Skocz do zawartości

Nie Działa Pass :-(


Sailor

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj zrobiłem traskę do Warszawy, w drodze było wszystko ok. :riding:Działały długie przy stałym włączeniu jak i pass.Motocykl przed schowaniem do garażu stał parę godzin na dworze.Po uruchomieniu okazało się że nie działa PASS, długie po stałym włączeniu działają, działa też cała reszta.Co się mogło wydarzyć?Wróciłem dziś wieczorem i nie miałem siły się za to brać, ale jedyne co mi przychodzi do głowy to to że jakiś styk musiał zaśniedzieć...Sprawdzę to dopiero w czwartek...Jeśli macie inne pomysły co mogło spowodować taką awarię to piszcie śmiało.Jak się za to wezmę to chciałbym mieć kilka opcji.Z góry dziękuję za pomoc - jak rozwiąże problem to podzielę się rozwiązaniem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mam odpowiedź:Nic się nie odgięło, rozebrałem temat, włożyłem blaszkę między styki - na krótko - żeby sprawdzić czy jest prąd i zadziałało :)Potem chwilka pracy z papierem ściernym, tzn. tyle ile dało się dojść i już, działa :DNie wiem jak w innych maszynach ale u mnie konstrukcja samego przycisku jest nie rozbieralna, tzn nie można się dostać do styków ponieważ są w środku zwężającej się sprężyny. Wyczyściłem ile się dało, jak następny raz coś takiego mi się wydarzy to użyje jakiegoś płynu kontaktowego a nie papieru ściernego.Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...