Skocz do zawartości

Zaproszenie Na Ślub 28 Maja 2016


sarna88

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy całe grono motocyklowe,


Chcielibyśmy serdecznie zaprosić na nasz ślub 28 maja 2016 o godzinie 17:15 , w kościele Chrystusa Króla, na ulicy Bandurskiego 55 w Łodzi i po całym stresie prosimy o bezpieczne odstawienie Nas do sali Yuca znajdującej się przy ulicy Złotno 83 w Łodzi.


Liczymy na Wasze wsparcie w tym wyjątkowym dla nas dniu. Oczywiście %% za przybycie zorganizujemy.


 


Zapraszamy Joanna i Michał


 


 


flm_1460998445__scan_20160414_103837468.

Edytowane przez sarna88 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę  chyba na prawdę musimy sformułować cennik takich przyjemności.  Każdy sobie myśli że  można nas od tak sobie zaprosić i już lecimy. 

 

 

ehhhh .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w powitalni pisałem od roku jestem posiadaczem hondy shadow 750 '83, zeszły sezon był kiepski bo walczyłem z akumulatorem i intercarsem. Od roku również jestem w grupie Shadow Owners Club Polska taki sam mam nick jak tu (sarna88), o tym forum odnalazłem dopiero w tym roku. W tygodniu to ja nie mam kiedy wsiąść na motor( bo praca), jedynie weekendowo jeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w powitalni pisałem od roku jestem posiadaczem hondy shadow 750 '83, zeszły sezon był kiepski bo walczyłem z akumulatorem i intercarsem. Od roku również jestem w grupie Shadow Owners Club Polska taki sam mam nick jak tu (sarna88), o tym forum odnalazłem dopiero w tym roku. W tygodniu to ja nie mam kiedy wsiąść na motor( bo praca), jedynie weekendowo jeżdżę.

 

Grupe Shadow również zaprosiłem, ale akurat w tym dniu zaczyna sie shadowisko:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grupe Shadow również zaprosiłem, ale akurat w tym dniu zaczyna sie shadowisko:(

 

hahaha więc z braku laku zapraszasz jeszcze FŁM :biggrin:

 

musisz mocniej opanować sztukę dyplomacji

 

pozdrawiam ;)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Waszej godziny zero pozostało jeszcze parę tygodni więc masz czas na pojawienie się na kilku spotkaniach i zaproszeniu osobiście na obstawkę. Ponieważ jak ja mówiłem TAK nie robiono niestety obstawek to postaram się  :moto:  na Twój ślub. 

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedź - albo lepiej razem przyjedźcie na czwartkowe spotkanie - pewnie będzie zręczniej przekazać zaproszenie!

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę chyba na prawdę musimy sformułować cennik takich przyjemności. Każdy sobie myśli że można nas od tak sobie zaprosić i już lecimy.

@Buziak, wrzuciłem nawet kiedyś taki pomysł, ale został on skomentowany, że FŁM to nie cyrk i nie będziemy jeździć od ślubu do ślubu. Teraz jeżdżą za darmo i nikomu to nie przeszkadza. Cóż... dla mnie obstawka to jest coś warta jak się hajta kolega a nie obcy człowiek, o którym nawet nie wiem czy ma motocykl i kim jest :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają mnóstwo radości i emocji kiedy mogą wziąć udział w dniu szczególnie ważnym dla swojego znajomego/kolegi/przyjaciela gdyż jego szczęście się udziela.

Młodzi też są szczęśliwi kiedy część ich życia jakim jest moto towarzyszy im w tym dniu. Ponadto zgodnie ze staropolską tradycją wypada wypić za zdrowie i szczęście młodej pary dlatego często na tą okoliczność nowożeńcy obdarowują przybyłych motocyklistów jakimiś symbolicznymi %.

 

Nie słyszałem aby ktoś pojechał na obstawkę z pobudek materialnych lub do kogoś zupełnie obcego bo to nie daje tyle satysfakcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu od niedawna i bardzo mnie ciekawi czy motocykliści jeżdżący na ślub coś z tego mają??

 

Niektórzy mają   opony do wymiany po takich przyjemnościach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, ja po zarejestrowaniu i przedstawieniu się na forum pojechałem na czwartkowe spotkanie a potem wziąłem udział w obstawie ślubu pary z forum, której nie znałem osobiście. Było za***iście. Atmosfera całej grupy i sama impreza to właśnie jest to, czego szukałem na tym forum. Nie wyobrażam sobie, żebym miał pojechać na obstawkę jakiegokolwiek ślubu dla kasy. Co do prośby Sarny88, to wydaje mi się, że osobiste zaproszenie w czwartek może zatrzeć niezbyt szczęśliwe rozpoczęcie tego tematu :smile: Zaletą tego forum jest to, że łączy wirtualną rzeczywistość z realnym życiem, a samo forum to realni, prawdziwi ludzie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mają   opony do wymiany po takich przyjemnościach. 

 

Albo wypluwaja flaki z tlumikow ;)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym przykopcił laćka i kilka płytek zaworowych których jużmało zostało wypluł ,ale niestety Pracuje i nici .Sama radość z obstawki jest wielka i ten klimacik z lekką nutą terroru na mieście niezapomniane :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, to pojawiam się na obstawie ślubnej Raqa 7 maja w Konstantynowie i postaram się zawitać na czwartkowe spotkanie chodzi może być cięzko z praca, ale obiecuje że się pojawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szczęścia na nowej drodze.

Niestety będę na wyprawie w Polskę więc nie zawitam

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termin się zbiża, stres rośnie:) 

Kto zostaje w łodzi zapraszam

Myślałem o rozpoczęciu u Panny Młodej na ul. Liściasta 24 -> wyjazd po błogosławieństwu 16:30, przejazd do koscioła na bandurskiego Chrystusa króla -> szybka ceremonia bez mszy, wspólne zdjęcie -> i przejazd na sale weselną Yuca ul złotno 83

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...