Skocz do zawartości

Bardzo Wysokie Spalanie :'(


Kovalchuck

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, kiedyś FJRa na oryginalnych wydechach spalila mi caly zbiornik paliwa (28 litrow) na przelot Emilia - Poznań. Tez średnia wyszła drastyczna. Wiele zalezy od stylu jazdy ;) 

Ale z drugiej strony, jak miałem w niej zalozone przelotowe LeoVince to nie zauwazylem jakiegos znacznego wzrostu spalania.

 

A tak do rzeczy, to Mariusz, spróbuj przedzwonić do Łukasza do http://grand-motorbike-garage.pli pogadaj. Chłopak ogarnia sprawy strojenia sprzętów na wtrysku, powiedz mu co Cie boli, to może coś Ci poradzi.

Zdrowko

KLOSZ

¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

"Jestem ZA, dopóki mi się podoba" - ® KLOSZ ™

Masz kłopot z elektryką motocyklową? Nie wiesz jak coś zrobić? Napisz, może potrafię Ci pomóc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Narazie mam 135 przejechane i kontrolka się nie zapaliła :smile:  :decayed:  :decayed:  :decayed:

Obawiam się że akrap pozmieniał ale w mojej głowie :smile: hahah faktycznie może go trochę za mocno cisnąłem   -_-  -_-

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra trochę niepotrzebnie rozsiałem fermentu, spalanie wróciło do normy jak tylko ogarnąłem prawą rękę :smile: dodatkowo jeszcze musiałem dać trochę d**y przy poprzednim tankowaniu i wcześniej pewnie odbił mi pistolet ! 

 

~~ Temat można zamknąć i usunąć ! 

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...