Skocz do zawartości

Fotoradary


pecha

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ostatnio widziałam też oczko przy Liściastej.

Tego na Liściastej jeszcze nie widziałem nieaktywnego. Mam szwagra w policji to zapytam jak z tymi puszkami i dam znać ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    7

  • krzysiek

    7

  • pecha

    5

  • BykuOCW

    5

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

Witajcie, czy ten fotoradar na hetmańskiej, robi zdjęcia od tyłu, gdy jest ustawiony po naszej prawej stronie, czyli standardowo? Bo cykał mi zdjęcia jak jechałem i cykał aż mnie w oczy raziło :P, ale nie wiem czy po ominięciu go nadal robił zdjęcia :smile:

 

Pozdrawiam!

Edytowane przez Dirdi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, mam prośbę- jak ktoś by jechał dziś rano po piłsudskiego z widzewa to może spojrzeć czy pucha pod wiaduktem jest nabita i napisać? Bo właśnie wracałem tamtędy puchą i kątem oka zdawało mi się, że doładowałem mocno konto niestety :sad2:

 

Pozdrawiam

Mateusz

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.expressilustrowany.pl/artykul/953147,straz-miejska-poluje-na-kierowcow-uwazajcie,id,t.html

 

Najczęściej kierowcy przekraczają dozwoloną prędkość o 21 – 30 kilometrów na godzinę. Grozi za to mandat w wysokości 200 – 300 zł i 4 punkty karne. Wśród naruszających przepisy są również motocykliści, ale im fotoradar straży miejskiej niestraszny – fotografuje ich z przodu, a tam nie ma tablicy rejestracyjnej.  :decayed:

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jechałem al. Włókniarzy i fotoradar za Teresy w stronę Zgierza jest nabity. wali od przodu, ale może ktoś puszką będzie jechał, więc niech uważa. :smile: podobnie jak ten w Zgierzu w stronę Ozorkowa, ale ten (przynajmniej tak mi się wydaje) obejmuje dwa kierunki ruchu, więc jadąc do Łodzi proponuję zwolnić  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie ten temat ale tak w ramach ostrzeżenia bo często tam widzę motocykle to zachodnią jeździ Mondeo srebrne w kombi WE 587CW z tyłu na dachu ma z 5 antenek. Dziś stojąc na przystanku ich zauważyłem w okolicach bałuckiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

fotoradar za Teresy w stronę Zgierza jest nabity.

 

ten fotoradar jest zawsze nabity :smile:

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

i jak się leci z della w stronę miasta za wiaduktem przy stadionie też nie ma ;) 

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie ma:

lodz_jp2.jpg

 

I tego...:

 

lodz_pilsudskiego.JPG

 

Ten kiedyś skosił jakiś samochód ale dawno nie jechałem więc nie potwierdzam, czy nie postawili z powrotem:

 

lodz_rzgowska.JPG

Edytowane przez kamaras (wyświetl historię edycji)

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisy wchodzą w życie.

Nieaktywne muszą zniknąć.

Będą pomarańczowe stacjonarki przeważnie nabyte.

Kiedyś w fotoradarze było widać oczko w kółeczka, teraz robią soczewki lub sferyczne więc w środku nic nie widać.

CGLasNM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisy wchodzą w życie.

Nieaktywne muszą zniknąć.

Będą pomarańczowe stacjonarki przeważnie nabyte.

Kiedyś w fotoradarze było widać oczko w kółeczka, teraz robią soczewki lub sferyczne więc w środku nic nie widać.

 

właśnie zauważyłem, że na zgierskiej poznikały, teraz będzie raczej tak że jak już jest fotoradar to działa, więc nie będzie trzeba się dopatrywać oczka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...