Jump to content

Yamaha Fzs 600 Fazer

Adamoo
 Share

Recommended Posts

A więc przedstawię wam swoją Yamahę :smile: którą zakupiłem 09.03.2012r :mrgreen: Yamaha jest z 1999r przebieg przebieg jak narazie 46 000 km i nadal rośnie :mrgreen:

Z czasem planuję :

- paski na koła

- wymienić tylną oponkę :mrgreen:

- wypolerować tłumik sety i inne aluminiowe elementy na lustro

- pług (jak się wyrwie gdzieś za dobrą kasę 8-) )

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Na 2 ftk wygląda jakby zbiornik był pognieciony lecz to tylko zdjęcie jakoś tak wyszło ;)

No gratuluję zakupu Adamie - w końcu powróciłeś na FŁM :smile: Maszyna, sprawdzona - stan wygląda na bardzo dobry :riding:

Wiadomo nie jest to nowe więc jakaś ryska czy coś się znajdzie ;) Jutro atakuję wydział komunikacji ciekawe jaka blacha wpadnie :riding:

Nigdy nie kładź kasku na ziemi :smile: Taki przesąd, że później będzie ciągnął do gleby :smile: Tak poza tym Fazerek ładny i widzę, że zdjęcie robione w mojej okolicy :P

Chyba wolałabym powiesić na lusterku mimo wszystko

Ja wieszam nie na lusterku a na manetce przy sprzęgle :smile:

Nigdy nie kładź kasku na ziemi

A ja słyszałem ten przesąd w wersji, że jak kask górną częścią dotknie ziemi to gleba murowana (np jak Ci spadnie) ale nie słyszałem, żeby nie kłaść na ziemi :biggrin:

wypolerować tłumik sety i inne aluminiowe elementy na lustro

Wypoleruj tak, żebyś nie musiał w dzień świateł używać bo będą niewidoczne :DBardzo ładny fazerek, czekamy na efekt i koniecznie podziel się fotkami!

• 2 weeks later...
Krzysztofor

Fazerk... :)A zamiast pługa nie myslałeś może, żeby zakupić owiewki boczne, widziałem 2 Fazerki w owiewkach i bardzo przyjemnie wyglądały :)Bardzo Fajny sprzęcik :smile:

powitać kolegę z Górnej ;)ładna Fazerka, łezka się w oku kręci.. człowiek przejeździł kilka sezonów takowym sprzętem B)srebrne paski na koła dodadzą uroku Fazerkowi :riding:

Ładny Fazerek :)Podobno tyle motocyklistów na Górnej, a ja się tam od 3 lat kręciłem praktycznie codziennie i jakoś Was tam za dużo nie widuję :P

Prace nad fazerka ruszą tylko jak wyzdrowieję ponieważ teraz jestem chory i się kuruje ;<

• 1 month later...

Dawno nic nie pisałem bo czasu nie było na nic bo zapierdziel w sql http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png Więc faza ma się dobrze w ostatnim czasie wypolerowałem wydech http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

Takie tam foto ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

I taki tam bonusik :laugh2: Yamaha dostała cztery nowiutkie świece po ostatnim incydencie z jedną świecą

;)

Dołączona grafika

Dziś zamierzam zamówić paski na koła tylko zastanawiam się nad kolorem :riding: Rozmyślam nad niebieskim albo czerwonym proszę mi doradzić :decayed:

aa z przedniej szybki zerwałem jeszcze kotka i nakleiłem monsterka który lepiej tam stroi :P

MateuszZR7

Jednak kupiłeś 4 nowe świece ;)Kupuj czerwone,a czyja to taka styrana kawa ?? :P

Tzn w sobotę kupiłem jedną nowa bo nie miałem kasy na cztery :decayed: ale dziś już zakupiłem cztery nowiutkie :laugh2: i już wymienione :P a Kawka oczywiście że Twoja Mateuszku ;) i moja była Nerka :oPaski już zamówione wybór padł na czerwone :decayed:

Edited by Adamoo (see edit history)

• 3 weeks later...

nie lepiej komponowały by się srebrne te paski na koła? czerwone nie komponują się z niczym, bo nic innego nie masz czerwonego w moto ;)

• 2 weeks later...

Fajny motong.

Sam mialem kupowac ten model, ale jednak troszke dorzucilem i wzialem "kocie oczy".

pzdr

mi osobiście nie pasuje ten kolor pasków do koloru motocykla - tak to motocykl ładnie wygląda.

A że nie kocie oczy? no nie każdy lubi, a przerobić zawsze można.. ;-)

jasne, jesli tylko ktos chce to przerobi ;)

przy kupnie radzilem sie znajomych, ktorzy smigali na tym sprzecie i slyszalem, ze w tych "kwadratowych" swiatlach nie polata sie w nocy - podobno bardzo slabo swieca,

jak to wyglada/lo u Was?

racja, odbłyśniki były u mnie do kitu, teraz jest zupełnie inaczej. Zresztą to był jeden z czynników które wpłynęły na zmianę czaszy

• 2 weeks later...

szacun Michał ,bo Fazer nabrał kolorytu :smile:

czacha z nowszego modelu odmieniła moto totalnie

daj znać jak stoisz z czasem ,może byś wpadł na stare śmieci :smile: