Skocz do zawartości

wrobli77


wrobli77

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,

Michał - spróchniałem jeśli chodzi o jazdę motocyklem. Prawo jazdy zdawałem 2 dekady temu i od tamtej pory nie miałem możliwości zakupu swojego własnego jednoślada. W końcu po zmianach w swoim życiu tuz przed 40-tką nastał czas aby w końcu coś z tym zrobić. 

Zakupiłem już swój własny strój i teraz szukam motocykla.

Pytanie powitalne mam do forumowiczów - czy daje rade gdzieś się doszkolić tak na same godziny jazdy. Czytałem już kilka postów ale one odnoszą się głownie do osób zdających na kategorie A - a co byście mi poradzili dla takiego próchna jak ja. Jeździłem ostatnio jakieś 9 lat temu na 650-tce.

Pozdrawiam.

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać. Skoro już wcześniej jeździłeś to raczej tego nie zapomniałeś. Ja też miałem przerwe około 9 lat i kupiłem 600cm. Troche pojeździsz i sobie przypomnisz. Powodzenia i do zobaczenia na drogach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Wydaję mi się, że wszędzie gdzie zapytasz możesz sobie wykupić jakieś godzinki jazdy.

Dodatkowo są osoby na forum,które takie szkolenia organizują na torach a również w zeszłym roku odbyło się takie szkolenie w Łodzi. Jak mówi stare chińskie przysłowie :smile:

Trening czyni mistrza Lwg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, śmiało udaj się do wybranego "OSK" i wykup godziny jazd. Jedynym problemem może być teraz "papierologia" Jeżeli będą wymagali "PKK" aby wykupić godziny jazd, musisz udać się do wydziału komunikacji. Dokument otrzymasz w trakcie jednej wizyty. A... Na forum gdzieś bankowo jest temat co do polecanych szkółek na moto. Tam z grubsza będą lepsze warunki placyków i bywa że niektóre oferują jazdy na innych motocyklach niż tylko SFV 650. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, śmiało udaj się do wybranego "OSK" i wykup godziny jazd. Jedynym problemem może być teraz "papierologia" Jeżeli będą wymagali "PKK" aby wykupić godziny jazd, musisz udać się do wydziału komunikacji. Dokument otrzymasz w trakcie jednej wizyty. A... Na forum gdzieś bankowo jest temat co do polecanych szkółek na moto. Tam z grubsza będą lepsze warunki placyków i bywa że niektóre oferują jazdy na innych motocyklach niż tylko SFV 650. 

Jak byś kolego nie zauważył to kolega posiada uprawnienia i nie otrzyma profilu PKK .

Witam wszystkich serdecznie,

Michał - spróchniałem jeśli chodzi o jazdę motocyklem. Prawo jazdy zdawałem 2 dekady temu i od tamtej pory nie miałem możliwości zakupu swojego własnego jednoślada. W końcu po zmianach w swoim życiu tuz przed 40-tką nastał czas aby w końcu coś z tym zrobić. 

Zakupiłem już swój własny strój i teraz szukam motocykla.

Pytanie powitalne mam do forumowiczów - czy daje rade gdzieś się doszkolić tak na same godziny jazdy. Czytałem już kilka postów ale one odnoszą się głownie do osób zdających na kategorie A - a co byście mi poradzili dla takiego próchna jak ja. Jeździłem ostatnio jakieś 9 lat temu na 650-tce.

Pozdrawiam.

Michał

Jak co to się możesz zgłosić do Mariusza właściciela auto szkoły DRIFT 798-833-463 mają placyk na Wysokiej w Łodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać :smile: 

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś kolego nie zauważył to kolega posiada uprawnienia i nie otrzyma profilu PKK .

To zauważyłem i wyczytałem. Bardziej na myśli miałem że w OSK mogą wymagać profilu do celów chociażby "papierologicznych".  Aczkolwiek Fakt, nie wiem czy w przypadku posiadania uprawnień jest możliwość uzyskania go w WK, oraz czy byłby wymagany przez OSK. Może trochę moja skucha. :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...