Jump to content

Nie Działa Pass :-(


Sailor
 Share

Recommended Posts

Wczoraj zrobiłem traskę do Warszawy, w drodze było wszystko ok. :riding:Działały długie przy stałym włączeniu jak i pass.Motocykl przed schowaniem do garażu stał parę godzin na dworze.Po uruchomieniu okazało się że nie działa PASS, długie po stałym włączeniu działają, działa też cała reszta.Co się mogło wydarzyć?Wróciłem dziś wieczorem i nie miałem siły się za to brać, ale jedyne co mi przychodzi do głowy to to że jakiś styk musiał zaśniedzieć...Sprawdzę to dopiero w czwartek...Jeśli macie inne pomysły co mogło spowodować taką awarię to piszcie śmiało.Jak się za to wezmę to chciałbym mieć kilka opcji.Z góry dziękuję za pomoc - jak rozwiąże problem to podzielę się rozwiązaniem :smile:

Link to comment
Share on other sites

To daj znać jak to rozwiązałeś, bo też mi nie dział - olałem to bo mi nie przeszkadza, mrugać można też przełącznikiem świateł.

Link to comment
Share on other sites

No to mam odpowiedź:Nic się nie odgięło, rozebrałem temat, włożyłem blaszkę między styki - na krótko - żeby sprawdzić czy jest prąd i zadziałało :)Potem chwilka pracy z papierem ściernym, tzn. tyle ile dało się dojść i już, działa :DNie wiem jak w innych maszynach ale u mnie konstrukcja samego przycisku jest nie rozbieralna, tzn nie można się dostać do styków ponieważ są w środku zwężającej się sprężyny. Wyczyściłem ile się dało, jak następny raz coś takiego mi się wydarzy to użyje jakiegoś płynu kontaktowego a nie papieru ściernego.Pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...