Skocz do zawartości

Nowa Wycieczka


Czarna_750

Rekomendowane odpowiedzi

jedziemy jak po mapie trzy cztery dni ��d� - Mapy Google

co wy na to prędkość przelotowa 150-180 zamulaczą dziękujemy to mała propozycja ma długi majowy wekend

oczywiście noclegi i micha to kwestia dogadania ale trasa ok winkle że hoho chyba że ktoś ma leprzą propozycje na wekend

Too fast to live...too young to die :smile:

Nie traktuj życia zbyt poważnie,,,, przecież nie bedzie trwało wiecznie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. nic prawie z tego nie zrozumiałem :wry: Daj Kasiu porządny opis, jakieś konkrety i zmień proszę nazwę tematu - wtedy pogadamy i zrobimy jakieś wstępne plany :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy na to prędkość przelotowa 150-180 zamulaczą dziękujemy

Szczerze to chciałbym zobaczyć jak po słowackich serpentynach jedziesz choćby 120 :DByłem dokładnie w tamtych terenach w zeszłym roku ze znajomymi i powiem Ci że zakręt na zakręcie - idealne coś dla fanów kolana. Ja się tam autem bałem jechać 80 w zakręt bo takie koła po 180 stopni i więcej :DTak czy inaczej chyba odpadnę niestety z tej wycieczki, już byłem i zwiedziłem tam wszystko co się dało. Pisałem w innym wątku, polecam wam spiski zamek, jaskinię bielską (zwaną też bielańską), jaskinię lodową, termy w vrbowie, aquapark poprad, slowacki raj w podlesoku, w keżmaroku macie super pizzę, czołg i taki nowocześniejszy z 18 wieku zameczek + muzeum. Miłej wycieczki :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robiłem w ubiegłym roku inną trasę w tych rejonach ale bardzo podobną, i mogę polecić, zaleta jest taka że nie jeździ się głównymi drogamihttp://mapy.google.pl/maps/ms?msa=0&msid=210830822778743992984.0004a2712632a2c8c06fd

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym powiedziała, że ktoś się stęsknił, albo Czarna po bardzo dużym piwku. ;) Tak czy inaczej, życzę pogody i miłego winklowania. :biggrin:

„A gdy serce twe przytłoczy myśl, że żyć nie warto, z łez ocieraj cudze oczy, chociaż twoich nie otarto.”

M.Konopnicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Krakowa jedynką? O zgrozo! Nie lepiej trochę boczkiem? Tomaszów, Sulejów, Przedbórz, Koniecpol, Wolbrom... oczywiście jeśli chcesz jechać przez Kraków (to akurat pochwalam).Ach! No i przecież to jest trasa na jeden dzień! Na 3-4 dni zdecydowanie można dalej i ciekawiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tamtych terenach taka predkoscia uuuuuu MATKO TOZ TO NA PELNEJ K..... . No coz hi hi hi hi do pierwszego winkla. Zajefajny wypad ale trampkiem pake osiemdziesiat nie polecam. Przy 150km/h jest wojna z wiatrem. Ale jak najbardziej bokiem moge jechac (terenem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny temat - dziękować. przyda się, zwłaszcza jak wybiorę się na wakacje 2 tygodnie na słowację w lipcu, a planuję właśnie okolice liptovskiego mikulasa, bo tam przecie tatralandia i aqua park rządzi ;)więc planujcie, jedźcie, i dawajcie znać którędy najlepiej ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...