Skocz do zawartości

Fotoradary


pecha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Suchy-wolk

    7

  • krzysiek

    7

  • pecha

    5

  • BykuOCW

    5

Top użytkownicy w tym temacie

Zastanawiam sie czy nieprzyjecie mandatu nie bedzie równało sie z dodatkowymi kosztami (grzywna, opłata sądowa, przejazd). Jutro zadzwonie do nich potargować się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś dostałem 200pln i chyba 4punkty się przyznałem ale nie zapłaciłem. Z sadu mi przyszło by zapłacić 150 o punktach nie wspomniano.

W tym roku w styczniu 10p/500pln przekroczyłem o 89km nie było na kogo zgonic i przyjąłem http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm, zawsze jak widziałem fotoradar, to tylko środkowy palec i fotka... Np ostatnio przy jakiś 200 km/h na ul. Pabianickiej... Jak dostanę fotkę to wstawię i się pochwalę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm, zawsze jak widziałem fotoradar, to tylko środkowy palec i fotka... Np ostatnio przy jakiś 200 km/h na ul. Pabianickiej... Jak dostanę fotkę to wstawię i się pochwalę :P

Moim skromnym zdaniem nie ma się czym chwalić http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/giggle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byku pytanie do Ciebie mam.Przy Dellu jadąc w stronę Tomaszowskiej ostatnie skrzyżowanie przed rondem jest kamera. Czemu ma służyć? Pytam bo ostatnio mnie poniosło i poleciałem ok.300km było po deszczu to pewno i ostrość gorsza w obiektywie. :decayed: żeby mi co do domu nie przyszło :whistling:

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj się dowiedziałem, że policja obsadziła wszystkie puszki w Łodzi. Wiadomość jest z pewnego źródła. Ja widziałem tylko jeden fotoradar jak jechałem wczoraj (Piłsudskiego przy Widzewskiej) i faktycznie był pełny.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nigdy nie widziałem żeby ten na pabianickiej był załadowany, a nie omieszkam sprawdzić kiedy jadę moto...Generalnie dobre info o pełnych puszkach fotoradarów, dzięki za uprzedzenie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nigdy nie widziałem żeby ten na pabianickiej był załadowany, a nie omieszkam sprawdzić kiedy jadę moto...Generalnie dobre info o pełnych puszkach fotoradarów, dzięki za uprzedzenie :smile:

Był załadowany, o ile dobrze pamiętam, to w ubiegłym tygodniu. Teraz nie zwracałam uwagi, bo i tak zwalniam za samochodami. :smile: Ostatnio widziałam też oczko przy Liściastej. Na Zgierskiej chyba nie jest załadowany, bo już jakiś czas obiektyw jest zaklejony jakąś czerwona wlepką (zresztą, tam co chwilę ktoś go zakleja). Chyba, że to maskowanie jest :decayed: Natomiast zastanawia mnie czy już działa pomiar na 11-Listopada. Jak się wjeżdża od Okulickiego, to jest tablica - fotoradar, odcinkowy pomiar prędkości, czy jakoś tak. Pewnie się dowiem, że działa jak dostanę liścik. :decayed:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jechalam jakies 2 tyg temu to byl zaladowany na Pabianickiej bo zrobil mi z kumpela fote :biggrin: a teraz jak wczoraj jechalam to nic nie bylo...oni go przekladaja co jakis czas :smile:

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, wczoraj dowiedziałem się od znajomej osoby pracującej w policji, że wszystkie puszki zostały obsadzone. Dowiedziałem się też, że wszystkie są ustawione na margines 20km/h. Zapomniałem napisać o tym wcześniej. No i fotoradary teoretycznie łapią ze wszystkich pasów, przynajmniej tak twierdzi policja.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezle a byla taka frajda ze mozna bylo przejechac sobie bez problemu nie zwalniajac a tu masz :/ http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem tylko jeden fotoradar jak jechałem wczoraj (Piłsudskiego przy Widzewskiej) i faktycznie był pełny.

Dziwne, jechałem tam przed 20'stą i nic nie wypatrzyłem - aczkolwiek byłem na dalszym pasie i mogłem źle sprawdzić.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast zastanawia mnie czy już działa pomiar na 11-Listopada. Jak się wjeżdża od Okulickiego, to jest tablica - fotoradar, odcinkowy pomiar prędkości, czy jakoś tak. Pewnie się dowiem, że działa jak dostanę liścik. :decayed:

odcinkowe pomiary sa tez na al. unii i maratonskiej - przynajmniej wg znakow tam stojacych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odcinkowe pomiary sa tez na al. unii i maratonskiej - przynajmniej wg znakow tam stojacych

Takie znaki sygnalizują o fotoradarach straży miejskiej... na Dąbrowskiego ostatnio mi pstrykneli tak fotkę, że o mało co nie oślepłem... :/ niestety samochodem jechałem :/
icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Jakby ktoś jechał na Kruszów/Piotrków Trybunalski, to na rozwidleniu trzypasmowym i pierwszych światłach po lewej fotoradar jest aktywny, ale na szczęście z powrotem odwrócony, aby robić od przodu fotki :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, wczoraj dowiedziałem się od znajomej osoby pracującej w policji, że wszystkie puszki zostały obsadzone. Dowiedziałem się też, że wszystkie są ustawione na margines 20km/h. Zapomniałem napisać o tym wcześniej. No i fotoradary teoretycznie łapią ze wszystkich pasów, przynajmniej tak twierdzi policja.

 

Sprawdzam - łapią z dwóch pasów na pewno, nie wiem jak z trzeciego

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
  • Dodaj nową pozycję...