Skocz do zawartości

Romet Crs 50 4T


ktoś ŁDZ

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Po tylu latach mojej nieobecności w uzytkowaniu motocykla stwierdziłem ze 500cm jest w sam raz ,ja już nic nikomu nie muszę udowadniać.

Odgrzebałeś mój cytat po ponad pół roku, niezły jesteś.

Co do całej wypowiedzi, to sam się pogrążasz. Piszesz, że uznałeś 500ccm za wystarczające, a sam wytykałeś komuś pojemność, którą uznał z jakiegoś powodu za odpowiednią. Bezsens.

 

 

pałowania na zabicie w sportowym motocyklu w srodku miasta.

A każdy pijak to złodziej.

 

Zresztą już nieważne, Romek sprzedany.

GS500 icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuleje kupowałem w Romecie, ostatnie kupiłem od Rometa ADV i wytrzymały o wiele dłużej niż od CRSa - ile do końca, nie wiem, kolejny właściciel się dowie jak mu w końcu polecą. Rożnica była taka, że metalu było więcej i inna guma została zastosowana, twardsza.

 

P.S. Nie wtrącasz się kolego, każdy ma prawo wypowiedzi, szczególnie gdy szuka pomocy.

 

Nawet ów Jastrząb gardzący 50tką. Miałem nic nie odpisywać, ale sobie pozwolę na moją bezsensowną, zapewne Syzyfową retorykę.

Dobrze napisałeś, czas zacząć czytać ze zrozumieniem. SZCZEGÓLNIE WŁASNE POSTY. Każdy jeździ tym czym może, lubi, chce czy tym na co go stać. Proszę o zachowanie dla siebie wypowiedzi nie wnoszących żadnej wiedzy lub pomocy, od heytowania są odpowiednie działy np. Off Topic lub Śmietnik. Bądź jak większość nie zawracać sobie głowy takimi tematami lub dać bardzo kulturalną wypowiedź jak kolega B3DNAR i inni za które serdeczne dzięki.

 

LWG wszystkim.

Edytowane przez ktoś ŁDZ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...