Skocz do zawartości

Pepe-Motoryzacja


Damian28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych kolegów  :cheers:

 

Jako, że jest to mój pierwszy post na forum, liczę na Waszą wyrozumiałość, jesli coś zrobię źle - na przykład umieszczę temat w złym dziale  :decayed:

Ale do rzeczy... Tak jak w temacie chodzi mi o Sklep/Serwis "Pepe-motoryzacje". Rozglądając się za pierwszym motocyklem znalazłem na allegro ogłoszenie oto tego Pana (http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=28177451&id=5557), jednak przed spotkaniem z nim i obejrzeniem motocykla chciałem dowiedzieć się czy ktos miał już z nim styczność? Tenże waćpan sprzedaje również części, przy których ma pozytywne komentarze, jednak części to nie cały motocykl...

 

Liczę, że komuś uda się coś o nim powiedzieć i mam nadzieję, że nie będzie to werdykt przekreślający moje szanse na potencjalną maszynę  :biggrin:  

 

Pozdrawiam!  :smile:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy do powitalni :smile: 

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz faktycznie już sprawdziłem :smile:  Zasugerowałem się 1 postem pod avatarem ! Wróciłem aby skasować swojego posta, nie udało się :smile:
Jeżeli chodzi o sprzedawcę to nie znam :smile: 

 

Moto po zdjęciach wyglądają porządnie trzeba się przejechać i zobaczyć :smile:  

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik, tak też pomyślałem, że patrzyłeś na ilość postów :biggrin: 

 

Dokładnie tak jak mówisz - na zdjęciach wyglądają porządnie. Jutro jadę zobaczyć je na żywo swoim niedoświadczonym okiem i postaram się dać znać co i jak :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam obejrzeć jakiś tutki :smile: Przyda się :P

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*.* w końcu temat dla mnie :biggrin:

kupowałem moją suzukę (GS 500) od tego pana i póki co jestem zadowolony, ale możesz napisać czy interesuje Cie coś dokładnie czy pytasz ogólnikowo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie che zakładać nowego tematu, więc zapytam Was tutaj...

Obejrzałem sobie  GS'a u owego Pana i pierwsze co rzuca się w oczy to "nalot" rdzy na ramie. Z tego co czytałem to jest to częsty problem w GS'ach, jednak chciałbym usłyszeć wypowiedź kogoś bardziej doświadczonego(najlepiej posiadacza lub byłego posiadacza tejże pyrkawki :biggrin:). Czy taka przypadłość od razu dyskwalifikuje motocykl czy da się to jakoś "leczyć"? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie to mnie zniechęca do tego egzemplarza... Jako laik nie do końca wiem z czym taki nalot rudej się wiążę - czy da się na to jakoś zaradzić czy to już raczej musztarda po obiedzie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też w sumie jestem laikiem ale myślę że jak są małe ogniwa rdzy wystarczy papier ścierny i później malowanie, jak większe to już piaskowanie.

Małe ogniwa to raczej kwestia kosmetyczna i wizualna.

Nie spodziewaj się ideału w 15 letnim motocyklu

Edytowane przez Kande (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większych ognisk nie zauważyłem, aczkolwiek było kilka miejsc z tym nalotem (tak na moje oko). Może wystarczyłoby dobrze umyć i tak jak mówisz przejechać papierem... ;) 

 

Tak czy siak chciałem usłyszeć opinie innych, bo jak wiadomo - emocje to zły doradca w takich sytuacjach :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie podoba mi się GS w owiekach... :biggrin: ale to tylko kwestia gustu :biggrin:

 

Mam nadzieje, że ktoś jeszcze może się wypowiedzieć na ten temat, bo szczerze mowiąc to jestem trochę w kropce..  :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie bać rdzy na pełnoletnim motocyklu, występuje i występować będzie w wielu markach a już szczególnie w tych sprowadzonych z UK, jeśli drażni oko to tak jak wcześniej napisane, papier ścierny, puszka spray`u i do dzieła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że najlepiej jeszcze raz obejrzeć moto dokładniej w poszukiwaniu większych oznak rdzy i jeśli to tylko "nalocik" to brać i siadać do zabawy z papierem ściernym i zaprawką? :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...