Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Częstochowa 17.04.2016


fred89

Rekomendowane odpowiedzi

Wybiera się ktoś skoro tydzień temu nie było warunków???

 

Mamy już ok 5-7 chętnych motongów :-)

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z wolnobieżnych się wybiera to my wyjeżdżamy o 8.00 z Orlenu Starowa Góra a następnie zgarniamy pozostałych ze stacji Statoil 736 Kargał las za Piotrkowem.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z wolnobieżnych się wybiera to my wyjeżdżamy o 8.00 z Orlenu Starowa Góra a następnie zgarniamy pozostałych ze stacji Statoil 736 Kargał las za Piotrkowem.

Czy wolnobieżne to też 125?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas teoretycznie ma padać, w częstochowie z kolei 21 i słonecznie, chyba się skuszę jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Wahałem się z wypadem jutro ale wygląda na to że deszcze dopiero wieczorem więc zapewne też się wybiorę. Mamy planowo skład na 2 bączki 125cc więc gdyby ktoś z okolic się chciał przyłączyć będzie fajnie, no chyba, że rano się okaże, że mokre badziewie leci z nieba:) Jak by co planowany start mamy ze stacji benzynacji na rondzie w Emilii. Jak by co może uda się gdzieś zgrupować wspólnie na miejscu:).

Pozdrawiam i LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oraz dwa motocykle, może trzy startujemy o 8.30 ze Starowej góry. Karczma GROT. Do Zobaczenia na miejscu.

 

 

 Pogoda jest ok więc się podłącze do ekipy :smile: jakbym się spóźniał 3-5 min to poczekajcie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oraz dwa motocykle, może trzy startujemy o 8.30 ze Starowej góry. Karczma GROT. Do Zobaczenia na miejscu.

 

Dzięki za wypad. Motocykl  poświęcony, kilometry nawinięte :smile: Mam nadzieję że wszyscy z ekipy dojechali do Łodzi bez problemów pomimo iż na koniec trochę się rozjechaliśmy na trasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypad. Motocykl  poświęcony, kilometry nawinięte :smile: Mam nadzieję że wszyscy z ekipy dojechali do Łodzi bez problemów pomimo iż na koniec trochę się rozjechaliśmy na trasie.

Rozjechaliśmy się jak zwykle przeze mnie, bo nie myślałem, że ta stacja tak szybko będzie. Dzięki za wypad, stworzyło się fajne CREW. piona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad można powiedzieć, że udany szkoda tylko, że nie udało się nam odnaleźć łódzkiej ekipy w tym tłumie. Pogoda dopisała kilometry nakręcone... przykra sprawa tylko z tym wypadkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ziomka widac z tylu ze jest jakies rondo wiec pewnie spokojnie zawijal ale zawsze trafi sie jakas franca w puszce co mysli ze zdazy ale to motocyklisci sa winni bo jak tylko dwa kola znaczy zapierdalal . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki PIT za wspólny powrót :smile: 

 

PS. orientuje się ktoś czy za tydzień na piotrkowskiej będzie tak samo ciężko jechać jak dziś w Częstochowie przez ostatnie 2,5 km dojeżdżając do Jasnej Góry :biggrin: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję fajnie się leciało w towarzystwie, pozdrowienia również dla damiano1631.

Co do otwarcia sezonu u nas to nie będę ściemniał łatwo nie będzie, kilka tysięcy motocykli na paradzie.

Tym bardziej powinniśmy się starać podejść profesjonalnie do tematu na pewno będzie solidna organizacja (Policja, Straż M., Organizatorzy) także stosujmy się do przyjętej organizacji ruchu bez ułańskiej fantazji. Wszystko w naszych rękach.

 

Byłem w zeszłym roku na paradzie z okazji prezentacji drużyny żużlowej  Orła była fajna atmosfera, niesamowity efekt wizualny i dźwiękowy tylu motocykli wśród wysokich kamienic (jak stado szerszeni) technicznie proponuje już zacząć ćwiczyć lewą rękę (ale nie tak jak myślicie - zboczeńcy :biggrin: )  na zaciskarce bo sprzęgło w ciągłym użyciu.

I ważna rzecz sprawdźcie czy macie dobry poziom płynu chłodniczego (za dużo będą wycieki, pęknięte węże itd. i niebezpieczeństwo poślizgu, za mało ugotujecie piec) i sprawne czujniki temperatury i wentylatory bo motongi mają ciężko, a wokół atmosfera gorąca.

 

Będzie dobrze bo my (inaczej niż w  Częstochowie) z tego co wiem mamy uformować kolumnę i dopiero wtedy ruszyć więc przy asyście Policji zwartym szykiem powinniśmy sprawnie przelecieć.  

Edytowane przez PIT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...