Jump to content

10 Czerwca 2012 - Dzień Dziecka Dla Wychowanek Mow Nr 3 W Łodzi.


JAREK-XJR
 Share

Recommended Posts

Jak co roku organizuję imprezę z okazji Dnia Dziecka dla wychowanek Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego nr 3 w Łodzi przy ul.Drewnowskiej 151.Imprezy te odbywałją się już od 3 lat w pierwszą niedzielę czerwca. W tym roku wyjątkowo w drugą, ponieważ w pierwszy weekend czerwca będę jeszcze zajęty Europejskim zlotem XJR-ek, który to po raz pierwszt w swej historii będzie w Polsce.Chętnych na imprezę z okazji Dnia Dziecka zapraszam.Impreza ma polagać na wspólnych zabawach z dziewczynami (jakich, to jeszcze wymyślę) i krótkim wożonku tych, które wówczas będą mogły.W organizacji pomaga mi koleżanka Sandra od Macixa - Dzięki. :-)

Link to comment
Share on other sites

 • Replies 84
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

 • jaquzie

  7

 • JAREK-XJR

  16

 • Konrad85

  5

 • Grinch

  6

Nie robię tak dalekich planów, ale wstępnie w tych dniach mam wakacje więc będę na 80% za granicą. Jeśli zmieni się termin możliwe, że wezmę udział ale na razie muszę powiedzieć, że odpadam.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że 10 Czerwca, też się wstępnie piszę. Mam nadzieje, że 1. też będzie się działa jakaś pożyteczna akcja w której będziemy mogli wziąć udział :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

odległy termin, ale, że lubię takie akcje, winiennem być ;)

Link to comment
Share on other sites

Już wyjaśniam:- oczywiście Julka, dziewczyny jak najbardziej mile widziane.- nie 1 czerwca bo jak Julka pisze, będę zajęty zlotem europejskim- 10 czerwca bo j.w.- niedziela, bo ludzie, w większości dysponują odrobiną wolnego czasu i jak chcą, to mogą go poświęcić na w/w cel- niedziela, bo mniejszy ruch na ulicach - w zeszłym roku od jakiejś 11 do 12:30 było super, później zaczęło się robić gęsto na ulicach i już trzeba było uważać w dwójnasób.OD RAZU APEL: to nie jest impreza dla nas tylko dla dziewczyn, więc tym, którzy chcą przyjechać i się popisywać mówię: DZIĘKUJĘ.Przez ostatnie trzy lata nic się nie stało więc i teraz tak ma być.Postaram się prze imprezą zrobić jakiś spot, żeby osobiście odpowiedzieć na pytania i trochę was poznać, może połączymy to z ogniskiem u mnie na działce. Będę zaglądał tu na bieżąco i odpowiadał.Dla tych co przemieszczają się ul.Drewnowską - jak moto moje stoi na chodniku tzn. że jestem w ośrodku więc można też podjechać i zamienić słówko.

Link to comment
Share on other sites

Jarek, to Twoja ta XJR'ka stoi na Drewnowskiej :P Teraz ją dopiero skojarzyłem :smile: W zeszłym roku, jak chodziłem na motodrom, to ją zawsze widywałem tam :smile:

Link to comment
Share on other sites

ano moja. Teraz ją stawiam tak, żeby jeszcze w kamerce była w razie co. Wcześniej przy jezdni stawiałem.

Link to comment
Share on other sites

Pisze sie tez. Teraz tak mysle i kojarzy mi sie ze wlasnie chyba Twoje moto XJR stala wlasnie tam na chodniku, 3 lata mieszkalem w bursie szkolnej ktora wlasnie jest obok tego osrodka.

Link to comment
Share on other sites

Mi również podoba się taka akcja, myślę że możesz na mnie liczyć :)Termin dość odległy ale już wpisuje w kalendarz

Link to comment
Share on other sites

dokładnie... termin odległyale już na moto-mikołajkach był poruszony temat dnia dziecka :smile: więc wstępnie też się piszę... może zbiórka znowu na placu wolności jak w moto-mikołajki? :smile:

Link to comment
Share on other sites

Jarek, a mam takie pytanko bo napisałeś impreza dla dziewczyn, To jak to jest dla dzieci czy dziewczyn wkońcu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share


×
 • Create New...