Jump to content

panfillo

panfillo
 Share

Recommended Posts

Witam, mam na imię Przemcio mam 30 lat, nie pije alkoholu ale zażywam narkotyki. ;)Moja historia z motocyklami rozpoczęła się dawno temu ale dopiero w ubiegłym sezonie zakupiłem motór.Śmigam na pomarańczowej cebuli w wersji N.W tamtym sezonie po prostu jeździłem i cieszyłem się nowym nabytkiem a w tym sezonie nie mogę wyjść z garażu bo to gaźniki bo to hamulce bo to napęd. W każdym bądź razie mam nadzieje, że niedługo skończę walkę i spotkamy się gdzieś na drodze.Pozdrowił.

niestety jak zażywasz narkotyki jak napisałeś to ja raczej powiem żegnaj a nie witaj

Na forum trafiłem przez kolegę, który jest tu zarejestrowany.@Adany_76 trochę się spiąłeś, po co tak?

Witamy na forum. Ode mnie powiem, że zażywaj sobie co tam chcesz - Twoja sprawa i ja osobiście nic do tego nie mam. Nie rozumiem też wcześniejszego oburzenia :)Każda używka bez przesady jest dobra :biggrin:

a wzieliście pod uwagę to, że może napisał to dla jajec.. bo chyba nikt kto bierze by się publicznie tym nie brandzlował na forum według mnie..

już jesteśmy odbierani jako kamikadze, a teraz będziemy jako ćpuny kamikadze.właśnie przez takie wpisy.popieram Adany'ego. są jakieś granice "dobrego" żartu. ten raczej się w nich nie mieści.

Przykro mi, że uraziłem czyjeś uczucia i przekroczyłem "granice dobrego żartu".

Pocieszające jest to, że istnieją na tym forum osoby które skumały "żart".

Przykro mi, że uraziłem czyjeś uczucia i przekroczyłem "granice dobrego żartu".

Pocieszające jest to, że istnieją na tym forum osoby które skumały "żart".

Witaj,

nie jest aż tak źle, ale faktycznie nie znając kogoś można to różnie zinterpretować,

choć te oczko powinno wystarczyć... :cheers:

Żart czy nie żart - sprawa indywidualna każdego człowieka i dziwią mnie niektóre wypowiedzi. Niestety Polski wszechobecna dyskryminacja spowodowana przez religię dominującą i jej przesłanie jeszcze długo nie opuści. Pewnie uraziłem czyjeś uczucia, ale mam prawo wypowiedzieć swoje zdanie tak jak i robić co tylko chcę :smile:

nie pije alkoholu ale zażywam narkotyki.

No tak... od razu widac, ze dosc wnikliwie przegladales dzial 'Bez udziału motocykla', a na tym forum akurat ilosc imprez alkoholowych w zimniejszych miesiacach byla dosc znaczna... :DKoncz walke ze sprzetem, bo szkoda sezonu ;) Powitac :smile:

No dobra, przyznam się. Piwko czasem tez chlapnę- podwójny nałóg ;)A wódki za dużo nie napije się bo dużo wiem na temat jej produkcji i codziennie mam z nią styczność.Uprzedzam, że nie pracuje w sklepie ani w polmosie i nie załatwiam po taniości :biggrin:

Eloł, dajmy juz spokój z tym kto co bierze, kto w co wierzy i kto na kogo głosuje, bo skończymy jak zlot w Częstochowie...