Skocz do zawartości

Jaka Aplikacja Do Notatek?


Kefas

Rekomendowane odpowiedzi

Hey,

 

Rozglądam się za apką, dzięki której będę mniej zapominać ;) Takie mam marzenia:

- chciałbym móc dodawać luźne notatki / pomysły do jakiejś kategorii (np. dotyczące jakiegoś projektu: kosztorys, pomysły etc)

- chciałbym móc robić listy todo

- chciałbym móc te listy todo (lub w ogóle notatki) przypinać do jakiegoś dnia. Przykładowo, robię sobie ogólną listę zakupów, jak zaplanuję, że ide tam pojutrze to sobie wrzucam ją na pojutrze.

- chciałbym móc przełożyć zadania z dnia na inny dzień

 

Do tej pory rozważałem GoogleKeep, evernote i oneNote. Co do google keep to nie mam pomysłu za bardzo jak to ugryźć bo można przypinać do kategorii (są etykiety), można oznaczyć kolorem ale mam problem z kalendarzem, tzn nie mogę sobie przypiąć na dany dzień. Myślałem, żeby sobie robić osobne listy todo na dzień ale wtedy ciężko konkretne punkty z listy na listę się przenosi (trzeba ręcznie przepisywać). Korzystał ktoś z pozostałych dwóch? Jak sobie radzicie z pamiętaniem o 1000 rzeczach? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wystarcza google keep. Używałem kiedyś evernote, ale dla mnie to kombajn, nie wykorzystuję 90% rzeczy tam. 

W Keep masz przypomnienia do każdej notatki, może to będzie jakiś substytut przypisywania do dnia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może komuś na przyszłość pomoże jak będzie się zastanawiał :smile:

Do samych notatek, takich luźnych i bez daty (typu lista zakupów budowlanych do domu) - google keep

Do organizowania sobie dnia - Any.do - super aplikacja i darmowa wersja nawet daje rade :smile: Mi w zupelnosci wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używam oneNote - przyjazna integracja telefonu z komputerem w pracy i w domu. różne rodzaje notatek typu listy, todo, listy zakupów do tego całkiem pojemne. nie korzystałem z innych wiec nie ocenie czy lepsze/gorsze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...