Skocz do zawartości

Mechanik Do Cb650Z 1982R.


ox4ride

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Od ok. roku jestem właścicielem Hondy CB650 Z z 1982r. Poszukuję porządnego specjalisty do ogarnięcia moto po poprzednim właścicielu.
Głowica po remoncie, cylindry, nowe pierścienie. Zostały gaźniki (regeneracja lub zmiana), oraz elektyka (najchętniej położyłbym nową wiązkę.

Z racji, że jestem nowy w temacie, nie znam zupełnie warsztatów motocyklowych w Łodzi.

POZDRAWIAM!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o gaźniki to z pełnym przekonaniem polecam http://grand-motorbike-garage.pl/ 

Elektryke pewnie tez da się ogarnąć. A czemu chcesz cała wiązkę wymieniać? Coś z Twoją jest nie tak, czy profilaktycznie z uwagi na wiek maszyny? Może wystarczy zrobić gruntowny przegląd elektryki i ew. wykonać jakieś drobne poprawki w osłabionych miejscach?

 

Gratuluje wyboru. Piękny klasyk!

Edytowane przez KLOSZ (wyświetl historię edycji)
Zdrowko

KLOSZ

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™

Masz kłopot z elektryką motocyklową? Nie wiesz jak coś zrobić? Napisz, może potrafię Ci pomóc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część wiązki rozpada się w rękach, częśc poprzedni właściciel pociał na kawałki, polutował. Gdzieś zgineło ładowanie, w lampie jest kilometr przewodów. Jak już robić to chciałbym, żeby było porządnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Oryginalnej wiązki pewnie nie da sie nigdzie znalezc, a robienie nowej (odtwarzanie oryginału) to straszna robota. Oczywiscie da sie to zrobic, ale z pewnoscia nie bedzie tanio ani szybko.

Ale jesli szykujesz tę maszynę dla siebie na dłużej, to z pewnością warto to zrobić skoro masz taką sieczkę.

Zdrowko

KLOSZ

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™

Masz kłopot z elektryką motocyklową? Nie wiesz jak coś zrobić? Napisz, może potrafię Ci pomóc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...