Skocz do zawartości

Moja Ślicznotka!


Maniuś

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się wszyscy chwalą to i ja się pochwalę ;-)Kupiłem moją Yadzie 3lata temu i wyglądała tak::post-637-0-48552700-1332507837_thumb.jpgW ubiegłym roku przeszła lifting i moja ślicznotka teraz wygląda takpost-637-0-61441600-1332508118_thumb.jpgpost-637-0-01998400-1332508136_thumb.jpgpost-637-0-02370400-1332508154_thumb.jpgpost-637-0-09470900-1332508162_thumb.jpg

_________________________________________

Nie szukam śmierci! ... ja gonię swoje marzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie malowanie podobne jak nie bardzo podobne to malowania cbr Muodego jak i BykaOCW kolor zaczyna się robić oklepany. A to ze yamaha to yamaha dobre sprzęty. Ogólnie ładna ładnie prezentuja moto w tym kolorze.Faktycznie malowanie podobne jak nie bardzo podobne to malowania cbr Muodego jak i BykaOCW kolor zaczyna się robić oklepany. A to ze yamaha to yamaha dobre sprzęty. Ogólnie ładna ładnie prezentuja moto w tym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej biały i biały to ogromna różnica :smile: Ja wybierałem mój odcień białego spośród ponad 200 różnych :smile: I niestety wybrałem najdroższy lakier, no ale cóż^^R6 prezentuje się ładnie w bieli, natomiast do Hondy mi biel nie do końca pasuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byku to fajnie ze masz najdrozszy lakier:| ale na zdjęciach naprawdę jest to trudno poznać. Widziałem Twoja yamahe i jest zrobiona ze smakiem podoba mi się. Myślę ze u kolegi w r6 też to dobrze wygląda. Osobiście nie mieszałbym białego z czarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej biały i biały to ogromna różnica :smile: Ja wybierałem mój odcień białego spośród ponad 200 różnych :smile: I niestety wybrałem najdroższy lakier, no ale cóż^^R6 prezentuje się ładnie w bieli, natomiast do Hondy mi biel nie do końca pasuje :P

Mam ten sam;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi ANDRZEJU, chyba źle odebrałeś to co ja napisałem :] No ale cóż ;]Jeżeli jest droższy lakier to nie znaczy, że jest ładniejszy!Akurat wybralem z palety Lexus'a dlatego zapłaciłem :]Mówisz, że biały jest oklepany, a odcieni białego jest sporo, i każdy może być inny ;]Mam nadzieje, że dobrze zrozumiałeś to co napisałem.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne moto, piękne malowanie, ale ja tak jak Mariusz doczepię się do tej rynny :DNiby wszystko super a ona jakoś szpeci cały ten lifting. Oczywiście bez urazy, gustów jest wiele i jeśli Ci się podoba ten styl to luźno :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za opinie!A teraz małe wyjaśnienie:- kolor-biała perła z palety hondy- dolne owiewki to nie czerń tylko karbon- no i rynny też już nie ma, jest karbonik widać na tym fotopost-637-0-33263500-1332673168_thumb.jpg

_________________________________________

Nie szukam śmierci! ... ja gonię swoje marzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wydał na lakier, to nie stać na większe fotki ;)ps. kolega wrzuci jakieś większe, prosimy :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieściłem zdjęcia w galerji.

Widać dużo lepiej :biggrin:

http://motocykle-lodz.pl/gallery/album/66-moja-yadzia/

Pozdrawiam! LwG

_________________________________________

Nie szukam śmierci! ... ja gonię swoje marzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...