Jump to content

Nowa Wycieczka

Czarna_750
 Share

Recommended Posts

jedziemy jak po mapie trzy cztery dni ��d� - Mapy Google

co wy na to prędkość przelotowa 150-180 zamulaczą dziękujemy to mała propozycja ma długi majowy wekend

oczywiście noclegi i micha to kwestia dogadania ale trasa ok winkle że hoho chyba że ktoś ma leprzą propozycje na wekend

Hmm.. nic prawie z tego nie zrozumiałem :wry: Daj Kasiu porządny opis, jakieś konkrety i zmień proszę nazwę tematu - wtedy pogadamy i zrobimy jakieś wstępne plany :riding:

co wy na to prędkość przelotowa 150-180 zamulaczą dziękujemy

Szczerze to chciałbym zobaczyć jak po słowackich serpentynach jedziesz choćby 120 :DByłem dokładnie w tamtych terenach w zeszłym roku ze znajomymi i powiem Ci że zakręt na zakręcie - idealne coś dla fanów kolana. Ja się tam autem bałem jechać 80 w zakręt bo takie koła po 180 stopni i więcej :DTak czy inaczej chyba odpadnę niestety z tej wycieczki, już byłem i zwiedziłem tam wszystko co się dało. Pisałem w innym wątku, polecam wam spiski zamek, jaskinię bielską (zwaną też bielańską), jaskinię lodową, termy w vrbowie, aquapark poprad, slowacki raj w podlesoku, w keżmaroku macie super pizzę, czołg i taki nowocześniejszy z 18 wieku zameczek + muzeum. Miłej wycieczki :smile:

robiłem w ubiegłym roku inną trasę w tych rejonach ale bardzo podobną, i mogę polecić, zaleta jest taka że nie jeździ się głównymi drogamihttp://mapy.google.pl/maps/ms?msa=0&msid=210830822778743992984.0004a2712632a2c8c06fd

Bym powiedziała, że ktoś się stęsknił, albo Czarna po bardzo dużym piwku. ;) Tak czy inaczej, życzę pogody i miłego winklowania. :biggrin:

Do Krakowa jedynką? O zgrozo! Nie lepiej trochę boczkiem? Tomaszów, Sulejów, Przedbórz, Koniecpol, Wolbrom... oczywiście jeśli chcesz jechać przez Kraków (to akurat pochwalam).Ach! No i przecież to jest trasa na jeden dzień! Na 3-4 dni zdecydowanie można dalej i ciekawiej.

Po tamtych terenach taka predkoscia uuuuuu MATKO TOZ TO NA PELNEJ K..... . No coz hi hi hi hi do pierwszego winkla. Zajefajny wypad ale trampkiem pake osiemdziesiat nie polecam. Przy 150km/h jest wojna z wiatrem. Ale jak najbardziej bokiem moge jechac (terenem)

fajny temat - dziękować. przyda się, zwłaszcza jak wybiorę się na wakacje 2 tygodnie na słowację w lipcu, a planuję właśnie okolice liptovskiego mikulasa, bo tam przecie tatralandia i aqua park rządzi ;)więc planujcie, jedźcie, i dawajcie znać którędy najlepiej ;)