Skocz do zawartości

Co Zrobić Aby Wydech Miał Kolorki Tzw Przepalonego


Muodyv6

Rekomendowane odpowiedzi

SIemasz. mam taki problem ponieważ zdjąłem wydech, chcę go wypolerować ale jest jedno ale. Chciałbym uzyskać taki efekthttp://img52.imageshack.us/img52/1446/bikepics1963810full.jpgKtoś wie jak to zrobić?Bo chcę mieć taki przebarwiony, nie mogę znaleźć więcej fot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palnikiem gazowym. Najlepiej jednak wpierw spróbuj na jakiś kawałku blachy, pamiętaj jednak ze efekt końcowy możne się różnic nie tylko w zależności od temperatury ale tez składu chemicznego blachy.Poszukaj w googolach o oksydzie możne Ci się uda zalesić jakąś do stosowania na zimno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wleje benzyny w niego i zaczne pałować;d?

Jak wlejesz benzyny do tłumika i zaczniesz pałować to paliwo osiągnie stan lotny.Potem wystarczy jedna iskra i będziesz miał F16 a nie moto:) http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj opalarką do drewna. Osiągają do 500 stopni.powinno dać radę.Chyba lepiej niż palnikiem.

Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy uzyskasz taki efekt - to co na zdięciu to po prostu fabryczne "malowanie" a nie efekt przepalania. Blue flame robi takie wydechy,

To nie jest malowanie tylko właśnie przypalony palnikiem. Często robią tak w skuterach aby wydech za 200zł wyglądał na taki za 1500zł.Nie wiem czy Tobie tłumik uda się tak zrobić, ale kolanka to na 100%.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem kiedys gixera z wydechem takim ale nie od przepalenia tylko cos fabrycznego w kolorach przebarwionego wydechu czy cos w tym stylu. od niebieskiego czerwony zolty i srebrny. to takie bajery estetyczne nie tylko chyba blue flame bo tamten byl czegos innego nie pamietam dokladnie. ale nie mowie ze nie da sie tak zrobic tylko nie wiem czy wtedy takie kolorki sie utrzymują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
działkowy emeryt

musisz zubożyć mieszankę ;) podniesiesz wtedy temperaturę zapłonu i doprowadzisz do przegrzania metalu spalinami, ten zaś w zależności od swojego składu krystalograficznego zmieni kolor :smile: to przy rurach kolektorowych, przy tłumiku musisz grzać palniorem inaczej tego nie osiągniesz.Większość tur i tłumików tych przebarwionych, które się sprzedaje są właśnie fabrycznie wykonywane z przegrzanego materiału... ale nikt o zdrowych zmysłach nie robi tego celowo za pomocą własnego silnika ;) ... tyle, że przegrzany materiał to już lichy jest, kruchawy ;)

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

a jak wleje benzyny w niego i zaczne pałować;d?

To jak w końcu pier...nie to Ci tłumik na lewą stronę wywinie. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif Dawno, dawno temu moi inteligentni inaczej koledzy zamienili mi fajki w motocyklu marki Jawa 350. Ponieważ te motocykle cechowały się "dużą bezawaryjnością" postanowiłem odpalić go na pych za pomocą innych kolegów. Po kilku próbach mieszanki w tłumiku nazbierało się wystarczająco dużo, żeby iskra ją zapaliła. Efekt - wkłady tłumików (na szczęście wymienne) postanowiły się przewietrzyć, a tłumiki zrobiły się bardziej owalne niż okrągłe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat sobie odpuściłem myślałem że będzie coś łatwiejszego niż kliknięcie lub zamówienienie innego no ale coż, nie pozostaje mi nic innego jak nowy wydech;) dziękuje za pomoc;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...