Jump to content

Ustawki Łęczyca-Ozorków...

wodzu
 Share

Recommended Posts

Witam !!!Jak w tytule temat poświęcony ustawkom ludzi z okolic Łęczycy i Ozorkowa.Tak by było nam łatwiej zbierać się na wspólne wypady, takie chociażby jak w ostatnią niedzielę :)Trasa: Ozorków-Uniejów-Jeziorsko-Łódź-OzorkówPozdro

To bardzo dobry pomysł Wodzu :smile: myślę ze przyszły weekend też mozemy sie zorganizować na jakiś wypad :smile:

Oczywiście. Ja obstawiam niedziela godzina 14:00 bliska w ozo tylko tym razem w inną stronę może. Coś się do niedzieli wymyśli ciekawego ....

Oczywiście. Ja obstawiam niedziela godzina 14:00 bliska w ozo tylko tym razem w inną stronę może. Coś się do niedzieli wymyśli ciekawego ....

Jak najbardziej jestem za :riding:

my byliśmy coś koło 15A co powiecie na taką trasę w niedzielehttp://www.google.pl/maps?saddr=%C5%81%C4%99czyca&daddr=P%C5%82ock+to:W%C5%82oc%C5%82awek+to:%C5%81%C4%99czyca&hl=pl&ie=UTF8&ll=52.234528,19.638062&spn=1.071482,3.348083&sll=52.357455,19.38796&sspn=1.06852,3.348083&geocode=FcZdGgMdyvYkASm5EDiiHKQbRzFkVgljyZCa0A%3BFSnLIQMdqLIsASnRFeVrnnAcRzG_pK4zPI5_bA%3BFYpZIwMdWPMiASlboHmQdJkcRzHB9_cy-5a_1Q%3BFcZdGgMdyvYkASm5EDiiHKQbRzFkVgljyZCa0A&oq=%C5%82%C4%99czyca&mra=ls&t=m&z=9do Płocka asfalty ładne z długimi zakrętami ...

Na razie jesteśmy na etapie planowania trasy i zbierania ekipy :ph34r:Dzięki kolego za polecenie baru :riding:

Ustawka jutro o 13 w Łęczycy pod zegarem ... i lecimy tak ja została trasa zaplanowana, czyli Łęczyca-Płock-Włocławek-Łęczyca.

no i teraz pytanie...gdzie jedziemy 15 kwietnia?Częstochowa ....Warszawa ...Ja osobiście był bym za Warszawą bo jeszcze tam nie byłem ...

ja tez nie byłem w Warszawie i chetnie bym zobaczył co tam sie dzieje ale Częstochowa to jednak Częstochowa :smile:

Generalnie ja nie byłem ani w jednym ani w drugim miejscu (mój pierwszy sezon) więc polecę tam gdzie będzie leciała większa ekipa :riding:

Ale się boicie tego Gietrzwałdu.. Odległość przeraża? Znam tę traskę droga jest naprawdę wporzo, jeżdżę często.

Nie boimy kolego tylko zastanawiamy się gdzie jechać. Takie i większe odległości to my robimy w czasie niedzielnych wypadów... :ph34r: