Skocz do zawartości

Najlepsza Tortilla W Lodzi/okolicy


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jako namietny pozeracz tortilii, moge Wam z czystym sumieniem polecic pizzeriew ktorej serwuja tortille normalnie palce lizac :)http://www.zumi.pl/,%A3%F3d%BC,,19.31673785,51.8159131,3,1b,namapie.htmlWlasciciel sam porusza sie na 2oo, ksywka "Zdun"

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj Irek dokładną nazwę tej pizzerii i adres, bo mapka nie zawsze jest precyzyjna.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punkt na mapie idealnie wskazuje parking dla motongow :smile:

http://www.pizzabeti.pl/

 

Ps. Wyrwe Ci serce i karte z aparatu, jak nie dasz dzisiaj tego zdjecia :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam kebab u Turka na skrzyżowaniu Zielonej i Kościuszki - wypas żarcie za 10 zł. Dziś jadę o 16;00 do centrum to też tam zawitam!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tam coś zeżre i będzie niedobre to jak ktoś ci tlen z koła spuści to ja :smile:

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko obiecujesz i obiecujesz... :smile:))))

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezłe jest w Stambule na pietrynie, jak również w budce w manufakturze koło elektrowni.Warto też zrobić sobie samemu, w makro można kupić mięsko pakowane po 300g, do tego placek polecam samemu upiec (na drożdżach) wtedy wychodzi prawdziwy placek a nie cienka tortilla. Generalnie lubie angielski sposób podawania kebabów, czyli świeżo pieczony placek, góra mięcha, i sałatka z cebuli i kapusty pekińskie, do tego sos wedle uznania i jedzenie rękami :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko obiecujesz i obiecujesz... :smile:))))

hehe to ty gdzieś łazisz po drzewach kopytka łamiesz i niemożna cię poznać - ale będziesz się śmiał jak moto na flaku popchasz :smile: choć może takie numery kalece?? Niiiiiieeee - to chyba nie humanitarne :biggrin: hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku tylko laweta :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Istambule na Piotrkowskiej kiedyś kebab był prima sort, niestety teraz jest bardziej prima aprilis. Kiedyś piekli sami świetne buły, ładowali w nie dużo BARANINY, teraz ten ich wyrób kebabo-podobny to jakaś prowokacja jest. O talerzyk, sos, plastikowe sztućce trzeba błagać ;/Chwalę sobie kanapki z Kebab House'a, mogły się już przejeść niektórym, ale idąc tam przynajmniej ma się gwarancję, że za te same pieniądze dostanie się tą samą porcję z takim samym składem co zawsze. W Istambule z wizyty na wizytę jest niestety gorzej ;/ PS- jeśli ktoś zna dobre lokalizacje przy Piotrkowskiej gdzie jeszcze można dostać uczciwą porcję smacznego kebabu to niech pisze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS- jeśli ktoś zna dobre lokalizacje przy Piotrkowskiej gdzie jeszcze można dostać uczciwą porcję smacznego kebabu to niech pisze!

Kebab House faktycznie dobry ale się nim nie najem, bardzo dobry ostry sos. Ja wolę tak jak pisałem ulicę od Piotrkowskiej, skrzyżowanie Zielona/Kościuszki. Tam Kebab za 9.50 jest duży a tym za 12.50 to i wygłodniały TiRowiec się naje. Spróbuj! :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Döner i tortilla palce lizac na baraninie jest na Armii Krajowej. Od Wyszynskiego w Armii Krajowej w prawo i przed niebieskim pawilonem w prawo. Bedzie widac po prawej stronie jak skrecicie. Ostatnio taki jadlem w Osnabriku w niemczech turaski prowadza knajpke. za***isty!!!Calkiem do rzeczy jest tez w Uniejowie tylko nie pamietam jak ta knajpka sie zwie. Na tej ulicy jak by jechac prosto centralnie przez rondo, tylko na tej czesci jest jednokierunkowa ulica trzeba objechac dookola i po lewej stronie bedzie.Psssst. Cicho bo mi sie zryc chce he he he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakiej formie go polecasz? Kanapka, tortilla, donner? I rozumiem, że tylko kurczakowy?

No tam tylko kurczakowy, a co do formy - moja kobita uwielbia tam tortillę a ja doner więc widać kwestia gustu :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...