6. Zidus (dołącza w Tomaszowie Maz!)7. czako (jak będzie pogoda)8. Przemekdsf9. Krzysztofor10. bocianlask (jak będzie pogoda lub nie będę miał wyjazdu z klientem)11. Mario (gdy pogoda, choroba lub dowolne, inne zdarzenie losowe, nie przeszkodzi mi tym)12. lansl (jak bedzie pogoda)13. Klaudia (jak będzie pogoda)14. AndrzejCBRF2 + plecak (jak bedzie pogoda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...