Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Zaloguj się, aby obserwować  
Kefas

Jaka Aplikacja Do Notatek?

Polecane posty

Kefas   
Kefas

Hey,

Rozglądam się za apką, dzięki której będę mniej zapominać ;) Takie mam marzenia:

- chciałbym móc dodawać luźne notatki / pomysły do jakiejś kategorii (np. dotyczące jakiegoś projektu: kosztorys, pomysły etc)

- chciałbym móc robić listy todo

- chciałbym móc te listy todo (lub w ogóle notatki) przypinać do jakiegoś dnia. Przykładowo, robię sobie ogólną listę zakupów, jak zaplanuję, że ide tam pojutrze to sobie wrzucam ją na pojutrze.

- chciałbym móc przełożyć zadania z dnia na inny dzień

Do tej pory rozważałem GoogleKeep, evernote i oneNote. Co do google keep to nie mam pomysłu za bardzo jak to ugryźć bo można przypinać do kategorii (są etykiety), można oznaczyć kolorem ale mam problem z kalendarzem, tzn nie mogę sobie przypiąć na dany dzień. Myślałem, żeby sobie robić osobne listy todo na dzień ale wtedy ciężko konkretne punkty z listy na listę się przenosi (trzeba ręcznie przepisywać). Korzystał ktoś z pozostałych dwóch? Jak sobie radzicie z pamiętaniem o 1000 rzeczach? :smile:

kabzior   
kabzior

Mnie wystarcza google keep. Używałem kiedyś evernote, ale dla mnie to kombajn, nie wykorzystuję 90% rzeczy tam. 

W Keep masz przypomnienia do każdej notatki, może to będzie jakiś substytut przypisywania do dnia?

Kefas   
Kefas

Może komuś na przyszłość pomoże jak będzie się zastanawiał :smile:

Do samych notatek, takich luźnych i bez daty (typu lista zakupów budowlanych do domu) - google keep

Do organizowania sobie dnia - Any.do - super aplikacja i darmowa wersja nawet daje rade :smile: Mi w zupelnosci wystarcza.

Ocetek16   
Ocetek16

używam oneNote - przyjazna integracja telefonu z komputerem w pracy i w domu. różne rodzaje notatek typu listy, todo, listy zakupów do tego całkiem pojemne. nie korzystałem z innych wiec nie ocenie czy lepsze/gorsze 

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować