Jump to content

Nowa Wycieczka


Czarna_750
 Share

Recommended Posts

jedziemy jak po mapie trzy cztery dni ��d� - Mapy Google

co wy na to prędkość przelotowa 150-180 zamulaczą dziękujemy to mała propozycja ma długi majowy wekend

oczywiście noclegi i micha to kwestia dogadania ale trasa ok winkle że hoho chyba że ktoś ma leprzą propozycje na wekend

Link to comment
Share on other sites

Hmm.. nic prawie z tego nie zrozumiałem :wry: Daj Kasiu porządny opis, jakieś konkrety i zmień proszę nazwę tematu - wtedy pogadamy i zrobimy jakieś wstępne plany :riding:

Link to comment
Share on other sites

co wy na to prędkość przelotowa 150-180 zamulaczą dziękujemy

Szczerze to chciałbym zobaczyć jak po słowackich serpentynach jedziesz choćby 120 :DByłem dokładnie w tamtych terenach w zeszłym roku ze znajomymi i powiem Ci że zakręt na zakręcie - idealne coś dla fanów kolana. Ja się tam autem bałem jechać 80 w zakręt bo takie koła po 180 stopni i więcej :DTak czy inaczej chyba odpadnę niestety z tej wycieczki, już byłem i zwiedziłem tam wszystko co się dało. Pisałem w innym wątku, polecam wam spiski zamek, jaskinię bielską (zwaną też bielańską), jaskinię lodową, termy w vrbowie, aquapark poprad, slowacki raj w podlesoku, w keżmaroku macie super pizzę, czołg i taki nowocześniejszy z 18 wieku zameczek + muzeum. Miłej wycieczki :smile:
Link to comment
Share on other sites

robiłem w ubiegłym roku inną trasę w tych rejonach ale bardzo podobną, i mogę polecić, zaleta jest taka że nie jeździ się głównymi drogamihttp://mapy.google.pl/maps/ms?msa=0&msid=210830822778743992984.0004a2712632a2c8c06fd

Link to comment
Share on other sites

Bym powiedziała, że ktoś się stęsknił, albo Czarna po bardzo dużym piwku. ;) Tak czy inaczej, życzę pogody i miłego winklowania. :biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Do Krakowa jedynką? O zgrozo! Nie lepiej trochę boczkiem? Tomaszów, Sulejów, Przedbórz, Koniecpol, Wolbrom... oczywiście jeśli chcesz jechać przez Kraków (to akurat pochwalam).Ach! No i przecież to jest trasa na jeden dzień! Na 3-4 dni zdecydowanie można dalej i ciekawiej.

Link to comment
Share on other sites

Po tamtych terenach taka predkoscia uuuuuu MATKO TOZ TO NA PELNEJ K..... . No coz hi hi hi hi do pierwszego winkla. Zajefajny wypad ale trampkiem pake osiemdziesiat nie polecam. Przy 150km/h jest wojna z wiatrem. Ale jak najbardziej bokiem moge jechac (terenem)

Link to comment
Share on other sites

fajny temat - dziękować. przyda się, zwłaszcza jak wybiorę się na wakacje 2 tygodnie na słowację w lipcu, a planuję właśnie okolice liptovskiego mikulasa, bo tam przecie tatralandia i aqua park rządzi ;)więc planujcie, jedźcie, i dawajcie znać którędy najlepiej ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...