Jump to content

Prośba O Informacje

KrzysztoFu
 Share

Recommended Posts

Z góry przepraszam bo nie wiedziałem w jakim dziale umieścić temat.

Chciłbym zapytać czy komuś z forum znajomy jest ten motocykl?

SUZUKI GSF 600 BANDIT PO SERWISIE NOWE OPONY ŁóDŹ (2218085256) - motoAllegro

Prosiłbym o wszelkie informacje. Znacie może właściciela? Motor? Czy ktoś już go oglądał?

Jakie są wasze opinie.

Generalnie moj znajomy szuka czegoś za okolo 6 tys zł. W gre wchodzi naked lub sport - turystyk do 600cc pojemnosci.

ktoś ma ciekawą propozycje?

Z góry dzieki za info.

Pozdrawiam

crash pady bardzo brzydkie:P Na zdięciach wygląda ładnie, jak coś mogę z wami go obejrzeć - jak będę miał chwilę wolnego (a z tym bywa niestety różnie:/ ), sam jeżdżę na olejaku suzuki. Ekspertem ani mechanikiem nie jestem, ale może coś bym mógł pomóc.

To chyba Angol. licznik w milach. Do tego rama czerwona, malowana chyba? Generalnie przebieg 27 tyś jak na rok 1997 i motocykl turystyczny śmieszny :P

Mój brat będzie miał do sprzedania SV650 chyba w podobnej cenie podpytam go i dam Ci znać :smile:

no to jak sie zdecyduje to daj znać prosze. kumpel jest zdecydowany i szuka jak szalony.a tego Bandita jedziemy jutro obejrzeć.

To na 99% para wodna (zdięcie pewnie robione przy obecnie niskiej temperaturze). Gdyby brał olej to z wydechu szły by błękitne dymki - tutaj są białe.

Ha ale numer !To motong goscia z ktorym razem parkowalem w poprzednim sezonieTo co napisal w ogloszeniu to prawda.Cena moze nie nalezy do najnizszych, ale sprzet naprawde godny uwagi.Chec sprzedazy przyszla nagle, wiec wszystko to co napisal ze jest zrobionefaktycznie jest zrobione bo robil pod siebie.Muodyv6 to jest para :)EDYTAMoze jutro przeleci sie z nami do Piatku.

Ha ale numer !To motong goscia z ktorym razem parkowalem w poprzednim sezonieTo co napisal w ogloszeniu to prawda.Cena moze nie nalezy do najnizszych, ale sprzet naprawde godny uwagi.Chec sprzedazy przyszla nagle, wiec wszystko to co napisal ze jest zrobionefaktycznie jest zrobione bo robil pod siebie.Muodyv6 to jest para :)EDYTAMoze jutro przeleci sie z nami do Piatku.

to bardzo dobra informacja. Dzięki.Motocykl chce nabyć osoba która wcześniej nie bardzo miała do czynienia z motongami. Myśle ze taka Banditka będzie akuratna do zapoznania sie z tematem.

to bardzo dobra informacja. Dzięki.Motocykl chce nabyć osoba która wcześniej nie bardzo miała do czynienia z motongami. Myśle ze taka Banditka będzie akuratna do zapoznania sie z tematem.

Też znam ten motorek :smile:.. to gość ode mnie z roboty (siedzi 5 metrów od mojego biurka)... sprzęt od motocyklisty który po prostu chce się przesiąść na coś większego więc możesz się umawiać na oględziny...